Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Facebooku poparło go już 19 tys. osób. Chce przywrócenia obowiązku służby wojskowej

Utworzony przez Gość, 7 października 2013 r. o 16:11
a co jak jestem normalnym chłopakiem, nie chodzę w rurkach, nie jestem pedałem ? też mam iść do wojska ? nie obchodzą mnie czyjeś interesy w afganistanie itp. mam swoje życie i inne obowiązki i zainteresowania, nie chcę narażać swojego życia i zdrowia w wojsku czy zagranicą, mam rodzine i mam dla kogo żyć i być pełnosprawny. co do obrony naszego kraju to napewno by się znaleźli chętni np. Kibole piłkarscy, którzy są patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wszystkich uszczęśliwiać wojskiem, to bym wprowadzał karne wojska, zamiast więzienia. Niszczysz mienie, rozwalasz, jesteś chuliganem to zamiast kary więzienia, albo ogromnej grzywny, to np. pół roku do woja i niech go wychowują jak być obywatelem. A po drugie z tego co widzę autor apelu kieruj wyłącznie się interesem prywatnym... trzeba było się uczyć a nie płakać, żeś się nie dostał...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chcę być mięsem armatnim proszę bardzo. Ja nie mam zamiaru. W Iraku i Afganistanie są ochotnicy i tak niech zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byle śmieć i zero nie będzie mną pomiatać bez przyczyny to chętnie do wojska pójdę, ale ponad wszystko cenię sobie szacunek do drugiego człowieka i krew mnei zalewa kiedy widzę chamstwo, prymitywne neidowartościowane jednostki i ich "władcze" zapędy, prędzej takiemu kark skręcę niż zrobie choć jedna pompkę ku dowartościowaniu jego plebejskiego ego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wszystkich uszczęśliwiać wojskiem, to bym wprowadzał karne wojska, zamiast więzienia. Niszczysz mienie, rozwalasz, jesteś chuliganem to zamiast kary więzienia, albo ogromnej grzywny, to np. pół roku do woja i niech go wychowują jak być obywatelem. A po drugie z tego co widzę autor apelu kieruj wyłącznie się interesem prywatnym... trzeba było się uczyć a nie płakać, żeś się nie dostał... 
  POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym go wziął na wycieczkę do Afganistanu tak na miesiąc. kazał posłuchać jak strzelają i w jaki sposób giną ludzie. Chłopaku otrząśnij się nie po to moje pokolenie 40-kilku latków pozbyło się tej patologii  żeby teraz do tego wracać.Czy ktoś CIę zmusza do chodzenia dalej niż do gimnazjum? Nie chcesz się uczyć i mieć dobrą posadkę trepa, proszę bardzo ale innych w to nie mieszaj na siłę. Niejednemu taka głupota jak obowiązkowe wojsko złamała lub zabrała życie. To pisałem Ja nie pacyfista ale nie głupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Nie byłoby tyle flejostwa i fiejniactwa rzucającego kociętami po autobusach. Wielu poszłoby po naukę zawodu, inni uciekaliby na studia, a nie tylko na mamusinym garnuszku przy kompie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A petycję podpisali oczywiście w wieku poborowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chce chłopak sie szybko dorobi, bo w wojsku wcześniejszą emerytura, teraz chyba trochę więcej lat trzeba przepracować, bo mam sąsiada co po ok. 17 latach pracy w wojsku przeszedł na emeryturę mając ok. 40 lat i już tak biedaczysko ze 20 lat bierze za darmo kupę forsy, do tego pracuje dodatkowo, a ja zapier***am już 35 lat i jescze tyle mi zostało, oby h** trafił ten kraj rządzących przez palantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jak jestem normalnym chłopakiem, nie chodzę w rurkach, nie jestem pedałem ? też mam iść do wojska ? nie obchodzą mnie czyjeś interesy w afganistanie itp. mam swoje życie i inne obowiązki i zainteresowania, nie chcę narażać swojego życia i zdrowia w wojsku czy zagranicą, mam rodzine i mam dla kogo żyć i być pełnosprawny. co do obrony naszego kraju to napewno by się znaleźli chętni np. Kibole piłkarscy, którzy są patriotami.
A weź daj spokój, nie sobie sam idzie. Mnie też bieganie w kamuflażu, z jakimiś "akcesoriami" nie jara. Zagapił się na Counter Strike'a i pomylił życie z fikcją... Szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Dowiedziałem się że nie mam szans, aby zostać rezerwistą. To dlatego, że nie ukończyłem szkoły średniej.
  Najkrócej jak się da: co za łeb. Skończ sobie człowieku szkołę, podejdź do matury lub nie i idź do tego NSR'u jak tak bardzo chcesz. Po co kombinować tak na około? Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli go w Wojsku Polskim. Hm po nazwisku sądząc to chyba powienien do sasiadów iść ( tam chyba dalej jest powszechna służba wojskowa. I od kiedy facebook to jakas wyrocznia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji " poza tym" pisze się osobno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przydałoby się przywrócenie służby wojskowej. W wojsku facet mężnieje, uczy się dyscypliny, posłuszeństwa, uczy się życia. Nie to co te :wub:  Pizdusie :wub: yki i leszczyki co pouciekali na studia bo bali się wojska i na same słowo wojsko...... robili na mokro. Dla mnie facet bez wojska to jak facet bez penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przydałoby się przywrócenie służby wojskowej. W wojsku facet mężnieje, uczy się dyscypliny, posłuszeństwa, uczy się życia. Nie to co te :wub:  Pizdusie :wub: yki i leszczyki co pouciekali na studia bo bali się wojska i na same słowo wojsko...... robili na mokro. Dla mnie facet bez wojska to jak facet bez penisa.
A tak w ogóle to jak Ci się żyje bez mózgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej komentujący, bez obaw, cioty nie idą do wojska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chce chłopak sie szybko dorobi, bo w wojsku wcześniejszą emerytura, teraz chyba trochę więcej lat trzeba przepracować, bo mam sąsiada co po ok. 17 latach pracy w wojsku przeszedł na emeryturę mając ok. 40 lat i już tak biedaczysko ze 20 lat bierze za darmo kupę forsy, do tego pracuje dodatkowo, a ja zapier***am już 35 lat i jescze tyle mi zostało, oby h** trafił ten kraj rządzących przez palantów
  No widzisz, ciemniaku - każdy orze jak może! Trzeba było uczyć się a nie chodzić na wagary - to teraz zamiast z a p i e r d a l a ć przez 35 lat miałbyś jak ja: 55 lat życia, 15 lat na emeryturze 4521 zł/mc netto, leżę sobie do góry peryskopem i czytam posty sfrustrowanych ciemniaków, których ciężka frustracja wali mnie równo, zaś o jakiejkolwiek pracy zapomniałem 15 lat temu... :lol: :lol: :lol: Niech żyje wojsko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za  pajac, nie może zawodówki skończyć i myśli że mu ktoś da karabin...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie byli w woju to jakieś niedojdy z kategorią "d" i grupą dyspanseryjną lub pajacyki którzy  ze strachu zostawali rolnikami lub szli na studia tylko po to aby uniknąć woja. Jednym słowem to takie cipcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie byli w woju to jakieś niedojdy z kategorią "d" i grupą dyspanseryjną lub pajacyki którzy  ze strachu zostawali rolnikami lub szli na studia tylko po to aby uniknąć woja. Jednym słowem to takie cipcie.
są ludzie z Honorem dla których nie są najważniejsze pieniądze najemniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...