Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja Ratusza. Wreszcie zatroszczył się o mieszkańców a nie tylko o budowę infrastruktury drogowej. Kierowcy ( sam nim jestem ale nie idiotą który pędzi 90 po mieście ) się burzą ale nikt nie policzył sobie , ze ograniczenie prędkości o 30 km na godzinę spowoduje , że te 900 m  przejedziemy o 27 sekund wolniej . Jakie to ma znaczenie dla kierowcy jeśli się jedzie gdzieś dalej ? Żadne !!!! Natomiast ryk samochodów pędzących 90 km na godzinę ma znaczenie i to ogromne dla okolicznych mieszkanców , bo nie da się żyć w takim hałasie. Normy nie są przekroczone tylko o ułamki decybela. W dodatku w związku z tym, że ekrany zrobione tylko od strony skansenu, dźwięk się odbija od nich i hałas się podwaja. Życzę wszystkim tym, którzy pyszczą przeciw ekranom żeby pomieszkali kilkadziesiąt metrów od drogi szybkiego ruchu . Argumenty że w mieście musi być hałas top debilizm bo w mieście obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km na godzinę a ponieważ natężeniu ruchu jest duże efektywna prędkość jest dużo mniejsza - nie ma się gdzie rozpędzić po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym forum ujawniły się najgorsze ludzkie cechy : zawiść i kompleks niższości ( im to zbudują a mnie nie - tylko nikt się nie zastanowił nad tym, że to jest jedyne miejsce w Lublinie z dopuszczalną prędkością 90 km/h , głupota granicząca z debilizmem ( ograniczenie prędkości spowoduje wydłużenie czasu przejazdu o 27 sek więc o co ten wrzask ? ) , jakaś chorobliwa paranoiczna podejrzliwość - pewnie to dla kolegów z Szerokiego te ekrany, aspołeczność - mam w du.ie mieszkańców Szerokiego bo ja chcę jechać 90 km/h i już , bezmyślność - przecież wzdłuż Strumykowej są miejskie działki wystawione na sprzedaż , kto to kupi jeśli nie wybuduje się ekranów,  bezmyślność i głupota - przedłużenie Solidarności wybudowano nie po to by jeździć 90 km/h ale po to by odciążyć zakorkowaną Warszawską . Niestety mieszkańcy Lublina wypowiadający się na tym forum to w większości wieśniacy bez kultury i rozumu nie widzący dalej niż sztachety własnego gumna... Wstyd mi za was !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda debili. Zrobic ekspresowke (czy tam dojazd do obwodnicy na prawach ekspresowki) i najlepiej polozyc lezace policjany i fotoradary. polska w calej okazalosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja Ratusza. Wreszcie zatroszczył się o mieszkańców a nie tylko o budowę infrastruktury drogowej. Kierowcy ( sam nim jestem ale nie idiotą który pędzi 90 po mieście ) się burzą ale nikt nie policzył sobie , ze ograniczenie prędkości o 30 km na godzinę spowoduje , że te 900 m  przejedziemy o 27 sekund wolniej . Jakie to ma znaczenie dla kierowcy jeśli się jedzie gdzieś dalej ? Żadne !!!! Natomiast ryk samochodów pędzących 90 km na godzinę ma znaczenie i to ogromne dla okolicznych mieszkanców , bo nie da się żyć w takim hałasie. Normy nie są przekroczone tylko o ułamki decybela. W dodatku w związku z tym, że ekrany zrobione tylko od strony skansenu, dźwięk się odbija od nich i hałas się podwaja. Życzę wszystkim tym, którzy pyszczą przeciw ekranom żeby pomieszkali kilkadziesiąt metrów od drogi szybkiego ruchu . Argumenty że w mieście musi być hałas top debilizm bo w mieście obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km na godzinę a ponieważ natężeniu ruchu jest duże efektywna prędkość jest dużo mniejsza - nie ma się gdzie rozpędzić po prostu
Powiedz to ludziom mieszkającym przy kraśnickiej czy racławickich, a oni mają dużo bliżej do ulicy, a i ruch większy. Samochód po 1 najgłośniejszy jest podczas przyspieszania, jak utrzymuje prędkość to czy jedzi e60 cyz 90 to jeden wał, ale oczywiście mieszkańcy połechtani, zagłosują na debila który się nad nimi pochylił mimo że nic to nie da. Takie darmowe głaskanie biednego kotka. Ludzie mieszkają przy szpitalach, obwodnicach, komisariatach policji czy siedizbach straży pożarnej, to mają też mieć ekrany? Wogóle zbudujmy wszędzie ekrany, przy każdej ulicy, i leżące policjany, i fotoradary, przy każdym przejściu dla pieszych krasnal, albo lepiej dwa. Pieprzone muminkowo dla durnych obywateli w całej okazałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci! mieszkam na zana i mi tez postawcie ekrany i przestańcie przed swietami przyjeżdżać do media marketu i leclerca bo wasze samochody zagluszaja spokoj w mojej dzielnicy i zqbijaja ducha swiat. miasto powinno wydac te 3 mln na inne cel niz stawianie ekranow tam gdzie normy nie sa przekroczone , a kolejna sprawa odnosnie ograniczenia predkosci to przegiecie i mozliwosc dla straży miejskiej na kolejne miejsce do trzepania kasy z fotoradaru   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miliony niech zapłacą Ci co się skarżyli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci, a jak mieszkancy Hajdowa skarza sie na halas z wytworni mas bitumicznych LPRD S.A. to wy biedni urzednicy rozkladacie rece bo nie mozecie nic zrobic, przeciez wydaliscie pozwolenie na montaz urzadzenia do produkcji asfaltu w miejscu gdzie nie ma norm halasu. A ludzie niech zyja 10 godzin dziennie w halasie siegajacym 80 decybeli. Żuk, apeluje do ciebie, zacznij myslec zanim wydasz kolejna chora decyzje ! Mam nadzieje ze juz niedlugo zagoscisz na tym swoim cieplym stoleczku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURNA BZDURA  no comment Pozdrawiam mieszkańców dziwolągów. Będę jeździł 30km/h bez tłumika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz to ludziom mieszkającym przy kraśnickiej czy racławickich, a oni mają dużo bliżej do ulicy, a i ruch większy. Samochód po 1 najgłośniejszy jest podczas przyspieszania, jak utrzymuje prędkość to czy jedzi e60 cyz 90 to jeden wał, ale oczywiście mieszkańcy połechtani, zagłosują na debila który się nad nimi pochylił mimo że nic to nie da. Takie darmowe głaskanie biednego kotka. Ludzie mieszkają przy szpitalach, obwodnicach, komisariatach policji czy siedizbach straży pożarnej, to mają też mieć ekrany? Wogóle zbudujmy wszędzie ekrany, przy każdej ulicy, i leżące policjany, i fotoradary, przy każdym przejściu dla pieszych krasnal, albo lepiej dwa. Pieprzone muminkowo dla durnych obywateli w całej okazałości.
waldek wal sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop urzędowym debilom rozgonić to dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne - wszędzie znajdą się imbecyle którym wszystko przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Waldek~   Napisano 05 listopad 2014 - 21:15 Na tym forum ujawniły się najgorsze ludzkie cechy : zawiść i kompleks niższości ( im to zbudują a mnie nie - tylko nikt się nie zastanowił nad tym, że to jest jedyne miejsce w Lublinie z dopuszczalną prędkością 90 km/h , głupota granicząca z debilizmem ( ograniczenie prędkości spowoduje wydłużenie czasu przejazdu o 27 sek więc o co ten wrzask ? ) , jakaś chorobliwa paranoiczna podejrzliwość - pewnie to dla kolegów z Szerokiego te ekrany, aspołeczność - mam w du.ie mieszkańców Szerokiego bo ja chcę jechać 90 km/h i już , bezmyślność - przecież wzdłuż Strumykowej są miejskie działki wystawione na sprzedaż , kto to kupi jeśli nie wybuduje się ekranów,  bezmyślność i głupota - przedłużenie Solidarności wybudowano nie po to by jeździć 90 km/h ale po to by odciążyć zakorkowaną Warszawską . Niestety mieszkańcy Lublina wypowiadający się na tym forum to w większości wieśniacy bez kultury i rozumu nie widzący dalej niż sztachety własnego gumna... Wstyd mi za was !!!"   Cytat zakończony odniosę sie do tego tylko tak: Bo z Ciebie to taki niedzielny kierowca który denerwuje tylko codziennych użytkowników jazdy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:angry: ludzie gdzie przyszło nam żyć ?? Najlepiej jak "cały ten układ" postawi ekrany do nieba i to nie wiem czy pomoże ?Nie dość, że tyle pieniędzy zostało zmarnowanych /ekrany w polu / a przecież za to -spokojnie mogły powstać nowe drogi.Temu podobni jak "zegarek Nowak" usawiają to pod kolesiostwo i mamy takie zadupie,że jeszcze trochę będziemy w takich miejscach pchać te samochody. Pewniakiem będzie ciszej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby na prawie wszystkich głównych ulicach miasta zbadać poziom hałasu i tam gdzie nie dochodzi do dopuszczalnego poziomu hałasu, wzorem al. Solidarności wybudować ekrany, a najlepiej bez badania hałasu tam gdzie jest kostka brukowa. Na to zawsze znajdzie się kasa... bogate miasto. Chyba ranking miast i wysokie miejsce Lublina w nim zaszkodziło Prezydentowi miasta w racjonalnym podejmowaniu decyzji. Albo co jest bardzo prawdopodobne komuś "ważnemu" mieszkającemu w tej okolicy przeszkadzają samochody jadące Al. Solidarności. Argument, że niektórzy kierowcy jeżdżą 150 km/h jest niedorzeczny bo gdzie policja. Wybudujmy też ekrany na całej Al. solidarności -będzie solidarnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...