Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na prywatnym terenie dostał mandat za złe parkowanie

Utworzony przez power, 21 października 2009 r. o 07:21 Powrót do artykułu
CZYLI CIEC KTURY WKLADA KARTKI ZA WYCIERACZKI ROBI TO BEZPRAWNIE BO JEST NAPISANE NA NICH ZE TO MANDAT A SYNDYK NIE JEST WLASCICIELEM TERENU TYLKO ZARZADZA A JEZELI CHCE OPLAT NIECH OGRODZI TEREN I ZBIERA OPLATY A CZY STRAZ MIEJSKA I POLICJA MOGA WYPISYWAC TAM MANDATY TEZ NALEZY SPRAWDZIC SKORO JEST TO TEREN PRYWATNY TO DZIALAC NIE MOGA I MANDATY SA NIEPRAWNIE NAKLADANE. PAN LISZCZ NIECH POPROSI MALZONKE ZEBY WSZYSTKO ODKRECILA I MU POMOGLA LUDZIE NA CO WY SIE PORYWACIE NA WLADZE POLSKI UCHWALA NOWY PRZEPIS I TAK ZAPLACICIE.. MANDATOW I KAR NIE PLACA TYLKO BIZNESMENI POLITYCY UKLADOWCY OD KORYTA NAWET GAZETA I TELEWIZJA W NIEKTORYCH UKLADACH WYMIEKA. PRAWO DLA BOGATYCH A PIENIADZE NAJLEPIEJ WYCIAGNAC OD NORMALNYCH LUDZI TAKA POLITYKA W NASZYM KRAJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 5 lat studiowałem na tej uczelni zaocznie i jakoś nigdy nie miałem problemów, by pojechać na strzeżony parking za uczelnią. Tu jednak jest pewien problem - nie żałowałem 8 zł dziennie. Skoro innych nie stać na parking to jakim cudem stać ich na samochód, hmm? A, no tak, rodzina pożyczy. A za pieniądze na parking kupią sobie fajki i piwo, ot wsio. Niech syndyk przestanie się bawić w mandaty, tylko niech zacznie odholowywać każdy pojazd, który stoi na zakazie, problem się skończy. Do studiowania trzeba dorosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla niektorych 8 zl to duzo;) a jak Ci starzy kase daja bo zarabiaja po 4 koła to cwaniaczysz... 8 zl to dla niektorych sniadanie i kolacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie chce żeby ktos sobie robil parking z czyjegos podworka to pierwsza sprawa, druga to taka zeby mieszkancy lublina przyjezdzali na zajecia autobusem a po trzecie to niech uczelnia zrobi wielki parking dla studentow nie tylko kase pobiera a nic po za tym nie robi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWIDŁOWO WLEPIAĆ MANDATY ILE SIĘ DA, PARKUJĄ NA ZAKAZIE PO OBU STRONACH ULICY I ANI PRZEJECHAĆ!!! UCZELNIA MA SWOJ PARKING, A JAK SIE NIE MIESZCZA TO MPK NIE ŁASKA!!! A NIE ZJEDZIE SIE WIOCHA W WEEKEND I BLOKUJE PRZEJAZD!!!!!! WKOŃCU KTOŚ SIE WZIĄŁ ZA PORZĄDEK BO TO CO SIE TU DZIEJE CO SOBOTE I NIEDZIELE WOŁA O POMSTE DO NIEBA. STRAŻ MIEJSKA TEZ POWINNA SIE TYM ZAINTERESOWAĆ , NIEKTÓRZY TO NAWET NA TRAWNIKACH NOTORYCZNIE PARKUJĄ!!!! JAK CHCA STUDENCIAKI TO ZA WYGODĘ NIECH PŁACĄ I TO SŁONO CO TYDZIEŃ!!!! PROSIMY O DALSZĘ ZAINTERESOWNIE SIE TEMATEM, TAK TRZYMAC NIECH WKOŃCU TU BĘDZIE ŁAD, SKŁAD I PORZĄDEK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Jurek napisał:
Przez 5 lat studiowałem na tej uczelni zaocznie i jakoś nigdy nie miałem problemów, by pojechać na strzeżony parking za uczelnią. Tu jednak jest pewien problem - nie żałowałem 8 zł dziennie. Skoro innych nie stać na parking to jakim cudem stać ich na samochód, hmm? A, no tak, rodzina pożyczy. A za pieniądze na parking kupią sobie fajki i piwo, ot wsio. Niech syndyk przestanie się bawić w mandaty, tylko niech zacznie odholowywać każdy pojazd, który stoi na zakazie, problem się skończy. Do studiowania trzeba dorosnąć.
