Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

myśliwce

Utworzony przez toman, 9 czerwca 2010 r. o 14:39
Ja mieszkam przy Zana, huk był niesamowity przy pozamykanych oknach, myślałem że jakiś samolot spada albo co ;o wychodzę na balkon, szukam po niebie, mignął mi tylko przez chwilę i na drugą stronę. A tak głośno było, że się na serio bałem, że mi przyp... w blok, a ja na ostatnim mieszkam;) A samolotem nie raz latałem i na pokazach też byłem. Patrze a tu ludzie na balkony powychodzili w trzech blokach w okolicy, dużo starszych, więc musiało i ich to ruszyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie ok, bo adres wyświetlany w komentarzu jest skrócony i zawiera wewnątrz kropki. Trzeba najpierw kliknąć a potem wszystko z ##### włącznie usunąć (ew. zamienić na http:// ) w pasku adresowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj, bo przedtem zaznaczyłem tylko tą część za krzyżykami i takie skopiowałem i nie działało... a to trzeba kliknąć na ten link a pozniej usunąć przednią część... dobra dzięki za pomoc... nie wiem z resztą jaka to różnica ale nie działało mi tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest wzmianka na stronie konkurencji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może jak długo będą trwały te treningi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu macie filmik na Youtube. ######www.youtube.com/watch?v=BzuwT7X3-Y4 Piękna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...