Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi będą polować na ulicach Lublina?

Utworzony przez llubellak@op.pl, 13 marca 2015 r. o 11:13 Powrót do artykułu
można by odstrzelić miejskich urzędników, ich jest chyba mniej niż zwierząt wokół, i było by po kłopocie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuje. Nie zgadzam się. Wyłąpcie je i wypuśćcie do lasu. NIE DLA ODSTRZAŁU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuje. Nie zgadzam się. Wyłąpcie je i wypuśćcie do lasu. NIE DLA ODSTRZAŁU!!!
DUDA na prezydenta,wcześniej to się nic w tym dzikim kraju nie zmieni jak gajowy rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kogoś chrystus opuścił? mysliwych pojebów z bronią do parku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzał?? Jak można wpaść na tak głupi pomysł. Bo rodzice się martwią? Przecież lisy, to nie są jakieś krwiożercze bestie, które tylko czyhają aż jakieś dziecko odłączy się od matki i odgryzą mu głowę... Zanim je zabiją powinni zapytać o opinię mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b dobry pomysł powystrzelac to swinstwo-  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b dobry pomysł powystrzelac to swinstwo-
to nadstaw pierwszy swoją gębę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odstrzelcie pomysłodawców !!!!!  to chłopstwo ze  wsi tak nie postępuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że wystrzelać! Nie może żadne śmierdzące zwierze bezkarnie latać po mieście. Powinno się wszystki zwierzęta wystrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz proszę Urzędników o chwilę refleksji; Leśniczy w mieście z nabitą bronią urządzają sobie polowanie na lisy. Oby polowanie nie skończyło się tak jak we Wrocławiu; polowano na tygrysa a zginął weterynarz. Przypominam, że polowanie zabezpieczała Policja.
Do polowania wcale nie trzeba broni, można zastawiać wnyki. Nie będzie hałasu i zagrożenia dla dzieci postrzałem z broni dużego kalibru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak odpowiednio podejsc do tematu to problemu nie ma. Jak z kazdym zwierzeciem, zagrozone zaatakuje, bezpieczne i najedzone nawet muchy nie ruszy. Odstrzeliwanie jest bez sensu zwlaszcza na terenie miasta. Wywiezc w las albo zostawic w spokoju. Ew domowic mlode i traktowac jak psy/koty choc nie wiem jak by to funkcjonowalo ale na pewno jest lepszym pomyslem niz egzekucja na terenie miasta inspiracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polowania wcale nie trzeba broni, można zastawiać wnyki. Nie będzie hałasu i zagrożenia dla dzieci postrzałem z broni dużego kalibru.
wnyki nie sa zagrozeniem dla dzieci? Nie rozsmieszaj mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio słyszałem w Radiu Lublin że w lasach lubelszczyzny prowadzone było liczenie Łosi, którego celem było sprawdzenie czy nie ma ich za dużo i czy nie trzeba będzie trochę ich odstrzelić bo powodują "szkody" ,noż ludzie paranoja jak by tych Łosi było nie wiadomo ile w lasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poczatek na lisy a potem na koty i psy będa polować. Lepiej kota nie wypuszczaj, psa tym bardziej. Zawsze mogą  pomylić z lisem.
Jasne, nie jestem za strzelaniem do nich, bo w końcu w pobliżu sa dorośli i przede wszystkim dzieci. No ale coś trzeba z nimi w końcu zrobić. Już od ponad roku są widoczne w tych terenach i nikt nic z tym nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci, przepraszam, szkodą lisy? nieatakowane i same nie zaatakują. Ludzie, dajcie zyć! kiedy nauczycie się, że nie jesteście sami na planecie? nauczcie się cenić życie i proszę, pozbądźmy się tego nastawienia, w którym wszytko nam przeszkadza i ze wszystkiego jesteśmy niezadowoleni, bo już mi się rzygać chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Wam bydlaki przeszkadzają lisy? wiedziałem, że lublin to duza wieś z mentalnością średniowieczną rusko-ukraińską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy zjadają myszy, nie ludzi, a mniej lisów to więcej myszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym odstrzelił tych tępaków z Ratusza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam zauwazyć, ze lisy sa zagrozeniem ze wzgledu na wscieklizne. Po pierwsze :wscieklizna jest choroba smiertelna. Jesli dojdzie do zarazenia i nie zostanie podana "szczepionka" w odpowiednim czasie to czlowiek umiera niestety w meczarniach. Po drugie : nie musi dojsc do ugryzienia , zeby sie zarazic wystarczy polizanie zadrapanej lub skaleczonej reki. Po trzecie : chore zwierzeta nie odczuwaja leku przed czlowiekiem na skutek zmian neurologicznych. Reasumujac : dziecko bez problemow poglaszcze "rudego pieska"  bez wiedzy rodzicow i bez sladu ugryzienia "lapiac " smiertelna chorobe.  Odstarzal nie rozwiaze problemu. Trzeba zmienic mentalnosc ludzi , ktorzy uwazaja ze liski moga zyc w miescie i chetnie je dokarmiaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Janusze, miejsce lisa jest w mieście, proponuję odstrzelić tych z ratusza za głupie pomysły. i cebuli nasadzić. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...