Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myjnia mobilna NOWOŚĆ juz w lublinie

Utworzony przez Ecomyjnia, 19 sierpnia 2010 o 00:15
Od dzisiaj nie musisz wychodzić z domu , biura lub pracy żeby umyć swój samochód . Możesz zająć się swoimi sprawami a my w tym czasie zajmiemy się Twoim ukochanym pojazdem.Wystarczy że do nas zadzwonisz i się umówisz , a czas który normalnie tracisz w kolejce do myjni będziesz miał dla siebie. Świadczymy usługi które wykonuje normalna stacjonarna myjnia , ale mamy nad nią przewagę: ecomyjnia umyje Twój samochód u Ciebie ! ecomyjnia Lublin świadczy kompleksowe usługi z zakresu: - mycia - woskowania - polerowania karoserii - mycia wszelkiego rodzaju felg, opon oraz obręczy - czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych i gumowych - mycia i polerowania szyb oraz lusterek - mycia, sprzątania oraz odkurzania wnętrza samochodu - prania tapicerki oraz podsufitki - i inne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mobilna Myjnia Parowa Zajmujemy się kompleksowym myciem twojego auta przy wykorzystaniu najlepszych na rynku urządzeń generujących parę o ciśnieniu roboczym 8-10 bar, i temperaturze sięgającej 120"C. Zapewnia to efekty , których na próżno szukać w tradycyjnych myjniach. Już 4-5 litrów wody wystarczy aby twoje auto odzyskało dawny blask, to aż 50 krotnie mniej, niż w przypadku tradycyjnej myjni. Metoda jest w 100% bezpieczna dla twojego lakieru.Dodatkowo oferując dojazd pod wskazany adres oszczędzamy czas naszych klientów indywidualnych jak i firm. od dziś nie musisz stać w kolejkach do myjni, to profesjonalna myjnia przyjedzie do ciebie, bo u nas to standard! Dodatkowo upierzemy twoją tapicerkę już za 80zł
0
Błąd w poprzednim poście jeśli chodzi o Nazwę Mobilna Myjnia Parowa Zajmujemy się kompleksowym myciem twojego auta przy wykorzystaniu najlepszych na rynku urządzeń generujących parę o ciśnieniu roboczym 8-10 bar, i temperaturze sięgającej 120"C. Zapewnia to efekty , których na próżno szukać w tradycyjnych myjniach. Już 4-5 litrów wody wystarczy aby twoje auto odzyskało dawny blask, to aż 50 krotnie mniej, niż w przypadku tradycyjnej myjni. Metoda jest w 100% bezpieczna dla twojego lakieru.Dodatkowo oferując dojazd pod wskazany adres oszczędzamy czas naszych klientów indywidualnych jak i firm. od dziś nie musisz stać w kolejkach do myjni, to profesjonalna myjnia przyjedzie do ciebie, bo u nas to standard! Dodatkowo upierzemy twoją tapicerkę już za 80zł 514369820 www.myjnia-mobilna.pl
0
Mała pomyłka w adresie strony www.ecomyjnia.pl/lublin ZAPRASZAM 782 220 481 JEDYNA MYJNIA Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI
0
Aby wszystko było jasne Firma "Eko-Myjnia" używająca najlepszych na rynku urządzeń parowych OPTIMA z 20 letnim doświadczeniem widnieje pod adresem www.myjnia-mobilna.pl tel 514369820
0
Witam,o co tu chodzi? nie bardzo podobają mi się te duże litery ,wydaje mi się jakby ktoś na mnie krzyczał Jakie znaczenie ma fakt że urządzenia są 20 lat na rynku , korzystałem z myjni parowych w wielu miejscach i najwięcej zależy od gościa który myje i i jakości mikrofibry oraz środków nabłyszczających,oczywiście para też jest istotną sprawą ale nie zależy od czasu obecności urządzeń. Jakaś bzdura !!
