Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Wieniawie powstanie pomnik upamiętniający Żydów

Utworzony przez Zorro, 10 kwietnia 2009 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Zydy wynocha do Izraela...tam stawiajcie sobie kamyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i tak wszyscy walą ten Lublin w d.u.p.ę-ohhhhhhhhh szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walałbym być w błędzie. Ale niestety macie rację i też Was popieram. Żegnaj ,,Lublinianko". Niech żyje ......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie mogą stawiać pomnik. Byle potem nie blokowali inwestycji tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to nie Izrael. przenieście sobie cmentarz do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację popieram i ja ,tu nie Izrael ! a ginęli nie tylko żydzi i nie tylko cmentarze Żydowskie dlaczego mamy traktować tę nację w wyjątkowy sposób ? skoro wiele sami naszkudzili w tym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia jak ciągle czytam o roszczeniach żydowskich w stosunku do Polski i Polaków! "Co było a nie jest! Nie pisze się w rejestr! " Żyjmy rzeczywistością i budujmy przyszłość. Historię zostawmy historykom. Wojna skończyła się kilkadziesiat lat temu a my odgrzebujemy upiory. Dosyć tego!!!Żydzi do Izraela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam raczej chłodne nastawienie do Państwa Izraelskiego, ale uważam że każdy ma prawa do upamiętnienia swojej historii. Oczywiście musi to być na jakiś sensownych warunkach. Uważam że wszystkich należy traktować jednakowo obojętnie czy są z pochodzenie Polakami, Żydami, Rosjanami czy Arabami .... Jednakowo tzn. ani gorzej ami lepiej. Niestety czasami ma się wrażenia że Żydzi mając chyba bardzo moce lobby traktowani są nieco lepiej niż inne narodowości. Za co tak naprawdę trudno mieć do nich pretensje, pilnują swoich interesów i tyle. Pretensje można mieć tylko do urzędników którzy do tego dopuszczają. Na pewno postawa typu: "Żydzi do Izraela " jest bardzo i do niczego dobrego nie prowadzi. Jako naród musimy się szanować ale i szanować inne narody. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam raczej chłodne nastawienie do Państwa Izraelskiego, ale uważam że każdy ma prawa do upamiętnienia swojej historii. Oczywiście musi to być na jakiś sensownych warunkach. Uważam że wszystkich należy traktować jednakowo obojętnie czy są z pochodzenie Polakami, Żydami, Rosjanami czy Arabami .... Jednakowo tzn. ani gorzej ami lepiej. Niestety czasami ma się wrażenia że Żydzi mając chyba bardzo moce lobby traktowani są nieco lepiej niż inne narodowości. Za co tak naprawdę trudno mieć do nich pretensje, pilnują swoich interesów i tyle. Pretensje można mieć tylko do urzędników którzy do tego dopuszczają. Na pewno postawa typu: "Żydzi do Izraela " jest zła i do niczego dobrego nie prowadzi. Jako naród musimy się szanować ale i szanować inne narody. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...