Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszę się wyrwać z rodzinnego piekła

Utworzony przez JP, 26 października 2010 r. o 18:56 Powrót do artykułu
co wy napisał:
w tym kraju 3/4 ludzi nie ma: "dobrze płatnej pracy (a tylko przy takiej można sobie pozwolic na dwójkę dzieci)" czy sugerujesz, że ok 25 milionów Polaków to: "to już samo w sobie jest kretynizmem, głupotą i bezmyślnością" Dzieci dla bogatych - gratuluję inteligencji!!!!!!!!!!!!!!!!!
hehehe, no cóż, widac następcę tej pani... nie kolego/koleżanko, nie tylko dla bogatych, ale żeby miec dziecko to najpierw trzeba się postarac o pracę i o lokum, w którym to dziecko zamierzasz wychowac, a po drugie to i owszem, jeśli cię nie stac to masz tylko jedno dziecko a nie więcej, proste? chyba nie dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, że dzieci chorują, jak głupia matka polka paliła w ciąży papierosy jeden za drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy mozecie widziec o tej rodzinie wy jak plodzicie dzieci to bez uwazania ta takich rodzin jest duzo w koncu niech panstwo sie zajmie pustymi mieszkaniami a nie stoja a kredyty nie sa dla wszystkich jak zarabiasz 4 tysiace to i masz kredyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
to wez ich prostaku do siebie i zapier***aj na ich utrzymanie
Widzisz głąbie,ja ich nie wezmę,co nie oznacza ze muszę od razu krytykować,natomiast wy wielcy dorobkiewicze granatem od pługa oderwani,pokrzyczcie sobie troszeczkę tutaj na forum,pokrytykujcie innych,następnie polećcie w najbliższą niedzielę do kościółka i dajcie drżącą rączką na tacę 5 zł,i będziecie mieli wybaczone. Krytykować to jedyne co większośc z was potrafi robić najlepiej,nie znam tej dziewczyny,nigdy jej nie widziałem a mimo to życzę aby jej się w życiu ułożyło. A wiesz dlaczego tak myślę i piszę,pewnie nie bo masz za mały mózg żeby to pojąć,wiec cię oświecę dlatego że kiedyś byłem na samym dnie,i tylko dzięki temu że spotkałem kiedyś na swojej drodze ludzi którzy mi pomogli wyszedłem na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co maja papierosy do tego dziecko jak ma byc chore to i tak bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyskatysqrwiel napisał:
Widzisz głąbie,ja ich nie wezmę,co nie oznacza ze muszę od razu krytykować,natomiast wy wielcy dorobkiewicze granatem od pługa oderwani,pokrzyczcie sobie troszeczkę tutaj na forum,pokrytykujcie innych,następnie polećcie w najbliższą niedzielę do kościółka i dajcie drżącą rączką na tacę 5 zł,i będziecie mieli wybaczone. Krytykować to jedyne co większośc z was potrafi robić najlepiej,nie znam tej dziewczyny,nigdy jej nie widziałem a mimo to życzę aby jej się w życiu ułożyło. A wiesz dlaczego tak myślę i piszę,pewnie nie bo masz za mały mózg żeby to pojąć,wiec cię oświecę dlatego że kiedyś byłem na samym dnie,i tylko dzięki temu że spotkałem kiedyś na swojej drodze ludzi którzy mi pomogli wyszedłem na prostą.
to teraz ty im pomoz mozg mam wiekszy niz tydlatego nie jestem w takiej sytuacji i nigdy nie bede do kosciola nie chodze bo nie daje kasy darmozjadom pomoc im? to niech pomysla o pracy bo z czego chca zyc? z dorywczej pracy ojca dzieci a jak przyjdzie szkola to co ? opieka kupi wyprawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam wielu takich co lataja do MOPS bo zapomogi bo bieda,dzieci choruja a zaproponuj takiemu prace to ci powie ze za taka kase to on robil nie bedzie bo opieka i tak mu da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
to teraz ty im pomoz mozg mam wiekszy niz tydlatego nie jestem w takiej sytuacji i nigdy nie bede do kosciola nie chodze bo nie daje kasy darmozjadom pomoc im? to niech pomysla o pracy bo z czego chca zyc? z dorywczej pracy ojca dzieci a jak przyjdzie szkola to co ? opieka kupi wyprawki
O ,nigdy nie mów nigdy!!! Bo nie znasz dnia, ani godziny, gdy zły los cię w dupsko kopnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
znam wielu takich co lataja do MOPS bo zapomogi bo bieda,dzieci choruja a zaproponuj takiemu prace to ci powie ze za taka kase to on robil nie bedzie bo opieka i tak mu da
a ja znam wielu takich jak ty - proponują pracę na czarno, za głodową stawkę, nie płacą zalegając z wypłatami po kilka miesięcy, a sami budują trzecią willę bo auta się nie mieszczą... pozdrawiam Cię polski pracodawco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze ta dziewczyna ma dwojke dzieci to co tak sie narobiła sa takie osoby co maja 4 i zyroja tylko na mopsze a nie wezma sie do roboty kazdy ma dzieci po 1 po 2 i co dzieci to piekna rzecz a wy nie macie dzieci bo wolicie cpac albo pic alkohol lub krasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyskatysqrwiel napisał:
O ,nigdy nie mów nigdy!!! Bo nie znasz dnia, ani godziny, gdy zły los cię w dupsko kopnie.
moze i mnie kopnie ale napewno i bede latal i prosil o laske sam potrafie o to zadbac i rozwiazywac wlasne problemy dlatego nie lubie takich artykulow i takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaauuuuuuuaaaaaa napisał:
a ja znam wielu takich jak ty - proponują pracę na czarno, za głodową stawkę, nie płacą zalegając z wypłatami po kilka miesięcy, a sami budują trzecią willę bo auta się nie mieszczą... pozdrawiam Cię polski pracodawco
nie jestem pracodawca tylko zwyklym pracownikiem ale wiem jacy sa ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wy wszyscy jestescie modzy pracowac i bac brudne pieniadze to umiecia tak mowicie ze do pracy zeby poszła krasc nie u mnie jak wy wiec zastanowcie sie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betka napisał:
hehehe, no cóż, widac następcę tej pani... nie kolego/koleżanko, nie tylko dla bogatych, ale żeby miec dziecko to najpierw trzeba się postarac o pracę i o lokum, w którym to dziecko zamierzasz wychowac, a po drugie to i owszem, jeśli cię nie stac to masz tylko jedno dziecko a nie więcej, proste? chyba nie dla wszystkich
o widzę, że koleżanka jedynaczka, uwielbiam takie, wychuchane, wytulone, wychowane przez rozsądnych rodziców, którzy znależli dobrą pracę, zakupili mieszkanie i spłodzili naszą jedynaczkę, kocham ją jest taka mądra i wyczulona na ludzką biedę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia napisał:
jacy wy wszyscy jestescie modzy pracowac i bac brudne pieniadze to umiecia tak mowicie ze do pracy zeby poszła krasc nie u mnie jak wy wiec zastanowcie sie co piszecie
dziecko juz po dobranocce idz spac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie zeczy powinny byc pokazywane cały czas a nie pan wasilewski na chapał sie kasy i nic nie zrobił dla ludzi pozdrawiam ta rodzinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
moze i mnie kopnie ale napewno i bede latal i prosil o laske sam potrafie o to zadbac i rozwiazywac wlasne problemy dlatego nie lubie takich artykulow i takich ludzi
Nergal też Biblię darł na scenie, o jaki był mocny, o jak umiał się o siebie zadbac, jak potrafił rozwiązywać problemy. A my nie lubimy ciebie, za to że ty nie lubisz nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
takie zeczy powinny byc pokazywane cały czas a nie pan wasilewski na chapał sie kasy i nic nie zrobił dla ludzi pozdrawiam ta rodzinne
a to pan Wasilewski te dzieci zrobil? zabral im prace i mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaki mocny napisał:
Nergal też Biblię darł na scenie, o jaki był mocny, o jak umiał się o siebie zadbac, jak potrafił rozwiązywać problemy. A my nie lubimy ciebie, za to że ty nie lubisz nas
i bardzo dobrze :0 wezcie sie do roboty a nie za nasza kase zyjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie jestem pracodawca tylko zwyklym pracownikiem ale wiem jacy sa ludzie
...ludzie zawsze mierzą innych swą miarą... zobaczymy się jutro w MOPSie, pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...