Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Droga 815 Lubartów - Parczew również z każdą zimą gorzej pozapadana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak robi sie drogi aby bylo najtaniej i zaraz nowo oddana droga nadaje sie do latania ! Najlepiej do dziury gdzie jest sama woda najebac smoly przydeptac, posypac piachem i dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle ktoś pisze o smole… wycofali ją już wiele lat temu ze względu na szkodliwość dla zdrowia. Ale każdy polak przecież wie jak się buduje drogi…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimat to jeden z czynników fatalnego stanu dróg. Zasadniczy czynnik to wykonawstwo i nadzór. Woda nie ma prawa stać na jezdni. Nie będzie wody, nie będzie zamrażania i rozmrażania. Patrząc z bliższej perspektywy, widzę remontowane a nawet budowane od nowa zatoki przystankowe. W pierwszym roku po remoncie, wygląda to jako tako. W drugim roku wychodzi partactwo albo brak wyobraźni i krótka pamięć. Jeśli dotychczasowe metody zawodzą coś należy zmienić. Może to być sposób projektowania i wykonania albo metody nadzoru i odbioru. Podstawą jest umowa o projektowanie, wykonanie i jakość prac. Potem trzeba tylko konsekwentnie egzekwować warunki zapisane w umowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bn napisał:
Niestety dla Lublina Rzeszów rozwija sie bardzo dynamicznie, widać przemyślane zarzadzanie, nowe inwestycje drogowe kolejowe i oczywiscie lotnicze. Uczmy sie od nich, a nie wysmiewajmy i krytykujmy.
Nie zrozumiałes mnie panie mądry i nowoczesny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycofano smołę kilka lat temu? hahaha chyba w Europie, albo w Polsce, ale nie w Tubtinie. Wczoraj w sposób opisany przez poprzedników łatano kawałek przy TP. szkoda, że Panu zdjęć nie porobiłam.... no chyba, żę to były diamenty a nie smoła, ale wyglądało jednak na smołę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ella napisał:
wycofano smołę kilka lat temu? hahaha chyba w Europie, albo w Polsce, ale nie w Tubtinie. Wczoraj w sposób opisany przez poprzedników łatano kawałek przy TP. szkoda, że Panu zdjęć nie porobiłam.... no chyba, żę to były diamenty a nie smoła, ale wyglądało jednak na smołę
Podpisuję się rękami i nogami:) Leją taką papkę od razu z kamykami a dziur przed laniem nawet nie czyszczą. Beczkę z tym czymś ciągnie zazwyczaj ciągnik 10km od Lublina Najgorsze jest to, że jeszcze kilka lat temu jeździł walec i kilka innych maszyn. Łatali dziury tylko w suche dni i nie robili takiej fuszerki jak dzisiaj... Szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Dzisiaj rano pękł mi amortyzator w tylnym kole po wjechaniu w jedną z takich dziur. Czy warto to w ogóle zgłaszać? I jeśli tak to gdzie? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
Podpisuję się rękami i nogami:) Leją taką papkę od razu z kamykami a dziur przed laniem nawet nie czyszczą. Beczkę z tym czymś ciągnie zazwyczaj ciągnik 10km od Lublina Najgorsze jest to, że jeszcze kilka lat temu jeździł walec i kilka innych maszyn. Łatali dziury tylko w suche dni i nie robili takiej fuszerki jak dzisiaj... Szkoda gadać...
Zgadzam się w 100% procentach. Też pamiętam jak jeszcze 10 lat temu i więcej robili to jak należy. A teraz w zaje***ą gównem dziure naleją ch*** wie czego, podsypią to ch*** wie czym, przyklepią łopatą/gumofilcem, faje wypalą, pierdną, bekną i w dalszą drogę pojadą.. Ze robole to tępaki, których jak się nie przypilnuje to spier***ą nawet najprostszą robote jestem w stanie przyjąć ale że kierownicy, dyrektorzy i prezesi wywodzą się mentalnie w prostej linii z tego motłochu to jest zatrważające!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenuta napisał:
Mam pytanie. Dzisiaj rano pękł mi amortyzator w tylnym kole po wjechaniu w jedną z takich dziur. Czy warto to w ogóle zgłaszać? I jeśli tak to gdzie? Pozdrawiam
uszkodzenie = wezwanie policji, protokół, miejsce szkody i do Zarządu Dróg zgłoszenie szkody !! w razie pytań mgrki@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mag84 napisał:
uszkodzenie = wezwanie policji, protokół, miejsce szkody i do Zarządu Dróg zgłoszenie szkody !! w razie pytań mgrki@wp.pl
zgłaszaj zgłaszaj kolego, policja/ straż miejska, fotki porobią, potem do BOM na Wieniawską, w tamtym roku miasto wypłaciło kilkanaście tysięcy odszkodowań, trzeba się postarać żeby w tym roku było jeszcze więcej, może ktoś spostrzeże łaskawie że taniej jest remontować drogi jak należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica Kunickiego dziura na dziurze , drogowcow naprawiajacych nie widzialem ale za to panow przygotowujacych fotoradar do robienia zdjec i owszem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...