Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

myśliwce

Utworzony przez toman, 9 czerwca 2010 r. o 14:39
Co to za myśliwce i czemu hałasują nad miastem. Zrobił ktoś fotkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mig 29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mig 29
F 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ekspertem ale chyba nie powinny latać nad miastem z taką prędkością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem ekspertem ale chyba nie powinny latać nad miastem z taką prędkością
Fajny obłok zrobił jak przekroczył barierę dźwięku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto im zabroni? :-D Szesnastki fajnie fruwają, ciekawe dokąd leciały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstryknąłem. Trochę za szybko i niespodziewanie przeleciały, do tego miałem za blisko słońce więc widać tylko sylwetkę. linki do zdjęć: ######img704.imageshack.us/img704/4438/ef...lublinem001.jpg ######img714.imageshack.us/img714/9022/ef...lublinem002.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to były tylko loty ćwiczebne to ktoś za to nieźle oberwie. A ile ich było? Bo wydawało mi się że było słychać tylko 4 lecące ponad 1M a chwilę później taki odgłos jak normalnych samolotów rejsowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w którą stronę leciały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przekroczyłyby barierę dźwięku, byłby niesamowity huk. Poszukajcie sobie: ######pl.wikipedia.org/wiki/Grom_d%C5%BAwi%C4%99kowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne foty, szkoda, że samoloty widać tylko jak cień, ale chyba widać, że to nie iły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.. szyby by powypadały.. samoloty nie mogą latac powyżej 1M nad lądami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba te efki złamały prawo :-) Fajny efekt przekraczania bariery dźwięku był - zarówno wizualny jak i akustyczny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego? Złapie je polska drogówka - mistrzowie suszarki i czesania z kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Taki zakaz to obowiązuje (a właściwie to obowiązywał) samoloty pasażerskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kurde wszystko się trzęsło... huk naprawdę niesamowity... Widziałem tylko jednego i chyba akurat wtedy przebił barierę dźwięku bo była biała chmurka wokół niego... to ten drugi chyba był Dlaczego nie mogę otworzyć zdjęć? linki widzę takie.. ######img704.imageshack.us/img704/4438/ef...lublinem001.jpg ######img714.imageshack.us/img714/9022/ef...lublinem002.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
fajne foty, szkoda, że samoloty widać tylko jak cień, ale chyba widać, że to nie iły
Jakie Iły? Prawidłowa odpowiedź już padła. To F16 i na pierwszej z fotek widać to dokładnie (widać nawet podwieszany zbiornik paliwa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linki otworzysz jak usuniesz część od początku linka do kratek ###### włącznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do linków forum DW dokleja swój adres domyślnie. Kliknij w linka i w tak otwartym adresie (w pasku adresowym) skasuj wszystko przed ####### (włącznie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast krzyżyków wpisz http:// i będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...