Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór do przedszkoli w Lublinie z kłopotami

Utworzony przez kiszka, 19 marca 2013 r. o 20:36 Powrót do artykułu
dalej jest kicha http://www.lublin112.pl/zapisy-do-przedszkoli-internetowy-niewypal/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 20.34 i nic nie działa, tak ma być do jutra więc skąd ta wprowadzająca w błąd informacja w artykule że o 17 już działa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona nadal nie działa, a jest 19 marca godzina 20.39 zapraszają na jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wydrukowania formularza dla rodziców potrzeba wynajmować firmę zewnętrzną dla stworzenia formularza i może prostej bazy danych ????? ile to kosztowało podatników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, Pan pogoni to towarzystwo informatyczne, i zamieści zwykły formularz w PDF, rodzice sobie wydrukują wypełnią długopisem i zaniosą do przedszkoli. Skoro przez rok czasu nie mogli tego przygotować to jaką gwarancję mają rodzice że wypełniony formularz elektroniczny nie zginie w tej ich aplikacji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.przedszkola-zapisy.lublin.eu-spróbójcie na tej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeszcze tam nie wchodziłam, bo wiem jak bylo w latach poprzednich. Duży ruch powodowal zawieszanie sie itd. Jak zwykle spróbuje za jakies 2 tygodnie. Kolejnośc zgłoszen i tak nie ma najmniejszego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do wydrukowania formularza dla rodziców potrzeba wynajmować firmę zewnętrzną dla stworzenia formularza i może prostej bazy danych ????? ile to kosztowało podatników ?
to nie tylko wypełnienie formularza, to też zapis w bazie danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś i tak strona nie działa. " Forbidden You don't have permission to access / on this server." O takie coś jest. Żeby nie można było zwykłych druków dać do wypełnienia i zanieść do przedszkola, tylko takie zamieszanie robić. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypełniłam, zapisałam, wysłałam...otworzyć pliku się nie da, zarejestrować ponownie się nie da, oddrukować formularza-gdyby zjadł go pies-się nie da...Pani w przedszkolu twierdzi że wszystko działa...ale chyba nie do końca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory system,nic nie działa próbuje od wczoraj każą przepisać tekst z obrazka którego nie ma? może nie na tą stronę wchodzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypełniłam wszystko ładnie tylko jak kliknęłam w link pobierz program wszystko zniknęło i koniec nie ma szukaj wiatru w polu jak piszecie matoły żeby wydrukować to dajcie opcję drukuj ,zaraz się wyboire osobiście reszcie rodziców też polecam to może coś z ty zrobią , to jakieś oszukaństwo i robienie ludzi w balona adres ich siedziby Ul. Narutowicza 37/39 tam jest wydział oświaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam niestety to samo:( wypełniłam i jak wciskam pobierz formularz i pobieram to chcąc go otworzyc pokazuje mi że formularz jest pusty?????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś kpiny .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czy ktoś wie jak mozna jeszcze raz pobrac taki formulaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym zakichanym oddziale nie można sie nic dowiedzieć od bardzo znudzonej i nie uprzejmej Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie działa "normalnie", z tym, że nie mam możliwości podglądu złożonych formularzy, ale za to mogę składać jeszcze 4x. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danuta napisał:
wypełniłam, zapisałam, wysłałam...otworzyć pliku się nie da, zarejestrować ponownie się nie da, oddrukować formularza-gdyby zjadł go pies-się nie da...Pani w przedszkolu twierdzi że wszystko działa...ale chyba nie do końca..
Mam podobny problem, zarejestrowałam wysłałam ale nie pobrałam i nie wydrukowałam formularza.. niestety teraz w żaden sposób nie mogę pobrć tego pliku!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mia napisał:
Mam podobny problem, zarejestrowałam wysłałam ale nie pobrałam i nie wydrukowałam formularza.. niestety teraz w żaden sposób nie mogę pobrć tego pliku!!!!!!!!!!!!!11
a na adres e-,ail podany w formularzu nie dostałas kopii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również nie pobralam formularza - nie dalo sie . i co teraz?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...