Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na deptaku będzie sklep z używkami (wideo)

Utworzony przez war, 28 października 2008 r. o 13:16 Powrót do artykułu
upominki, fajerwerki, gadżety,papierosy, fajka wodna TEGO POWINNI ZABRONIĆ!!!!! Nie może być tak, że ktoś w Lublinie legalnie kupuje upominek. To woła o pomstę do nieba. A wódka w żelu, toż to broń chemiczna!!!! Zabronić tego wszystkiego, żeby nic nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zapytamy: gdzie są nasi posłowie i senatorowie? jakąś chwilkę czasu nie mogą poświęcić?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to darmowa reklama w czasach kapitalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ze otwieraja,niech zyja dopalacze,kto chce ten kupuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki ze napisaliście ;] dobrą reklame im robicie tak bym napewno nie wiedział... napewno niedługo sklep odwiedze ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie,napewno się wybiore:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklep dla idiotów i pólgłówków po zawodówkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować trzeba dalszego rozwoju " DEMOKRACJI" i nowych metod na wychowanie młodzieży w naszym Lublinku też. Proponuję iść za ciosem i dlej jak już ćpuny zarzyją sobie "legalne" odpowiedniki tych nielegalnych narkotyków i zaczną mieć fazę , haluny etc. niech maja dostęp w dalszej części deptaku do : szubienicy lub krzesła elektrycznego, albo szafotu ...albo karabin maszynowy i kulochwyt ! przydały by się też darmowe panienki coby na legalu towarzystwo rozładowało napięcie - no bo jak wrócą pobudzeni na chatę - to może dojść do przemocy w rodzinie a to z tego co wiem jest niedobre i nie akceptowane zachowanie .Acha i nie wysyłajcie w popbliże sklepu z tymi "cudami" patroli policji bo zaraz kogoś tam pobiją i znowu pismaki i naród będzie oburzony "że policja w tym kraju jest brutalna " i leje niewinnych młodych demokratów . Pozdrowienia dla ustawodawców i innych stanowiących przepisy !BRAWO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZESCIE SIE PRZYCZEPILI ! SKORO LEGALNE TO LEGALNE... NIE CHCECIE TO NIE IDZCIE TAM ! NIKT WAM NIE KARZE ROBIC TAM ZAKUPOW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elmo puknij sie w leb,zobacz ile zla zrobila wodka i ile jeszcze zrobi ,idz pozamykaj wszystkie monopolowe bo po alkoholu to dopiero jest przemoc w rodzinie a nie jak ktos sobie tabletke lyknie i pojdzie na impreze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
sklep dla idiotów i pólgłówków po zawodówkach...
A TY SIE LEPIEJ ZASTANOW CO MOWISZ .. UWAZASZ ZE DRAGI ZAZYWAJA TYLKO OSOBY PO ZAWODOWCE .. ? HEH NO TO PIEW POSZERZ SWOJE WIADOMOSCI NA TEN TEMAT A DOPIERO SIE UDZIELAJ NA TAKIM FORUM .. BO OSMIESZASZ SAMEGO SIEBIE ... BAJO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak zamykanie monopolowych ... użyłeś gościu zbyt prostego skrótu myslowego chodzi o to że aby uzależnić się od alkoholu trzeba go żłopać wiele lat a tamte świństwa nie są zbadane dokładnie i skąd wiesz po ilu tabletkach na imprezie będziesz miał tak zryty łeb że zejdziesz Ty albo na fazie komus życia nie zmarnujesz dla mnie to możesz żreć to gówno garściami .. mi zależy na naiwnych dzieciakach które moga pujść łatwiej w kanał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elmo napisał:
No tak zamykanie monopolowych ... użyłeś gościu zbyt prostego skrótu myslowego chodzi o to że aby uzależnić się od alkoholu trzeba go żłopać wiele lat a tamte świństwa nie są zbadane dokładnie i skąd wiesz po ilu tabletkach na imprezie będziesz miał tak zryty łeb że zejdziesz Ty albo na fazie komus życia nie zmarnujesz dla mnie to możesz żreć to gówno garściami .. mi zależy na naiwnych dzieciakach które moga pujść łatwiej w kanał .
Skoro jest dopuszczone do uzytku znaczy ze jest pzrebadane.NA fazie raczej nic nikomu nie zrobisz a ile przestepstw jest popelnianych po alkoholu,w tym zabojstw,przejrzyj sobie chociazy kronike kryminalna w gazecie z ostatnich dni i sprawdz statystyki ile jest narkomanow w Holandii a ile u nas czy w innych krajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOPALACZE- jeden głupol wymyślił a drugi będzie je brał , tylko głupszy ten drugi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchajcie prawdy, a nie komercyjnych haseł http://patrz.pl/mp3/bodek-narkotyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hEH , JA JUZ POWIEDZIALAM RAZ ALE WIDOCZNIE MUSZE TO POWTORZYC : PIERW POSZERZCIE SWOJE WIADOMOSCI W TYM TEMACIE A DOPIERO ZACZNIJCIE DYSKUTOWAC A NIE WYSKAKUJECIE Z TEKSTAMI ZE SIE ZABIJA BO TYCH DOPALACZACH .. ZENADA ! AZ SMIAC MI SIE CHCE JAK TO CZYTAM ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...