Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ul. Wrotkowskiej wykoleił się pociąg

Utworzony przez DD, 23 września 2010 o 22:22 Powrót do artykułu
Najprawdopodobniej szyny były krzywe http://www.youtube.com/watch?v=ZmXk_Hfi5e8
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyczerpująca informacja na ten temat: http://www.youtube.com/watch?v=ZmXk_Hfi5e8
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wypadła lokomotywa z szyn Hi Hi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lokomotywa wypadła z szyn. A nie wykoleił się pociąg. Pociąg se sam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policja wyznaczyła objazdy - śmiech... stali w takim miejscu że nie wiadomo było o co chodzi i wszyscy ich omijali a potem przed samymi torami trzeba było zawracać. I jeszcze stali przed samym przejściem dla pieszych - bardzo bezpiecznie Zamiast stanąć za skrzyżowaniem oni stali na środku - myślenie nie przychodzi im łatwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że nic nie wybuchło przy okazji, bo może ktoś wreszcie w tej żałosnej wsi lublin zwróciłby uwagę, że przez środek miasta, pod oknami ludzi, pociągi wożą właśnie wrotkowską po kilkanaście cystern z paliwem, że aż szyby w oknach drżą. Ale nie mam złudzeń - dopiero ktoś musiałby w powietrze wylecieć, żeby służby odpowiadające za bezpieczeństwo i środowisko ruszyły 4 litery
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście przewoźnik CTL tzw. przewoźnik prywatny Zmamiennym jest, że jak składy były ciągnięte przez PKP CARGO S.A., to nic się nie działo. Jestem za konkurencją na torach ale nie "dziką" - gdzie przewoźnik "państwowy" jest be a przewoźnik"prywatny" jest cacy bo ma niskie koszty z uwagi na urąganie przepisom bezpieczeństwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja wam mówię, że to robota arona! Przerażony wizją uruchomienia pociągów do Parczewa i Zamościa i obietnicami "żondu"(celowo napisane) o KDP przez Zamość na wschód, rozkręcił tory bo myślał, że przez Wrotkowską się jedzie pociągiem do Parczewa!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@rzeszek: przewoźnik prywatny ma niskie koszty, bo w przeciwieństwie do państwowego Cargo nie utrzymuje całych tabunów tzw. działaczy związkowych, którzy z walką o prawa pracowników mają tyle wspólnego, co przy okazji wyborów do zarządów się pokażą, i ewentualnym strajkiem albo DB kogoś postraszą. @kaśka: trzeba się było nie wprowadzać na Wrotkowską. Pamiętaj, że zanim tam bloki powstały bocznica już była. Nie miej więc pretensji do garbatego, że ma dzieci proste.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: