Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Facebooku poparło go już 19 tys. osób. Chce przywrócenia obowiązku służby wojskowej

Utworzony przez Gość, 7 października 2013 r. o 16:11
wojsko na emeryturze, czyli majory, generały i inna chołota. szkoda, że tylko gadać potraficie bo o walce to jak jak nasza reprezentacja w piłce nożnej. żadnych sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz, ciemniaku - każdy orze jak może! Trzeba było uczyć się a nie chodzić na wagary - to teraz zamiast z a p i e r d a l a ć przez 35 lat miałbyś jak ja: 55 lat życia, 15 lat na emeryturze 4521 zł/mc netto, leżę sobie do góry peryskopem i czytam posty sfrustrowanych ciemniaków, których ciężka frustracja wali mnie równo, zaś o jakiejkolwiek pracy zapomniałem 15 lat temu... :lol: :lol: :lol: Niech żyje wojsko!!
Tak leżysz i Cię wali ktoś?, coś? cały dzień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne wojsko w zasdniczej służbie wychowywało chamstwa, prostactwa, wulgarnego odzywania się do drugiego człowieka, pogardy dla słabszego i niższego stopniem oraz najważniejsze picia wódy!, palenia fajek a nawet brania narkotyków. Tak to był zajebiście mądrze spędzony czas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przydałoby się przywrócenie służby wojskowej. W wojsku facet mężnieje, uczy się dyscypliny, posłuszeństwa, uczy się życia. Nie to co te :wub:  Pizdusie :wub: yki i leszczyki co pouciekali na studia bo bali się wojska i na same słowo wojsko...... robili na mokro. Dla mnie facet bez wojska to jak facet bez penisa.   A ile razy Cie wyruchali Ci "Faceci" z Jajami w tym wojsku? co? Może dlatego tak dążysz frajerze do tego wojska?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej frajerów bez wojska tu się udziela i próbują cieniasy się usprawiedliwiać. Już ja znalem takich łysych napakowanych karków co to w cywilu ura- bura a za murami jednostki płakali do mamusi i ostro dostawali w pizd@czkę. To takie maminsynki co w wieku 30 lat  z rodzicami mieszkają gdyż bez mamy sobie nie radzą. I nie zamierzają nic z tym zrobić bo mama upierze,posprząta,da żreć. Znam kilku co w wieku około 40 lat i dalej razem z mamą i tatem mieszkają i wszyscy nie byli w wojsku. Ale wśród koleżków co to nie on wielki kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej frajerów bez wojska tu się udziela i próbują cieniasy się usprawiedliwiać. Już ja znalem takich łysych napakowanych karków co to w cywilu ura- bura a za murami jednostki płakali do mamusi i ostro dostawali w pizd@czkę. To takie maminsynki co w wieku 30 lat  z rodzicami mieszkają gdyż bez mamy sobie nie radzą. I nie zamierzają nic z tym zrobić bo mama upierze,posprząta,da żreć. Znam kilku co w wieku około 40 lat i dalej razem z mamą i tatem mieszkają i wszyscy nie byli w wojsku. Ale wśród koleżków co to nie on wielki kozak.
  Panie Trepie, jest Pan niezrównoważony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie dziękuję za poparcie, chcemy powrotu "Zetki". :) Zapraszam na moją stronę aby dowiedzieć się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...