Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Koryznowej zaginęła suczka Figa

Utworzony przez o co chodzi??, 4 marca 2010 r. o 11:57 Powrót do artykułu
taki anons na pierwszej stronie Dziennika Wschodniego????????????????? Apeluję do Was drodzy redaktorzy - opamiętajcie się ps. Mam do sprzedania prośną świnię, dwulatkę - puśćcie to wytłuszczonym drukiem w czołówce bo od tego ryku łeb mnie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi?? napisał:
taki anons na pierwszej stronie Dziennika Wschodniego????????????????? Apeluję do Was drodzy redaktorzy - opamiętajcie się ps. Mam do sprzedania prośną świnię, dwulatkę - puśćcie to wytłuszczonym drukiem w czołówce bo od tego ryku łeb mnie boli
taki prostak ma pytanie???? ledwo to się nauczyło pisać i czytać i ma czelność się wypowiadać na forum. Niezrozumienie ludzkich uczuć jest katastrofą!!!! pewnie ten prostak nawet myszy nie ma bo pozdychały!!! ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
taki prostak ma pytanie???? ledwo to się nauczyło pisać i czytać i ma czelność się wypowiadać na forum. Niezrozumienie ludzkich uczuć jest katastrofą!!!! pewnie ten prostak nawet myszy nie ma bo pozdychały!!! ŻENADA
NA forum wypowiadać się może każdy (nie zapominaj buraku w jakim kraju żyjesz). Nie znasz mnie a obrażasz. Mam z pewnością więcej lat szkoły niż twoje IQ. Pierwsza strona Dziennika nie jest dla takich bzdetów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję , że nie wypowiadałeś się w moim imieniu. Jeśli o mnie chodzi , to na pierwszej stronie wolę tego typu artykuły , niż o aktualnych wydarzeniach politycznych , czy też o pracach kolejnej komisji . Te wydarzenia nic nam nie wniosą dobrego dla nas samych. Natomiast - jest nadzieja , że ktoś artykuł o piesku zauważy i suczka się znajdzie . Czego z całego serca życzę !!!! Gdyby takich zwyczajnych artykułów było więcej - mielibyśmy mniej "gwiazd".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej bea zamieściła taką informację : widziałam ją w niedzielę ok 16 na rondzie przy zamku. Mało nie wpadła nam pod samochód, ale udało nam się wychamować...ufff. Uciekła w stronę dworca PKS. Była b.wystraszona.... Może się znajdzie przy pomocy ludzi dobrej woli ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karolina~ napisał:
Poniżej bea zamieściła taką informację : widziałam ją w niedzielę ok 16 na rondzie przy zamku. Mało nie wpadła nam pod samochód, ale udało nam się wychamować...ufff. Uciekła w stronę dworca PKS. Była b.wystraszona.... Może się znajdzie przy pomocy ludzi dobrej woli ......
WITAM... PISAŁA PANIE,ZE WIDZIALA PONOC TEGO PSA.. CZY MA PANI PEWNOSC ,ZE TO TEN PIES...?? PROSIŁABYM SERDECZNIE O KONTAKT TELEFONICZNY ZE MNA. KAZDA INFORMACJA JEST DLA MNIE WAZNA I MOZE PRZYCZYNIC SIE DO ODNALEZIENIA NASZEJ SUNI..... POZDRAWIAM CIEPLO I LICZE NA ODZEW..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...