Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na spacer z psem w Lublinie? Tak, ale tylko na smyczy. Miasto chce zaostrzyć prawo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2017 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Ja wiem, że dla niektórych psie gówna na trawniku i obszczane narożniki budynków to piękno natury i kontakt z przyrodą, ale uwierzcie, że jesteście w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że osoby trzymające psy na smyczy podczas spaceru powinny same zamienić się z nimi miejcami. Chodza cały dzień wszędzie, tzn. do pracy do sklepu i sa wybiegane a pies ma tylko spacer 3 razy dziennie po 30 minut. Prosze mi odpowiedziec gdzie taki pies ma łapy wyprostowac. To ja mam jechac na drugi kraniec Lublina po pracy z psem aby ten sobie pibiegal w zagrodzie- jak dla bydła. Paranoja jakAś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uważam,że osoby trzymające psy na smyczy podczas spaceru powinny same zamienić się z nimi miejcami. " No przecież smycz symetrycznie łączy psa z psiarzem, to można sobie wyobrazić, ze to pies prowadzi psiarza na smyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To ja mam jechac na drugi kraniec Lublina po pracy z psem aby ten sobie pibiegal w zagrodzie- jak dla bydła." No i co z tego? I dlaczego uważasz, że bydło to kategoria gorsza od psa? To zwierzę i to zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Jestem za zaostrzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Uważam,że osoby trzymające psy   na smyczy podczas spaceru powinny same zamienić się z nimi miejcami.  Chodza cały dzień wszędzie, tzn. do pracy do sklepu i sa wybiegane a pies ma tylko spacer  3 razy dziennie po  30 minut. Prosze mi odpowiedziec gdzie taki pies ma łapy wyprostowac. To ja mam jechac na drugi kraniec Lublina po pracy z psem aby ten sobie pibiegal w zagrodzie- jak dla bydła. Paranoja jakAś." A co mnie to obchodzi? Kupiłeś burka to kombinuj i nie zatruwaj życia większości, która akurat psa nie posiada. Zamieszkaj w ZOO, najlepiej ze swoim psem i problem się rozwiąże :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że człowiek tym różni się od zwierzęcia, że posiada rozum. A posiada go w tym celu, żeby przewidywać i zapobiegać. Zapobiegać właśnie temu, by pies nie powodował szkód. Co mi z tego, że właściciel psa odpowie za szkody spowodowane przez zwierzę, gdy zrobi to już po fakcie. Czy ludzie zapomnieli już, co to jest profilaktyka i zapobieganie? Zdaję mi się, że wielu posiadaczy psów chyba zatraciło chyba wyobraźnię i zdolność przewidywania. Za bardzo ufacie swoim pupilkom i tu popełniacie błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś przeszkadzają psy, innym przeszkadzają dzieci, innym hałas, a mi przeszkadzają SAMOCHODY!! Dlaczego mam być poszkodowany - ŻĄDAM WYPROWADZENIA SAMOCHODÓW Z MIASTA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się bierze psa to trzeba się nim zajmować. Ze wszystkimi konsekwencjami. A nie uszczęśliwiać wszystkich wokół swoim pupilkiem, jego bieganiem za rowerami, zaczepianiem ludzi oraz jego odchodami. A nie biadolić że musisz po pracy z psem na wybieg. To po co brałeś człowieku tego psa?? Nikt ci nie kazał. W ogóle egoizmem jest branie zwierzęcia (z natury stworzonego do swobodnego życia) do bloku i robienie sobie z niego żywej maskotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na te wybiegi to psa wieźć taksówką, mpk, czy może na rowerze? Mało uczęszczane to mało uczęszczane i jak ktoś nie wie jakie to, to także nie co znaczy ograniczyć prędkość ze względu na warunki pogodowe, bo dla jednego będą wystarczające, a dla drugiego nie. Idą ludzie pies na smycz, a nie ma ludzi to pies może biegać. Przestańcie swoje nienawiść do zwierząt tuszować dobrem ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za zaostrzeniem kar dla śmieciarzy pod sklepami, na przystankach, pod swoimi blokami. Jestem za wprowadzeniem zakazu palenia na balkonach i zasmradzać sąsiadom. Ludzie mają prawo otworzyć okno bez wdychania waszego smrodu. Głupot typu, że pies męczy się w domu nie chce się słuchać. Przyszliście do tych miast pełni wiejskiej nienawiści do zwierząt i nie wiedząc jaką radość czerpie pies z bytności z opiekunem i że jest przeszczęśliwy mając swój kąt w jego domu, ale rzucanie tymi złotymi radami. A rada miasta niech nie będzie ważniejsza od ustawodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 października 2013 roku Sąd Rejonowy w Kozienicach skazał pewną kobietę z art. 77 Kodeksu Wykroczeń na karę grzywny w wysokości 250zł właśnie za brak smyczy podczas spaceru z psem. Sędzia w uzasadnieniu powiedział, tu cytuję: "Pies może być bez smyczy tylko w miejscu zamieszkania. Poza miejscem zamieszkania pies musi być na smyczy". Wniosek o ukaranie do sądu złożyła policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kwiecień. Kiedy to głosowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jako ciekawostkę podam, że w Krakowie smycz jest obowiązkowa, chyba od 2014 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ta nienawiść do psów? ludzie załatwiają się w bramach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy powinny byc puszczane luzem i wszedzie , bo inaczej staja sie agresywne. T ak bylo w moim dziecinstwie. pies byl wypuszczany z domu sam i potem wracal. Nikt sie nie skarzyl.Jak tak dalej pojdzie to nikt nie bedzie chcial miec psa, zwlaszcza ze schroniska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE lubisz psow i nir rozumiesz to juz trudno , ale nie utrudniaj zycia tym , co je lubia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam tez najwczesniej pojawily sie trutki na psy, kielbasa z trucizna itd, Barbarzynsrwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA CIEBIE TRZEBA ZOOSTRZYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...