Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Panie Żuk!!! Kontrolować każdą złotówkę mieszkańców, bo to za naszych podatków. Zachciało się co nie którym dorobić kosztem dzieci to niech teraz zwracają. Zamiast przekazywać pieniądze cwaniakom, niech Pan otworzy kolejne państwowe przedszkole tak jak ostatnio na Czubach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoły Akademii Umiejętności tylko 16% do zwrotu - coś słabiutka ta kontrola albo ktoś dał nieźle w łapę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Brawo Panie Żuk!!! Kontrolować każdą złotówkę mieszkańców, bo to za naszych podatków. Zachciało się co nie którym dorobić kosztem dzieci to niech teraz zwracają.
Popieram! To co dzieje się w większości zwłaszcza szkół zaocznych dla dorosłych woła o pomstę do nieba. Biznes, biznes, biznes i przejadanie naszych publicznych pieniędzy. Kontrole jak najbardziej, zwroty również, ale na tym niech nie poprzestają - wnisoki do prokuratury czy wyciąganie innych możliwych konsekwencji za nieprawidłowości skutecznie wyeliminuje oszustów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawy pdf Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy prawie 5 mln do zwrotu!!! ponad 50% dotacji. Ciekawe czego tam uczą w tej szkole ? Kombinowania ? W imię jakich zasad ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O tym zespole szkół różne krążą legendy, a ciekawy to jest raczej fakt, że od jakiegoś już hen długiego czasu postępowanie prowadzi prokuratura. Tylko no właśnie wypada postawić obywatelsko-dziennikarskie pytanie z jakim rezultatem? Czy coś się tam ruszyło?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------------------------------JAK SIĘ DAJE, TO SIĘ KRAJE- PANIE PREZYDENCIE !-------------------------- Dlaczego Prezydent Lublina nie wezwał Prokuratorów i "CBA" ? . To jest pytanie !. Czy Prezydent nie wie, że jest taki zarzut prawny jak ułatwianie dokonania przestępstwa ? . Pan Prezydent rozda wał miliony bez sprawdzenia nawet wiarygodności podpisów od Petentów ! . I kto tu jest winien ?... szkoła czy "dobroczyńca" rozdający miliony ? . Oczekujemy Prezydencie wyjaśnienie przez Proku ratorów rozdawanie milionów, oczywiście czekamy na publikacje Raportu prokuratorskiego z tego rozrzucania milionów po Lublinie. Będzie to ciekawa publikacja dla Mieszkańców Lublina , bo przy okazji Prokuratura zweryfikuje wszystkie DOTACJE "UE" wraz z Inwestycjami z tych DOTACJI . Miała to przeprowadzić Prokuratura z Krakowa ale może i lubelska Prokuratura działa w interesie Lublina (?) Sprawdzić warto . Powodzenia Lubelska Prokuraturo , jeżeli Prokuratura zrobi porządek z DOTACJAMI i "Spółkami " "prezydenckimi" w Ratuszu to Będziemy, przechodząc przed Prokuraturą czapki z głów zdejmować . Szczęść Boże Prokuratorzy !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do pana cenzora: gdzie się podziałkomentarz opisujący wojaże zuka w godzinach pracy i za pieniądze podatnika. Czyżby była interwencja z magistratu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie była/ i co robiła Jaśnie Pani Dumkiewicz-Sprawka? Gdzie jest nadzór? w szkołach publicznych nie ma na podstawowe pomoce a tutaj bezprawie i kolesiostwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: