Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Architektura ta to połączenie biednego gierka z pstrokatym początkiem lat 90'.... Dramat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park technologiczny, po przeciwnej stronie kolejna lubelska fundacja coś buduje dla przedsiębiorców /oczywiście pod wynajem/ strefa ekonomiczna do której wprowadzają się lubelskie firmy. Środki unijne są po to to budujemy . Kurcze tylko przedsiębiorców na to nie ma ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu zawsze lubił bajki opowiadać. Prawda jest taka, że nie ma żadnego zewnętrznego inwestora i panicznie go szuka - czego przejawem jest ten artykuł.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym od razu ten budynek nazwał Światowe Centrum Innowacji. Inwestorzy prywatni już ustawiają się w kolejce, aby dołożyć samorządowcom i tej fundacji non-profi drugą połowę funduszy. Po prostu marzą o kredytowaniu wizji samorządowców. Wszak wystarczy wybudować to to w połowie za unijne pieniądze i od razu powstaną takie innowacje, że oczy ludziom powychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Laury... Po co się wpychać z tak dużym budynkiem, parkingiem na 120 samochodów na samym końcu spokojnej, sypialnianej dzielnicy w zabudowie jednorodzinnej? Co na to mieszkańcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chichot losu :D - ul.Laury - Węglin - spokojna dzielnica domków rodzinnych ! Pewnie mało Kto pamięta, że właśnie TU ( w latach 90-tych ) swoją willę miał David Bogatin  :ph34r:  - przedsiębiorca z Sun-Pol , twórca     i założyciel Pierwszego Komercyjnego Banku SA w Lublinie  -  historia biznesu kołem się toczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja widzę podobieństwo do Wydziału Architektury PL - ci pseudo-architekci wszystko na jedno kopyto robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu SIS Biznes Park? Nie może być bardziej światowo Business Park? I tak obcokrajowcy tu nie będą się często zapuszczać, ale ważne żeby Polacy przyswajali wreszcie obce słownictwo. Żal.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy juz na Felinie inkubator innowacyjności i technologii pełną gębą… tylko, że szczytem tych innowacji jest działalność polegająca na wynajmowaniu powierzchni, co również przynosi straty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne paskudztwo jak ten syf Uniwersytetu Przyrodniczego przy Głębokiej? Straszne. Jak się poogląda budynki o tej funkcji w Warszawie, nie mówiąc już o Zachodzie i porówna z tymi tworami to się można zapłakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Laury... Po co się wpychać z tak dużym budynkiem, parkingiem na 120 samochodów na samym końcu spokojnej, sypialnianej dzielnicy w zabudowie jednorodzinnej? Co na to mieszkańcy?
Z tego co już wiem to budynek ten stoi tam już od 20 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nanie dość ze wyglada jak totalny kicz- najgorsze nawiazania do lat 90tych jakie mogły byc to w dodatku jest niskie. podobne niską bude na "biurowiec" stawiaja na Jutrzenki na Czubach. Nie jestem za tym żeby w Lublinie powstawały drapacze chumur ale dlaczego w Lublinie nie buduję się, pomijajac pseudoapartementowce, budunków biurowych 10-15 kondygnacyjnych z ciekawą architekturą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nanie dość ze wyglada jak totalny kicz- najgorsze nawiazania do lat 90tych jakie mogły byc to w dodatku jest niskie. podobne niską bude na "biurowiec" stawiaja na Jutrzenki na Czubach. Nie jestem za tym żeby w Lublinie powstawały drapacze chumur ale dlaczego w Lublinie nie buduję się, pomijajac pseudoapartementowce, budunków biurowych 10-15 kondygnacyjnych z ciekawą architekturą? 
miejscowy plan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, przynajmniej przedsiębiorcy będą mieli swoje własne miejsce na poziomie światowym! :) Znam kilku przedsiębiorców, tzn. kojarzę, bo moja mama ma koleżankę, która ma syna, Bartek Skulimowski , który działa na rynku lubelszczyzny, bo jest z Białej Podlaskiej. On mi pokazuje że mlody czlowiek cos moze osiagnac i bardzo sie ciesze ze gdzies tacy ludzie beda sie mogli rozwijac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...