0
Mobilne Myjnie Parowe - Lublin Astra Steamer - Idromatic najmocniejsza myjnia na rynku Sprzedaż i dystrybucja Myjni, serwis gwarancyjny, szkolenia www.MobilnaMyjniaParowa.pl przystąp do sieci mobilnych myjni parowych : www.moja-myjnia.pl
0
MOBILNE MYJNIE PAROWE - Lublin Poszukujemy firm do redystrybucji Myjni Parowych w poszczególnych miastach: Siedlce, Radzyń Podl.,Biała Podlaska, Zamość, Chełm, Tomaszów Lub., Stalowa Wola, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz lub inne ASTRA STEAMER - Idromatic NAJMOCNIEJSZE i niezawodne urządzenie na rynku, 2 lub 4 stanowiskowe, umożliwiające mycie parowe samochodów, motocykli, okien, sidingu(elewacji) Dystrybucja i Sprzedaż urządzeń - Usługi (przygotowywanie aut do sprzedaży, mycie okien, elewacji) Możliwość finansowania w leasingu Jednorazowa amortyzacja kosztów. Możliwość otrzymania dotacji z PUP - prosty biznesplan Oferta specjalna!!! promocyjna!!! Przystąp do sieci Mobilnych Myjni Parowych: www.moja-myjnia.pl skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, praktycznych wskazówek oraz najlepszych środków do bezwodnego mycia wszystko w cenie zakupu urządzenia Nie trać czasu ZADZWOŃ by inni nie uprzedzili Ciebie Oferta dotyczy Urządzenia ASTRA Steamer-Idromatic ( nie samochodu !!!) OPIS MYJNI- ASTRA Steamer Tryb pracy mobilnej lub stacjonarnej - Możliwość jednoczesnej pracy przez dwóch lub czterech operatorów - Funkcja pary mokrej (do większych zanieczyszczeń) - Czujnik poziomu oleju napędowego - Czujnik poziomu wody ( w trybie mobilnym) - Usuwanie ciężkich zabrudzeń - Zabezpieczenie przed przegrzaniem - Zabezpieczenie pompy wody - Elektroniczne czujniki serwisowe - Zabezpieczenie przed zbyt dużym ciśnieniem w bojlerze - Podwójne czujnik wody w bojlerze - Automatyczne odkamienianie - Szybkie opróżnianie zbiornika wody - Szybkie opróżnianie bojlera Myjnia ASTRA Steamer 2 pistolety - dostępna od ręki !!!! Sprzedaż: LB-MIX Lublin, ul.Turystyczna 7 tel/fax 81-745-02-02 kom. 600-466-264 Mój odnośnik www.moja-myjnia.pl
0
Czesc wszystkim. Czy ktoś może wchodzil w współprace z eco myjnia?? Czy ktos moze mi powiedziec czy bardziej sie oplaca kupic od nich urzadzenie i dzialac na swoja reke, czy bardziej podpisac z nimi umowe i byc pod ich szuldem i placic im pare zl miesiecznie?? Prosze o doradzenie bo nie wiem co robic
0
Karolina napisał:
Czesc wszystkim. Czy ktoś może wchodzil w współprace z eco myjnia?? Czy ktos moze mi powiedziec czy bardziej sie oplaca kupic od nich urzadzenie i dzialac na swoja reke, czy bardziej podpisac z nimi umowe i byc pod ich szuldem i placic im pare zl miesiecznie?? Prosze o doradzenie bo nie wiem co robic
Zdecydowanie odradzam!! - dlaczego? Poszukaj w necie sama... "to tylko mamy za darmo co robimy sami" chyba, że masz zbędne pieniądze do wtopienia hahahaha
0
Karolina napisał:
0
Zapraszam do Nas, Lublin ul.Turystyczna 7 Mobilne Myjnie Parowe - Dystrybutor regionalny ASTRA Sprzedaż i Dystrybucja, wykonywanie usług www.mobilnemyjnie-lublin.pl
0
o myjniach czytałem na tym blogu http://samochodzikitp.blogspot.com/
0
Myjnie samochodowe to świetny interes, myjnia samochodowa nie musi być szkodliwa dla środowiska, warto sprawdzić ofertę budowy ekologicznych myjni samochodowych
0
Jesteście pewni, że to najlepsze rozwiązani? Przeprasza, ale jakoś nie jestem zbytnio przekonany do Waszych odpowiedzi. Deb0308 - Polecam:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: