Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadal czekamy na loty do Mediolanu

Utworzony przez swojak, 27 listopada 2013 r. o 08:52 Powrót do artykułu
A może Eurolot czeka na wielką łapówę tak jak to było z Rzeszowem. Owe miasto łoży grube miliony Erolotowi, żeby ich samoloty latały zapełnione ledwo w połowie na krajowych trasach i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Eurolot czeka na wielką łapówę tak jak to było z Rzeszowem. Owe miasto łoży grube miliony Erolotowi, żeby ich samoloty latały zapełnione ledwo w połowie na krajowych trasach i nie tylko.
Co żal dupę ściska. Po pierwsze to po kraju Eurolot nie lata z Rzeszowa. Loty po kraju są wykonywane jako LOT. Po drugie to loty Eurolotem do Rzymu i Paryża sa wypełnione w 85%. A co ty myślisz że te loty z Lublina jakie teraz są to marszałek do nich nie dopłaca. Śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nikt nie chce latać do Lublina?Nawet linie lotnicze ze Wschodu?Niech uruchomią połączenie do Lwowa, Kijowa.Na początek niewielkim samolotem jak np Bombardier.Siatka połączeń na Zachód szczątkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu polecimy do Warszawy?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w końcu doczekamy sie lotów do Szkocji,dlaczego nikt nie pomyśli o tym ,trudno jest jechać samochodem .Macie tylko cztery kierunki lotów (haha) więc na czym chciecie zarobić,Na święta lecę do Edynburga z Modlina do rodziny a nie lepiej było by ze świdnika,zmarnowane cztery godziny jazdy autobusem i gdzie tu jest logika ,lotnisko w świdniku na miejscu a trzeba się wlec dużo dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto "wydzierżawć" lotnisko konkretnemu przewoźnikowi - przykład Modlina - a nie trzymać się ambicjonalnych zasad ...wybudowałem więc...rządzę ???? WIZZar, lub LUFHANSA...???napewno byłyby zainteresowane tym pomysłem....wszak  kierunek Wschodni jest otwarty ????    PS. Nie dokładajmy tylko na uposażenia Zarzadu.... i utrzymania lotniska.... tym bardziej, że zbliża się zima, a utrzymanie "nieczynnego" obiektu kosztuje jeszce więcej........warto czasem ulec.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto "wydzierżawć" lotnisko konkretnemu przewoźnikowi - przykład Modlina - a nie trzymać się ambicjonalnych zasad ...wybudowałem więc...rządzę ???? WIZZar, lub LUFHANSA...???napewno byłyby zainteresowane tym pomysłem....wszak  kierunek Wschodni jest otwarty ????    PS. Nie dokładajmy tylko na uposażenia Zarzadu.... i utrzymania lotniska.... tym bardziej, że zbliża się zima, a utrzymanie "nieczynnego" obiektu kosztuje jeszce więcej........warto czasem ulec.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ten cały eurolot był mądry i jego prezesi, ktorych pewnie jest tam z 14-tu już dawno weszliby w Lublin i dali nam loty do Paryża i Rzymu jak zrobiono to w Rzeszowie. Ale po co ma zarabiac polska firma jak zaraz z tymi lotami wejdzie Ryan albo Wizz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Lublina i do Lublina wielokrotnie podrózowałam z Edynburga. Mamy ekstra tanie przesiadki w Easy Jeta na STN czy LTN. Więc nie narzekajcie. Jak ktoś chce to potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinio, Rzeszów ma loty do Rzymu i Paryża bo miasto płaci Eurolotowi za te połączenia. Więc nawet na pusto mogą latać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Mediolanu będą od 28.02.2014 - to przecież wynika z zimowego rozkładu lotów. Skoro Bombardier przyleci z Gdańska o 14:50, a odleci o 22:15 to przcież nie będzie stał na lotnisku przez 7,5 h tylko w tym czasie wykona lot Lublin - Mediolan - Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na Rzym. W tym roku latalam juz 3 razy z Modlina, i wielu moich znajomych podobnie, a Zarzàd  Lotniska w Swidniku spi zamiast zrobic wszystko by ono wreszcie zaczelo na siebie zarabiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Mediolanu będą od 28.02.2014 - to przecież wynika z zimowego rozkładu lotów. Skoro Bombardier przyleci z Gdańska o 14:50, a odleci o 22:15 to przcież nie będzie stał na lotnisku przez 7,5 h tylko w tym czasie wykona lot Lublin - Mediolan - Lublin.
  W takim razie zadanie dla Redakcji DW -  Sprawdzić u źródła w Eurolocie czy loty do Mediolanu zaczną się od 28 lutego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Muzeum na Majdanku. Co roku przyjeżdża w ch***j żydów. Więc jak można było do tej pory zaniechać połączenia z Tel Awiwem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę żeby były połączenia do Breslau .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal czekam na połączenie z Frankfurtem nad Menen. Tylko nie Frankfurt Hahn, bo to jakieś sto kilkadziesiąt km  od stolicy Hessi. Obiecuję, że będę korzystał co najmniej 1 na kwartał, ale musi też być zachęcająca cena. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mediolan, Włochy,Londyn a co z Paryżem ????? Tam też ludzie chcą doleciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mediolan na święta , Polacy czekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Mediolanu ruszą 28 lutego, dziś napisał o tym portal aeronews.pl - tu macie link http://www.aeronews.pl/pl/aktualnosci/informacje-z-kraju/nowa-trasa-eurolotu-z-lublina-w-lutym-1506/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce do Dubaju, to moze raz na kwartał bede korzystać... I jeszcze na Maltę, bo może kiedyś jeszcze raz polecę. Co za ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...