Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadciąga Noc Kultury 2017 w Lublinie. Wielka instalacja na pl. Wolności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 o 06:56 Powrót do artykułu
Do Śródmieścia "nadciągnie" kultura przez wielkie KU..., więc mieszkańcy niech lepiej wyjadą na wieś bo wiocha na pewno przyjedzie do nich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko żeby oczko temu misu nie wypadło...
0
Taką kulturę to sobie możecie wsadzić w wasze 4 litery. Od jakiegoś czasu promowany jest ten zachodni chłam niczym żarcie z supermarketu !!! Wszystko na jedno kopyto, kulturalny fast - food made in USA NY. G.wno nie kultura, badziewie, jak najdalej od takich szopek !
0
Kolejny rok jest niemożliwe wejście do podziemnej trasy. Numer nie odpowiada, teatr NN nic nie wie i tak co roku. Może inna instytucja lepiej by to zorganizowała.
0
undefined napisał:
Taką kulturę to sobie możecie wsadzić w wasze 4 litery. Od jakiegoś czasu promowany jest ten zachodni chłam niczym żarcie z supermarketu !!! Wszystko na jedno kopyto, kulturalny fast - food made in USA NY. G.wno nie kultura, badziewie, jak najdalej od takich szopek !
 Że kultura to wg ciebie zachodni chłam? O czym ty piszesz? XD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: