Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego nie napisaliście jaką grupę krwi ma MIchał? Osoby chetne ją oddać napewno szybciej by się znalazły... Michał trzymaj się! Napewno znajdzie się dawca szpiku, ja zaraz wyslę swój wymaz do bazy dawców szpiku. NAPEWNO SIĘ UDA Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takich akcjach oraz oddawaniu krwi, kiedy podjeżdża specjalny autobus pod moją firmę mam wyrzuty sumienia, że mam fobię w zakresie kłucia i zwykłe pobranie krwi, które jest przecież całkowicie bezbolesne, to problem (o wenflonie nie wspominając).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy oddawaniu krwi na rzecz Michała nie ważna jest grupa krwi. Każdy zakwalifikowany i chętny dawca może oddać krew na jego rzecz. Tak samo jest z oddaniem szpiku , każdy może zostać dawcą nie zależnie od grupy. Chociażby nie było zgodności i nie mogła by dana osoba zostac dawcą dla Michała zawsze jest szana że będzie on zgodny z inną potrzebującą osobą. Rejestracja na dawce szpiku nie jest straszna to tylko leciutkie ukucie i pobieranie 2 próbek krwi. Pomagajmy bo warto. "Nieśmy pomoc- Mamy ją we krwi!!!" Za Michała Trzymam Kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobieństwo znalezienia szpiku od osoby niespokrewnionej jest bardzo niskie. Srednio tylko 1% osob (!!!!!!!) zostaje dawca w ciagu pierwszego roku od zgloszenia. Fundacja DKMS w ciagu 3 lat dzialalnosci dobrala tylko 128 osob przy 187000 zarejestrowanych! Nie bojmy sie (tak! Ty, co teraz czytasz ten komentarz! Do Ciebie mowie) i poczytajmy wiecej o oddaniu szpiku, nie ma to nic wspolnego z kregoslupem i nie zagraza zdrowemu dawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...