Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszę się wyrwać z rodzinnego piekła

Utworzony przez JP, 26 października 2010 r. o 18:56 Powrót do artykułu
gość napisał:
i bardzo dobrze :0 wezcie sie do roboty a nie za nasza kase zyjecie
jaką kasę ty golcu, idz spać, jutro do szkoły marsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
znam wielu takich co lataja do MOPS bo zapomogi bo bieda,dzieci choruja a zaproponuj takiemu prace to ci powie ze za taka kase to on robil nie bedzie bo opieka i tak mu da
[nisize="7"] nie wszyscy sa tacy sami. Dziwie się że Wy ludzie macie tyle nienawisci .Nie pomagacie im to poco wasze głupie słowa itd.Życie jest krótkie nie wiadomo czy Wy nie będziecie potrzebować w życiu pomocy.Pisać każdy dużo umie.Jak chcecie mieć luksusy to zapierda.....e przez 30-40 lat na kredycie.A po za tym to OPS po to jest żeby pomagał ludziom.Co Wam dzieci winne są/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to golec napisał:
jaką kasę ty golcu, idz spać, jutro do szkoły marsz
prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drzewo napisał:
widziałeś koleś taką "willę" w jednym z bloków socjalnych - nie - to jedż jutro wybrać sobie jedną w blokach po Ursusie, polecam
jak nie odpowiada darowana willa to samemu się buduje lepszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy napisał:
w tym kraju 3/4 ludzi nie ma: "dobrze płatnej pracy (a tylko przy takiej można sobie pozwolic na dwójkę dzieci)" czy sugerujesz, że ok 25 milionów Polaków to: "to już samo w sobie jest kretynizmem, głupotą i bezmyślnością" Dzieci dla bogatych - gratuluję inteligencji!!!!!!!!!!!!!!!!!
mnie jak nie stać na dwoje to mam jedno, proste. Kto ci naopowiadał glupot, ze każda rodzina ma mieć minimum dwoje dzieci bez względu na sytuację finansową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepy napisał:
[nisize="7"] nie wszyscy sa tacy sami. Dziwie się że Wy ludzie macie tyle nienawisci .Nie pomagacie im to poco wasze głupie słowa itd.Życie jest krótkie nie wiadomo czy Wy nie będziecie potrzebować w życiu pomocy.Pisać każdy dużo umie.Jak chcecie mieć luksusy to zapierda.....e przez 30-40 lat na kredycie.A po za tym to OPS po to jest żeby pomagał ludziom.Co Wam dzieci winne są/?
Nareszcie mądre słowa. Jak ktoś nie chce pomóc niech tego nie robi, ale po co ta krytyka, zawieść, agresja. Jeden z drugim niech się opamięta, nigdy nie wiadomo co komu pisane, znałem już takich "króli życia", którzy pomiatali biednymi - różnie skończyli, naprawdę różnie. Jak Cię drażni widok biedy to włącz człowieku swą plazmę i ustaw jeden z seriali w naszej TV, tam swiat jest piękny, bez biedy i potrzebujących, jak drażni Cię ich widok na ulicy - przejdż na drugą stronę, ale nie atakuj. Ktoś kiedyś powiedział: "głupców nie sieją, oni sami się rodzą", niestety! Tylko dzieci szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psia betka napisał:
o widzę, że koleżanka jedynaczka, uwielbiam takie, wychuchane, wytulone, wychowane przez rozsądnych rodziców, którzy znależli dobrą pracę, zakupili mieszkanie i spłodzili naszą jedynaczkę, kocham ją jest taka mądra i wyczulona na ludzką biedę...
ludzka bieda.... bo jak ktoś głupi i rodzi bez zastanawiania się, to lepiej mieć jedno niż kilkoro i patologie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mnie jak nie stać na dwoje to mam jedno, proste. Kto ci naopowiadał glupot, ze każda rodzina ma mieć minimum dwoje dzieci bez względu na sytuację finansową.
mleko się rozlało, ta Pani ma dwoje dzieciaków, idąc Twym tokiem rozumowania wszystko byłoby dobrze gdyby miała jedno - powiedż to temu chłopcu - nie pomożemy wam, bo matka nie pomyślała przed ... Kto ci naopowiadał głupot, że każda biedna rodzina nie może mieć więcej dzieciaków niż jedno? Powiedż to temu chłopcu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wszystkie wypowiedzi zastanawiam się czy polskie społeczeństwo zaczyna spadać na dno czy tylko kilku psychopatów udziela się dość często na tym forum... Zero tolerancji i współczucia... ja pier***e co się dzieje na tym świecie?? jakiś pajac pisze, że jak się jest biednym to nie trzeba robić dzieci -Jak się jest poje***ym to trzeba też się leczyć a ty tego nie robisz więc zastanów się najpierw nad sobą o ile potrafisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ta betka napisał:
mleko się rozlało, ta Pani ma dwoje dzieciaków, idąc Twym tokiem rozumowania wszystko byłoby dobrze gdyby miała jedno - powiedż to temu chłopcu - nie pomożemy wam, bo matka nie pomyślała przed ... Kto ci naopowiadał głupot, że każda biedna rodzina nie może mieć więcej dzieciaków niż jedno? Powiedż to temu chłopcu!!!
to nie glupoty tylko odpowiedzialnosc i realia zycia mozesz miec i 10 dzieci ty sama sie nimi zajmij a nie lataj po pomoc do innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem trzecim dzieckiem swych rodziców, ludzi biednych. Żyło się ciężko, nie raz brakowało na chleb, odzież itd. ale nigdy nie brakowało miłości. Miłości, której brakuje Wam, jedynakom wychowywanym w dobrych warunkach, ale bez miłości. Brak Wam tej miłości skoro odbieracie prawo rodzicom do dzieci, odbieracie mi prawo do życia, ponieważ byłem trzecim dzieckiem biednych rodziców. Żal mi Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było najpierw pomysleć gdzie się będzie mieszkać jak się zakłada rodzinę, a nie liczyć teraz na drapane i robić z dzieci ciężko chore osoby. Zrób se jeszcze 5 to wykurzysz rodzinkę i nikt ci nie podskoczy jak podrosną. Jak stać cię na leki i lekarzy to i na stancje pewnie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fox napisał:
Było najpierw pomysleć gdzie się będzie mieszkać jak się zakłada rodzinę, a nie liczyć teraz na drapane i robić z dzieci ciężko chore osoby. Zrób se jeszcze 5 to wykurzysz rodzinkę i nikt ci nie podskoczy jak podrosną. Jak stać cię na leki i lekarzy to i na stancje pewnie też.
o jaki inteligentny, jaka dobra rada: nie lecz dzieci, będziesz miała na stancję Kolego Ciebie widocznie nie leczono, ale za to mieszkało się na stancji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fox napisał:
Było najpierw pomysleć gdzie się będzie mieszkać jak się zakłada rodzinę, a nie liczyć teraz na drapane i robić z dzieci ciężko chore osoby. Zrób se jeszcze 5 to wykurzysz rodzinkę i nikt ci nie podskoczy jak podrosną. Jak stać cię na leki i lekarzy to i na stancje pewnie też.
Takich ludzi jak ty powinno się wysyłać na daleki wschód albo przerabiać na karmę dla kotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ovio napisał:
Takich ludzi jak ty powinno się wysyłać na daleki wschód albo przerabiać na karmę dla kotów
nie nie nie szkoda kotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ovio napisał:
Takich ludzi jak ty powinno się wysyłać na daleki wschód albo przerabiać na karmę dla kotów
My na dalekim wschodzie takich "inteligentów" nie chcemy, precz z nimi są tacy uczuciowi, pełni wrażliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie, rozmnażajcie się na potęgę (a co!), rodźcie po kilkoro dzieci (w końcu wam wolno) ale bądźcie na tyle odpowiedzialni, żeby nie żebrac o pomoc u innych - bądźcie odpowiedzialni za własne życie i życie tych, których sami na ten swiat wydaliscie, a co do pracy za najniższą - no cóż, lepsza taka niz zasiłek z MOPR tyle że wy wolicie nic nie robic, bo po co skoro wam i tak dadzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co robicie taki szum.Czy dwójka dzieci ,to aż taki tłum???Logicznym jest,ze tych ludzi może nie być stać na zakup mieszkania w kredycie??I nie są oni jedynymi.A jeśli chodzi o przyznanie mieszkania,to chyba dziura w niebie nie powstanie ,jesli miasto przeanalizuje swoje wcale nie tak skromne zasoby mieszkaniowe i odda jeden z posiadanych pustostanów(a jest ich niemało!!!)tej rodzinie!!!Oni-ci ludzie NIE PROSZA nas o kase tyko o kąt do mieszkania.Chyba lepiej dać mieszkanie takim ludziom niż trzymać powietrze w pustych mieszkaniach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was ,wy wszyscy olabogakatolicy!!!!Wstrętne szczekające znad klawiatury sieciokundle!!!Dajbóg wam takiej sytuacji,tak chorych dzieci!!W nagrode za ten bezmiar"dobra" i głęboką empatię!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Was.Piszecie takie bzury,że aż sie płakać chce. Wy nigdy się nie dorobicie dzieci ,bo za głupi jesteście. Z resztą kto by chciał mieć taką matkę czy ojca od którego nienawiść aż bije po oczach?Nikt!!!TA kobieta i tak jest o wiele mądrzejsza od Ciebie,bo ty jeden z drugim byś nie wychował sam tylko dał na wychowywanie do babci i dziadka albo nianię wynajął,bo przecież -PRACA WAŻNIEJSZA.Później się dziwicie dlaczego taka młodzież jest agresywna itp.chce na siebie zwrócić uwagę ,bo mamusia i tatuś zajęci pracą i nie mają dla nich czasu,bo ....znów PRACA WAŻNIEJSZA. Najlepszym rozwiązaniem jest kupić wypasiony prezent na Boże Narodzenie i złożyć nieszczere życzenia ,by tylko rodzina widziała jaka/jaki to jestem dobry...Taka prawda. Ta matka jeszcze wiele w życiu osiągnie,bo życie ją nauczyło i jeszcze niejednemu pomoże.A Wy wątpię!!!ZGRYŹLIWE MAŁPY SPAĆ!!! A JA PROSZĘ TYLKO :JEŚLI MOŻESZ -POMÓŻ!!! DZIĘKUJĘ OD SIEBIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...