te jurek srulek ty tu nie kozacz bo wszyscy pamiętamy jak stawiałes swojego trabanta przy ursusie a na uczelnie przychodziłes piechotą bo się wstydziłeś, a tu teraz takie rzeczy wypisujesz. Nieładnie jureczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamona napisał:
PRAWIDŁOWO WLEPIAĆ MANDATY ILE SIĘ DA, PARKUJĄ NA ZAKAZIE PO OBU STRONACH ULICY I ANI PRZEJECHAĆ!!! UCZELNIA MA SWOJ PARKING, A JAK SIE NIE MIESZCZA TO MPK NIE ŁASKA!!! A NIE ZJEDZIE SIE WIOCHA W WEEKEND I BLOKUJE PRZEJAZD!!!!!! WKOŃCU KTOŚ SIE WZIĄŁ ZA PORZĄDEK BO TO CO SIE TU DZIEJE CO SOBOTE I NIEDZIELE WOŁA O POMSTE DO NIEBA. STRAŻ MIEJSKA TEZ POWINNA SIE TYM ZAINTERESOWAĆ , NIEKTÓRZY TO NAWET NA TRAWNIKACH NOTORYCZNIE PARKUJĄ!!!! JAK CHCA STUDENCIAKI TO ZA WYGODĘ NIECH PŁACĄ I TO SŁONO CO TYDZIEŃ!!!! PROSIMY O DALSZĘ ZAINTERESOWNIE SIE TEMATEM, TAK TRZYMAC NIECH WKOŃCU TU BĘDZIE ŁAD, SKŁAD I PORZĄDEK!!
albo jestes niedorobiony albo jestes starym emerytem bez prawa jazdy i twoim hobby jest terczenie w oknie cały dzień i wypatrywanie czy przypadkiem ktoś nie złamał prawa. nie masz prawa głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melon88 napisał:
PO pierwsze nie jezdza tam zadne karetki po drugie samochodu mijac sie nie musza bo drogi tam sa jedno kierunkowe;)
No niestety, kilka kawałków jest dwukierunkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obebe napisał:
No niestety, kilka kawałków jest dwukierunkowych
i co z tego? tam sie nie dostaje tych pseudomandatów. dostaje sie je tylko na jednokierunkowej prostopadłej do mełgiewskiej. mimo że samochody tam parkuja to spokojnie moze przejechac nawet wiekszy samochód. ale tu chodzi przeciez jak zwykle o to co zawsze w Polsce - o kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla niektorych 8 zl to duzo;) a jak Ci starzy kase daja bo zarabiaja po 4 koła to cwaniaczysz... 8 zl to dla niektorych sniadanie i kolacja....
Sam zarabiałem. Tyle, że w poszukiwaniu pracy ruszyłem poza Lublin. Dzięki temu było mnie stać na 8 zł dziennie cztery razy w miesiącu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PŁACIĆ!!! takie zdjęcie nie jest dowodem, przede wszystkim nie widać na zdjęciu w jakim miejscu jest zaparkowany.Takie zdjęcie można zrobić i na parkingu płatnym... NIECH SIĘ WYPCHAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pompon napisał:
NIE PŁACIĆ!!! takie zdjęcie nie jest dowodem, przede wszystkim nie widać na zdjęciu w jakim miejscu jest zaparkowany.Takie zdjęcie można zrobić i na parkingu płatnym... NIECH SIĘ WYPCHAJĄ
Brawo. Jezdzic autem. Zwiekszac korki. Parkowac na prywatnym terenie. Nie placic. A potem marudzic, ze jaki to jestem biedny i pokrzywdzony. Chcecie przyklad z zachodu? Teren prywatny zastawiany przez parkujacych bez zezwolenia - wlasciciel/zarzadca stawia znak - teren prywatny, oplata za parkowanie bez zezwolenia - 50zl za dzien. Holowanie - 150zl. Po tygodniu juz nikt nie parkuje. A wystarczy wsiasc na rower i sobie nim dojezdzac na studia. Do tego mozna kupic sobie skladany rowere miejski - chocby Dahon - i wniesc go do srodka uczelni - PROSTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjeżdzasz na czyjś prywatny teren licz sie z tym, że możesz zapłacić jakąś opłate. Jestem ciekaw co byście powiedzieli, gdyby ktoś przyszedł do waszego ogródka i zrobiłby "piknik". Jeździsz samochodem, to stać cię na mandat. Bilet MPK kosztuje ok 40zł dla studenta, w porównaniu do mandatu nie jest drogo. W MPK też trzeba płacić mandat, za jazdę bez biletów. Jak cię dalej nie stać to sprzedaj samochód i kup rower, a jeżeli dojeżdzasz, to napewno taniej jest busem, czy PKS niż samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Wjeżdzasz na czyjś prywatny teren licz sie z tym, że możesz zapłacić jakąś opłate. Jestem ciekaw co byście powiedzieli, gdyby ktoś przyszedł do waszego ogródka i zrobiłby "piknik".
Te ynteligenty Cię nie zrozumieją... zastawiają Ci wjazd na posesję i jeszcze pyskują kiedy uwagę im zwrócisz... kwiat polskiej młodzieży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wysłałem linka z artykułem do zarządu wspólnoty mieszkaniowej, będzie na remont budynku. Mamy teren będzie kaska z leszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Brawo. Jezdzic autem. Zwiekszac korki. Parkowac na prywatnym terenie. Nie placic. A potem marudzic, ze jaki to jestem biedny i pokrzywdzony. Chcecie przyklad z zachodu? Teren prywatny zastawiany przez parkujacych bez zezwolenia - wlasciciel/zarzadca stawia znak - teren prywatny, oplata za parkowanie bez zezwolenia - 50zl za dzien. Holowanie - 150zl. Po tygodniu juz nikt nie parkuje. A wystarczy wsiasc na rower i sobie nim dojezdzac na studia. Do tego mozna kupic sobie skladany rowere miejski - chocby Dahon - i wniesc go do srodka uczelni - PROSTE
ty chyba jesteś nienormalny chłopie. nie wszyscy sa takimi mieszczuchami jak ty co masz 10 minut drogi od domu na uczelnie. PAJAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magik napisał:
ty chyba jesteś nienormalny chłopie. nie wszyscy sa takimi mieszczuchami jak ty co masz 10 minut drogi od domu na uczelnie. PAJAC
„nienormalny” bo co bo jeżdżę wózkiem inwalidzkim, i muszę omijać „zaparkowane?!” samochody, czasem nie jest to możliwe bo stawiacie samochody tak bezmyślnie że mnie to rusza, jak można być tak ograniczonym osobnikiem, Pozdrowienia dla Inwalidów Umysłowych PS. Oznakujcie swoje auta znaczkiem inwalidy umysłowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliśmy napisać, że sponsorujemy ten artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wina leży głównie o stronie uczelni. studiuje tam 3 rok i jest coraz gorzej. był duży parking przy fso, zagrodzili, przy drodze jest juz tylko połowa parkingu bo odgrodzili dla "L" chyba. przy działkach ludzie juz strasza ze bedzie zakaz. 3 płatne parkingi i troche miejsca wkoło uczelni nie wystarczy dla ponad tysiaca studentów weekendowych. nie kazdy jest z lbn. choc wiecej osób z lbn mogłoby przyjezdzac emkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO SYNDYK! ja jako mieszkaniec okolicznego bloku jestem Panu bardzo wdzięczny za zdecydowane działanie. Życzę wytrwałości w robieniu porządku. Wolnych miejsc parkingowych w okolicy nigdy nie brakowało, tylko trzeba za nie płacić, więc "studenci" wolą zostawiać samochody gdzie popadnie. Nie zwracają uwagi na znaki zakazu. W sobotę i niedzielę ulicą nie można przejechać. Mam nadzieję, że Syndyk wygra ewentualne sprawy w sądzie - trzymam kciuki. Teren jest prywatny, dobrze oznakowany, więc łamiący przepisy nie mogą liczyć na pobłażliwość sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...