Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na pl. Litewskim będzie nowy pomnik Nieznanego Żołnierza. Stary trafi na cmentarz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 o 17:43 Powrót do artykułu
A nie będzie pomnika Naczelnika Państwa kłamczyńskiego??? Skandal!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowych nieboszczykow tez sobie k.u.r.w.a narobcie pajace!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i po co ruszać!!!! ręce opadają!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZAŚPIEWAJCIE PRZY TYM NOWE PIEŚNI PARTYZANCKIE . MATOŁKI URZĘDASY.........................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze że nawiązuje do wzoru przedwojennego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze że władze miasta podjęły trafną decyzję
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tamten był taki PRLowski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomnik (...) Nie podoba się części kombatantów i wojewodzie tłumaczącemu, że upamiętnia „przede wszystkim czyny zbrojne formacji związanych z władzą komunistyczną(...). Jasne. Bitwy nad Bzurą w '39, pod Kockiem w '39, o Warszawę w '39 i '44, o Narvik, o Monte Cassino, w Lasach Janowskich (AK, BCH, AL), pod Zaborecznem (BCH), to typowe bitwy komunistyczne. Trzeba zdekomunizować! Do tego Polacy zupełnie niepotrzebnie forsowali Wisłę pod Dęblinem i Puławami, zdobywali Wał Pomorski, Kołobrzeg i Berlin. Trzeba było siedzieć po lasach i czekać na III Wojnę Światową. To dopiero bohaterstwo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkie słowa pochwały dla miejskich urzędników? 12 grudnia wysłałem osobiście pismo do Wojewody Lubelskiego, a 14 grudnia byłem u Dyrektora Oddziału Lubelskiego IPN w sprawie anachronicznego pomnika - reliktu PRL. Ponieważ pan Macik jako Miejski Konserwator Zabytków zapewniał wszystkich, że w czasie przebudowy placu pomnik zostanie zdemontowany i przeniesiony na cmentarz, a w dniu 24 listopada zobaczyłem, że stary, PRL-owski pomnik dalej stoi, zareagowałem na tę sytuację. Zaproponowałem jedną płytę z lakoniczna treścią: "NIEZNANY ŻOŁNIERZ POLEGŁY ZA OJCZYZNĘ". Władze miasta zamierzają robić to dopiero teraz, kiedy położono już nowe płyty chodnikowe. Wojciech Górski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaczka na ośle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent Żuk na wniosek wojewody Czarnka usunie pomnik, ale to nic mu nie pomoże, bo wojewoda Czarnek tak i tak usunie Żuka. A Żuk stracił kilkaset głosów przed następnymi wyborami. Gratulacje!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pomnik (...) Nie podoba się części kombatantów i wojewodzie tłumaczącemu, że upamiętnia „przede wszystkim czyny zbrojne formacji związanych z władzą komunistyczną(...). Jasne. Bitwy nad Bzurą  w '39, pod Kockiem w '39, o Warszawę w '39 i  '44, o Narvik, o Monte Cassino, w Lasach Janowskich (AK, BCH, AL), pod Zaborecznem (BCH), to typowe bitwy komunistyczne. Trzeba zdekomunizować! Do tego Polacy zupełnie niepotrzebnie forsowali Wisłę pod Dęblinem i Puławami, zdobywali Wał Pomorski, Kołobrzeg i Berlin. Trzeba było siedzieć po lasach i czekać na III Wojnę Światową. To dopiero bohaterstwo!
Akurat BCH i AL  chlubą w tradycji polskiej się  nie dokońca zapisały
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: