Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na tej ścianie na KUL studenci pisali o swoim profesorze. Dlatego uczelnia jej nie zamaluje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 14:02 Powrót do artykułu
Świetny wykładowca! Pamiętam jak dziś kolejki przy tablicy aby sprawdzić czy negacja negacji jest negacją :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
news dnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale fajnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I głowę pod kocyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominam Pana prof. bardzo miło :) a napisy ratowały na egzaminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczny naukowiec i przemiły człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kiedyś KUL był wspaniałą Uczelnią, znaną i cenioną .... Prof. Kiczuk to wielki człowiek ... Teraz KUL to dno i tylko karierę się robi :( niestety przykre i prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funktor prawdziwościowy i każdy zdawał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały profesor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-u, miałeś kiedyś Kiczuka, miałeś Krąpca, miałeś Żywczyńskiego, Kamińskiego miałeś i wielu innych wspaniałych. A kogo masz dziś? Szkoda trudu, by wypisywać nazwiska tych największych miernot, które mienią się tam profesorami. Ich mało kto szanuje i mało kto będzie o nich pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś na tej ścianie jest napis "Podobno Kiczuk chciał grać w T-Love" Niesamowity Profesor, uwielbiałem słuchać jego pytań do wykładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny, trójmian prawdziwościowy do dziś przyprawia mnie o ciarki... :-) ale profesor SUPER!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Kiczuk mówił, że jaki kto ma stopien z egzaminu z logiki na I roku, z taką średnią skończy studia. U mnie się to sprawdziło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i proszę 0 ( zero ) hejtu.... można? można!!!! ale na to trzeba było pracować latam......Szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek ale jak wszędzie jest Profesor i profesor, jest Nauczyciel i nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli niby prestiżowa uczelnia chełpi się tym, że studenci bazgrzą po ścianach, to znaczy że ten cały kul jest chója wart. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z logiki u profesora Kiczuka dostałem tróję a egzamin pamiętam do dziś (po 27 latach!). Był to ostatni egzamin w sesji letniej na pierwszym roku, pamiętam, że po tym egzaminie pojechaliśmy na ognisko do lasu świętowąc zakończenie trudnej sesji. Sam dzisiaj jestem profesorem (w innej dziedzinie nauki niż filozofia) i muszę przyznać, że NIC nie rozumiałem z jego wykładów, ale jako człowieka wspominam bardzo dobrze. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika formalna..... niewiele z tego rozumieliśmy... podobnie jak teorię mnogości na 2 roku i teorię systemów dedukcyjnych na 3cim.....taaaak, prof. Kiczuk był super wyrozumiały i chyba miał świadomośc że logika to nie jest bułka z masłem dla studenta 1 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do W.P.: Niestety, takich mamy teraz profesorów, ze z logiką u nich kiepsko. Takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...