Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chociaż jedna decyzja drogówki prawidłowa bo tępaki z Magistratu są jak beton w niemieckich bunkrach, ograniczeni umysłowo jak tam ogranioczali do 60km\h. Czy Prezydent Zuk zrealizuje swoje obietnice przed wyborcze że, w Um będą pracować mądrzy i myślący ludzie , bo po okresie wyborów to tego nie widac dobier chyba sobie podobnych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreszcie dobra decyzja, teraz czas na Witosa.
0
Jak dobrze rozumiem chodzi o króciutki odcinek z pod świateł na krzyżówce z dożynkową do krzyżówki ze związkową.. jeżeli tak to nie wiem kto tam rozwinię prędkość 70km/h. bo i tak się dojeźdza na czerwone światło i jest 2-5 min czekania.
0
Gość napisał:
Jak dobrze rozumiem chodzi o króciutki odcinek z pod świateł na krzyżówce z dożynkową do krzyżówki ze związkową.. jeżeli tak to nie wiem kto tam rozwinię prędkość 70km/h. bo i tak się dojeźdza na czerwone światło i jest 2-5 min czekania.
źle rozumiesz, pierwsze zdanie wszystko wyjaśnia, czytaj ze zrozumieniem .... od Elizówki
0
wnioskwała drogówka a ile razy ją tam widziałem jak oznakowanymi i nieoznakowanymi radiowowazmi łapali za predkosc..
0
A co z nowszym odcinkiem ul. Jana Pawła? Ostatnio zaplacilem mandat bo jechałem... 71km/h. Wydaje mi sie ze to troszke przegiecie
0
graf napisał:
A co z nowszym odcinkiem ul. Jana Pawła? Ostatnio zaplacilem mandat bo jechałem... 71km/h. Wydaje mi sie ze to troszke przegiecie
Przegięcie? Jechałeś 71km/h przy ograniczeniu do 50km/h - to ma być przegięcie?? Zastanów się co ty piszesz!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: