Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na tej ścianie na KUL studenci pisali o swoim profesorze. Dlatego uczelnia jej nie zamaluje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 o 14:02 Powrót do artykułu
Świetny wykładowca! Pamiętam jak dziś kolejki przy tablicy aby sprawdzić czy negacja negacji jest negacją :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
news dnia?
0
ale fajnie :)
0
I głowę pod kocyk...
0
Wspominam Pana prof. bardzo miło :) a napisy ratowały na egzaminie
0
Fantastyczny naukowiec i przemiły człowiek
0
Tak kiedyś KUL był wspaniałą Uczelnią, znaną i cenioną .... Prof. Kiczuk to wielki człowiek ... Teraz KUL to dno i tylko karierę się robi :( niestety przykre i prawdziwe.
0
Funktor prawdziwościowy i każdy zdawał ;)
0
Wspaniały profesor :)
0
KUL-u, miałeś kiedyś Kiczuka, miałeś Krąpca, miałeś Żywczyńskiego, Kamińskiego miałeś i wielu innych wspaniałych. A kogo masz dziś? Szkoda trudu, by wypisywać nazwiska tych największych miernot, które mienią się tam profesorami. Ich mało kto szanuje i mało kto będzie o nich pamiętał.
0
Gdzieś na tej ścianie jest napis "Podobno Kiczuk chciał grać w T-Love" Niesamowity Profesor, uwielbiałem słuchać jego pytań do wykładów.
0
Jeny, trójmian prawdziwościowy do dziś przyprawia mnie o ciarki... :-) ale profesor SUPER!!!
0
Profesor Kiczuk mówił, że jaki kto ma stopien z egzaminu z logiki na I roku, z taką średnią skończy studia. U mnie się to sprawdziło :)
0
i proszę 0 ( zero ) hejtu.... można? można!!!! ale na to trzeba było pracować latam......Szacunek
0
Szacunek ale jak wszędzie jest Profesor i profesor, jest Nauczyciel i nauczyciel.
0
Jeżeli niby prestiżowa uczelnia chełpi się tym, że studenci bazgrzą po ścianach, to znaczy że ten cały kul jest chója wart. Taka prawda.
0
Z logiki u profesora Kiczuka dostałem tróję a egzamin pamiętam do dziś (po 27 latach!). Był to ostatni egzamin w sesji letniej na pierwszym roku, pamiętam, że po tym egzaminie pojechaliśmy na ognisko do lasu świętowąc zakończenie trudnej sesji. Sam dzisiaj jestem profesorem (w innej dziedzinie nauki niż filozofia) i muszę przyznać, że NIC nie rozumiałem z jego wykładów, ale jako człowieka wspominam bardzo dobrze. Szacun.
0
Logika formalna..... niewiele z tego rozumieliśmy... podobnie jak teorię mnogości na 2 roku i teorię systemów dedukcyjnych na 3cim.....taaaak, prof. Kiczuk był super wyrozumiały i chyba miał świadomośc że logika to nie jest bułka z masłem dla studenta 1 roku.
0
Do W.P.: Niestety, takich mamy teraz profesorów, ze z logiką u nich kiepsko. Takie czasy.
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: