Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

myśliwce

Utworzony przez toman, 9 czerwca 2010 o 14:39
Co to za myśliwce i czemu hałasują nad miastem. Zrobił ktoś fotkę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mig 29
0
Gość napisał:
mig 29
F 16
0
Nie jestem ekspertem ale chyba nie powinny latać nad miastem z taką prędkością
0
Gość napisał:
Nie jestem ekspertem ale chyba nie powinny latać nad miastem z taką prędkością
Fajny obłok zrobił jak przekroczył barierę dźwięku
0
A kto im zabroni? :-D Szesnastki fajnie fruwają, ciekawe dokąd leciały.
0
Pstryknąłem. Trochę za szybko i niespodziewanie przeleciały, do tego miałem za blisko słońce więc widać tylko sylwetkę. linki do zdjęć: ######img704.imageshack.us/img704/4438/ef...lublinem001.jpg ######img714.imageshack.us/img714/9022/ef...lublinem002.jpg
0
Jeśli to były tylko loty ćwiczebne to ktoś za to nieźle oberwie. A ile ich było? Bo wydawało mi się że było słychać tylko 4 lecące ponad 1M a chwilę później taki odgłos jak normalnych samolotów rejsowych
0
A w którą stronę leciały?
0
Jeśli przekroczyłyby barierę dźwięku, byłby niesamowity huk. Poszukajcie sobie: ######pl.wikipedia.org/wiki/Grom_d%C5%BAwi%C4%99kowy
0
fajne foty, szkoda, że samoloty widać tylko jak cień, ale chyba widać, że to nie iły
0
Dokładnie.. szyby by powypadały.. samoloty nie mogą latac powyżej 1M nad lądami
0
To chyba te efki złamały prawo :-) Fajny efekt przekraczania bariery dźwięku był - zarówno wizualny jak i akustyczny .
0
Dlaczego? Złapie je polska drogówka - mistrzowie suszarki i czesania z kasy?
0
Bez przesady. Taki zakaz to obowiązuje (a właściwie to obowiązywał) samoloty pasażerskie
0
No kurde wszystko się trzęsło... huk naprawdę niesamowity... Widziałem tylko jednego i chyba akurat wtedy przebił barierę dźwięku bo była biała chmurka wokół niego... to ten drugi chyba był Dlaczego nie mogę otworzyć zdjęć? linki widzę takie.. ######img704.imageshack.us/img704/4438/ef...lublinem001.jpg ######img714.imageshack.us/img714/9022/ef...lublinem002.jpg
0
Gość napisał:
fajne foty, szkoda, że samoloty widać tylko jak cień, ale chyba widać, że to nie iły
Jakie Iły? Prawidłowa odpowiedź już padła. To F16 i na pierwszej z fotek widać to dokładnie (widać nawet podwieszany zbiornik paliwa).
0
Linki otworzysz jak usuniesz część od początku linka do kratek ###### włącznie
0
Do linków forum DW dokleja swój adres domyślnie. Kliknij w linka i w tak otwartym adresie (w pasku adresowym) skasuj wszystko przed ####### (włącznie)
0
zamiast krzyżyków wpisz http:// i będzie ok
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: