Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myjnia mobilna NOWOŚĆ juz w lublinie

Utworzony przez Ecomyjnia, 19 sierpnia 2010 r. o 00:15
Od dzisiaj nie musisz wychodzić z domu , biura lub pracy żeby umyć swój samochód . Możesz zająć się swoimi sprawami a my w tym czasie zajmiemy się Twoim ukochanym pojazdem.Wystarczy że do nas zadzwonisz i się umówisz , a czas który normalnie tracisz w kolejce do myjni będziesz miał dla siebie. Świadczymy usługi które wykonuje normalna stacjonarna myjnia , ale mamy nad nią przewagę: ecomyjnia umyje Twój samochód u Ciebie ! ecomyjnia Lublin świadczy kompleksowe usługi z zakresu: - mycia - woskowania - polerowania karoserii - mycia wszelkiego rodzaju felg, opon oraz obręczy - czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych i gumowych - mycia i polerowania szyb oraz lusterek - mycia, sprzątania oraz odkurzania wnętrza samochodu - prania tapicerki oraz podsufitki - i inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobilna Myjnia Parowa Zajmujemy się kompleksowym myciem twojego auta przy wykorzystaniu najlepszych na rynku urządzeń generujących parę o ciśnieniu roboczym 8-10 bar, i temperaturze sięgającej 120"C. Zapewnia to efekty , których na próżno szukać w tradycyjnych myjniach. Już 4-5 litrów wody wystarczy aby twoje auto odzyskało dawny blask, to aż 50 krotnie mniej, niż w przypadku tradycyjnej myjni. Metoda jest w 100% bezpieczna dla twojego lakieru.Dodatkowo oferując dojazd pod wskazany adres oszczędzamy czas naszych klientów indywidualnych jak i firm. od dziś nie musisz stać w kolejkach do myjni, to profesjonalna myjnia przyjedzie do ciebie, bo u nas to standard! Dodatkowo upierzemy twoją tapicerkę już za 80zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd w poprzednim poście jeśli chodzi o Nazwę Mobilna Myjnia Parowa Zajmujemy się kompleksowym myciem twojego auta przy wykorzystaniu najlepszych na rynku urządzeń generujących parę o ciśnieniu roboczym 8-10 bar, i temperaturze sięgającej 120"C. Zapewnia to efekty , których na próżno szukać w tradycyjnych myjniach. Już 4-5 litrów wody wystarczy aby twoje auto odzyskało dawny blask, to aż 50 krotnie mniej, niż w przypadku tradycyjnej myjni. Metoda jest w 100% bezpieczna dla twojego lakieru.Dodatkowo oferując dojazd pod wskazany adres oszczędzamy czas naszych klientów indywidualnych jak i firm. od dziś nie musisz stać w kolejkach do myjni, to profesjonalna myjnia przyjedzie do ciebie, bo u nas to standard! Dodatkowo upierzemy twoją tapicerkę już za 80zł 514369820 www.myjnia-mobilna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała pomyłka w adresie strony www.ecomyjnia.pl/lublin ZAPRASZAM 782 220 481 JEDYNA MYJNIA Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby wszystko było jasne Firma "Eko-Myjnia" używająca najlepszych na rynku urządzeń parowych OPTIMA z 20 letnim doświadczeniem widnieje pod adresem www.myjnia-mobilna.pl tel 514369820
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,o co tu chodzi? nie bardzo podobają mi się te duże litery ,wydaje mi się jakby ktoś na mnie krzyczał Jakie znaczenie ma fakt że urządzenia są 20 lat na rynku , korzystałem z myjni parowych w wielu miejscach i najwięcej zależy od gościa który myje i i jakości mikrofibry oraz środków nabłyszczających,oczywiście para też jest istotną sprawą ale nie zależy od czasu obecności urządzeń. Jakaś bzdura !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobilne Myjnie Parowe - Lublin Astra Steamer - Idromatic najmocniejsza myjnia na rynku Sprzedaż i dystrybucja Myjni, serwis gwarancyjny, szkolenia www.MobilnaMyjniaParowa.pl przystąp do sieci mobilnych myjni parowych : www.moja-myjnia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOBILNE MYJNIE PAROWE - Lublin Poszukujemy firm do redystrybucji Myjni Parowych w poszczególnych miastach: Siedlce, Radzyń Podl.,Biała Podlaska, Zamość, Chełm, Tomaszów Lub., Stalowa Wola, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz lub inne ASTRA STEAMER - Idromatic NAJMOCNIEJSZE i niezawodne urządzenie na rynku, 2 lub 4 stanowiskowe, umożliwiające mycie parowe samochodów, motocykli, okien, sidingu(elewacji) Dystrybucja i Sprzedaż urządzeń - Usługi (przygotowywanie aut do sprzedaży, mycie okien, elewacji) Możliwość finansowania w leasingu Jednorazowa amortyzacja kosztów. Możliwość otrzymania dotacji z PUP - prosty biznesplan Oferta specjalna!!! promocyjna!!! Przystąp do sieci Mobilnych Myjni Parowych: www.moja-myjnia.pl skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, praktycznych wskazówek oraz najlepszych środków do bezwodnego mycia wszystko w cenie zakupu urządzenia Nie trać czasu ZADZWOŃ by inni nie uprzedzili Ciebie Oferta dotyczy Urządzenia ASTRA Steamer-Idromatic ( nie samochodu !!!) OPIS MYJNI- ASTRA Steamer Tryb pracy mobilnej lub stacjonarnej - Możliwość jednoczesnej pracy przez dwóch lub czterech operatorów - Funkcja pary mokrej (do większych zanieczyszczeń) - Czujnik poziomu oleju napędowego - Czujnik poziomu wody ( w trybie mobilnym) - Usuwanie ciężkich zabrudzeń - Zabezpieczenie przed przegrzaniem - Zabezpieczenie pompy wody - Elektroniczne czujniki serwisowe - Zabezpieczenie przed zbyt dużym ciśnieniem w bojlerze - Podwójne czujnik wody w bojlerze - Automatyczne odkamienianie - Szybkie opróżnianie zbiornika wody - Szybkie opróżnianie bojlera Myjnia ASTRA Steamer 2 pistolety - dostępna od ręki !!!! Sprzedaż: LB-MIX Lublin, ul.Turystyczna 7 tel/fax 81-745-02-02 kom. 600-466-264 Mój odnośnik www.moja-myjnia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc wszystkim. Czy ktoś może wchodzil w współprace z eco myjnia?? Czy ktos moze mi powiedziec czy bardziej sie oplaca kupic od nich urzadzenie i dzialac na swoja reke, czy bardziej podpisac z nimi umowe i byc pod ich szuldem i placic im pare zl miesiecznie?? Prosze o doradzenie bo nie wiem co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Czesc wszystkim. Czy ktoś może wchodzil w współprace z eco myjnia?? Czy ktos moze mi powiedziec czy bardziej sie oplaca kupic od nich urzadzenie i dzialac na swoja reke, czy bardziej podpisac z nimi umowe i byc pod ich szuldem i placic im pare zl miesiecznie?? Prosze o doradzenie bo nie wiem co robic
Zdecydowanie odradzam!! - dlaczego? Poszukaj w necie sama... "to tylko mamy za darmo co robimy sami" chyba, że masz zbędne pieniądze do wtopienia hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Czesc wszystkim. Czy ktoś może wchodzil w współprace z eco myjnia?? Czy ktos moze mi powiedziec czy bardziej sie oplaca kupic od nich urzadzenie i dzialac na swoja reke, czy bardziej podpisac z nimi umowe i byc pod ich szuldem i placic im pare zl miesiecznie?? Prosze o doradzenie bo nie wiem co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Nas, Lublin ul.Turystyczna 7 Mobilne Myjnie Parowe - Dystrybutor regionalny ASTRA Sprzedaż i Dystrybucja, wykonywanie usług www.mobilnemyjnie-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o myjniach czytałem na tym blogu http://samochodzikitp.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myjnie samochodowe to świetny interes, myjnia samochodowa nie musi być szkodliwa dla środowiska, warto sprawdzić ofertę budowy ekologicznych myjni samochodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście pewni, że to najlepsze rozwiązani? Przeprasza, ale jakoś nie jestem zbytnio przekonany do Waszych odpowiedzi. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...