Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Kośminku zbudują podziemną strzelnicę

Utworzony przez strzelec, 27 kwietnia 2010 r. o 22:43 Powrót do artykułu
forumowicz napisał:
strzelec, zuza, gość to te same osoby. moderatorzy tego forum...
gratulacje szybki jesteś a jakiś dowodzik i coś w merytorycznej dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
straż zamkowa?a co to jest ?jakiś nowy wynalazek
ta STRAŻ 12 chłoptasiów z 3 ma pistolecikami mają kasę na 30 wystrzałów rocznie i dla nich trzeba strzelnicy za 300 tyś na początek. Żeby uprać garnitur trzeba kupić całą pralnię bo żal wydać 10-20 zł na upranie garsonki i z tym tak samo za państwowe budżetowe to by każdy chciał lecz tylko wybrańcy losu mogą trwonić budżetową kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forumowicz napisał:
strzelec, zuza, gość to te same osoby. moderatorzy tego forum...
@forumowicz - cienias jesteś w te klocki jak widzę. Nie te same niestety :-) A ja dziękuję, że wreszcie ktoś mi pomógł te plany przekrętaczy przynajmniej pokazać. Albo rzeczywiście PełO już szykuje się do konieczności zejścia do podziemia po wyborach parlamentarnych. Dobrze wiedzieć gdzie będziecie, w OBI są takie świece na krety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelec napisał:
A ja dziękuję, że wreszcie ktoś mi pomógł te plany przekrętaczy przynajmniej pokazać.
Przykro mi to pisać, bo uważam, że tak ostra walka na forach nie pomoże strzelectwu, ale rzeczywiście muszę potwierdzić prawdziwość zarzutów jakie się tu w dyskusji pojawiają. Gdy tylko powstają plany rozwoju strzelectwa sportowego, budowy strzelnicy (prawdziwej, a nie atrapy, jak ta w sztolni) to natychmiast wyskakują jakieś ludziki ze strzelectwem kompletnie niezwiązani (jak p. Gumieniczak, a wcześniej policja) i zgarniają fundusze. Oczywiście w tym samym czasie prezydent Lublina, Marszałek rozkładają ręce, wznoszą oczy ku niebu i mówią "-Kochani, my byśmy bardzo chcieli pomóc dzieciom, młodzieży strzeleckiej, ale -uwierzcie ! - nie mamy pieniędzy, itp. itd. " (znam to z autopsji niestety...). Zawsze jest ten ktoś z mocniejszymi łokciami (a może raczej koneksjami partyjnymi), co jak słyszy, że fundusze powinny być na rozwój sportu dzieci i młodzieży, to rękę w przysiędze podnosi pieniądze przechwytuje, a potem tym dzieciom gest Kozakiewicza się pokaże i tyle. Mam takie określenie na tego typu działania. Otóż osoby odpowiedzialne za przejęcie kilkuset tys. zł ze środków na strzelectwo sportowe z Urzędu Marszałkowskiego 7 lat temu po to by wybudować strzelnicę policyjną nie różnią się dla mnie niczym (nawet jeśli pełniły funkcje komendanta policji) od chuligana, który napada na pierwszoklasistę, żeby mu ukraść kredki z tornistra. Nie widzę po prostu różnicy w poziomie honoru, godności, uczciwości. Dla mnie to ten sam typ osobowości. No cóż, tak już jest widocznie... Pozostaje mi jedynie zaapelować do władz miasta i województwa, by nie wierzyły pustym, słownym obietnicom p. Gumieniczaka i LFOZ, że będą szkolić dzieci, itd. itp. Trzeba na piśmie zażądać zobowiązania, że przynajmniej 1 raz w tygodniu, na 2 godziny ta strzelnica będzie nieodpłatnie udostępniana kadrze województwa dzieci i młodzieży oraz przynajmnie RAZ na rok nieodpłatnie udostępniona na trzy dni (pt, so, ni) dla rozegrania mistrzostw województwa. Wtedy na pewno głosy oburzenia ucichną, bo chociaż to żadna cena za przechwycenie 300 tys. zł, ale jednak JAKAŚ korzyść dla dzieci i młodzieży wtedy by była. A to już i tak coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany. Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej. Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu... Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje. Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany. Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami". Poza tym, o ile umiem czytać to parę osób na tym forum myśli podobnie, ale ty oczywiście zaraz sobie ubzdurasz w swoim orzeszku, że to jedna i ta sama osoba.... nieładnie, nieładnie przeczytaj do czego nawołuje dziś Arcy Filozof i słuchaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.[/quote] strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać . tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać. gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona. na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience. [quote]Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje. Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.
jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było. ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka. nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci. chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weterynarz napisał:
strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać . tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać. gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona. na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience. jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było. ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka. nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci. chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
Hm... weterynarz w LFOZ??? To chyba jakaś wścieklizna w LFOZ! Te weterynarz ... Czy ty sobie specjalisto od kozich bobków nie zdajesz sprawy z tego, że sam nic nigdy merytorycznego nie napisałeś, a twoje żałosne wypociny to tylko próby obrażania innych? Wiesz dlaczego? Bo NIE MA ŻADNEGO merytorycznego uzasadnienia do decyzji o finansowaniu tej szemranej inwestycji z pieniędzy UM. Dociera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zabraknie klienteli na to strzelanie bo policja ma swoje, straż zamkowa nie ma pieniędzy to zawsze można to podpiąć pod muzeum na Majdanku będzie jeden korytarz więcej do zwiedzania dla gości z gór bliskowschodnich , są w okolicy dzieci z domu dziecka to też potencjalni klienci. a TAK NA Poważnie TO KTO CHCE ZAŁATWIĆ negatywnie NA KOLEJNE LATA WYBUDOWANIE OBIEKTU KTÓRY BĘDZIE SPEŁNIAŁ ODPOWIEDNIE PARAMETRY UNIJNE. CZY KTOŚ Z NASZYCH MISTRZÓW POLSKI CZY OLIMPIJSKICH TU ZECHCE PRZYJECHAĆ??? CZY TA ADAPTACJA BYŁA KONSULTOWANA -UZGADNIANA Z KIMŚ KTO MA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA DO PROJEKTOWANIA I BUDOWANIA STRZELNIC. CZY TO TAKIE SOBIE COŚ TAM POKOPIEMY A NADZÓR BUDOWLANY TO KLEPNIE I BĘDZIE ZABYTEK ODNOWIONY. budowniczowie DRUG W LUBLINIE NIE POTRAFIĄ WYBUDOWAĆ NORMALNEGO ODCINKA DROGI BEZ JEDNEJ DZIURY A CO MÓWIĆ O STRZELNICY. ECH............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forumowicz napisał:
strzelec, zuza, gość to te same osoby. moderatorzy tego forum...
Nie mam nic wspólnego z zuzą, strzelcem i gościem , ale całkowicie popieram te osoby. Dość już szastania pieniędzmi podatników. Po co było likwidować dwie w/ w komentarzach strzelnice , żeby teraz budować następną ? Gdybyś miał gościu troszkę oleju w głowie, wyciągnąłbyś z tego odpowiednie wnioski. Chce prezes LFOZ budować strzelnicę- proszę bardzo, niech weżmie kredyt , wykupi plac od miasta i otwiera w byłej sztolni strzelnicę. Ciekawe ,w jakim czasie zwrócą mu się koszty, jak myślisz? Sztolnia stała tyle lat i jeszcze może stać , a te 300tys. złotych można wykorzystać na inne cele, chociażby jak ktoś słusznie zauważył renowację Starówki, bo to jest wizytówka naszego miasta.Twierdzisz ,że Ci , co popierają ,,strzelca", to te same osoby... Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Sprawdz dokładnie , bo może ja tez jestem ,,strzelcem" ( ale cyrk). Rozporządzać nie swoimi pieniędzmi każdy potrafi, nie tylko Gumieniczek, ale swoimi zapewne tak by nie szastał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany. Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej. Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu... Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje. Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.
Człowieku , żal mi Ciebie, bo jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Masz czas zabaw się w detektywa, i nie zadawaj idiotycznych pytań... STRZELEC MA CAŁKOWITĄ RACJĘ. Szastać cudzymi pieniędzmi , to żaden problem, co widać w naszym kraju na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flacha napisał:
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak
POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jano~ napisał:
POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.
Swoją drogą ciekawe, kto ma w tym interes, żeby w sztolni powstała strzelnica ? Coś tu śmierdzi mości panowie. Nic lepszego nie można było wymyślić , tylko szastać pieniędzmi na taki właśnie cel ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...