Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam a w czym urzędnik jest gorszy np: od policjanta? I dlaczego miałby nie dostać nagrody pieniężnej jeśli dobrze i sumiennie wykonuje swoją pracę? Absolutnie jestem za tym by ci najlepsi nagrody dostawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie nagrodzono Andrzeja Pruszkowskiego? w TBS dzielnie odlicza dni do kolejnej wypłaty za marne 15 tysięcy miesięcznie. No i potrafi coś co niewielu umie - w 8 lat jest w stanie tak zwinąć miasto, że jego następcy odwijać je muszą przez lat 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja już się nie dziwię dlaczego większość turystów w Tunezji Egipcie czy Turcji to urzędnicy i budżetówka a co stać ich przy takich premiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nikomu w kieszeń nie zaglądam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 2 łysoniowe Łanie godne są tak wysokich nagród: pierwsza co tak buzię rozdziawia, a druga co ma buzię Mongołki i coś tam klepie w Zamku. Jak śpiewał Stenia Kozłowska:" daj, daj daj nie odmawiaj daj". A ilu dzieciom wychowankom Domów Dziecka co opuścili po uzyskaniu 18 lat pomógł łysy władca Lublina ( przepraszam Pana Kowalczyka, że we władaniu POmionąłem Jego osobę. Wszak to On POdpiera Tego łysego nieudacznika).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Mieczkowska-Czerniak za co dostała nagrodę? Za to, że stosunkowo niedawno dostała awans na stanowisko dyr. muzeum? Bardzo ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa żuka powinna dostać dziesięć razy tyle, za to, ze podnieśli to miasto z kolan w cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim podniesieniu Lublina z kolan mówisz. Ekipa pana Żuka rzuciła Lublina na kolana. Dług przekracza miliard złotych i jesteśmy 7 najbardziej zadłużonym miastem w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że za "PROFESJONALNE" wykonywanie procy zawodowej (profesji !!!) urzędnik dostaje pensję. Czy to oznacza, że ci którzy nie dostali nagród wykonują procę nieprofesjonalnie? Krótko, do "profesjonalistów" - oddać, przeprosić i wziąć się do roboty, a jak nie to poszukać innej profesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KREWNI i znajomi Królika. Niektóre niezatapialne od lat.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Źuk,miejcie honor, za niszczenie i zadłużanie, przeproście i podajcie się do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny pan prezydent żUK JEST NAJLEPSZYM PREZYDENTEM POD SŁOŃCEM. Nikt tak nie zadłużył miasta i nie powoduje, że W Y M I E R A, do 32 roku straci 50.000, a do 60 roku POŁOWĘ mieszkańców. Bhawo! Należy sie mu wielka nagroda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tworzyć taką niesprawiedliwość społeczną. Ci co dużo zarabiają dostają duże nagrody, a ci co mało małe. Powinno być odwrotnie, żeby niwelować zróżnicowanie. Niestety tęgie urzędnicze głowy żeby coś takiego wymyślić musiały by chyba wpaść na taką ścianę na swojej drodze z napisem pomysł. Poza tym chyba to logiczne że nagrody daje się dla tych, którzy rzeczywiście pracują, a nie świeca gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to najlepszy prezydent od lat, wystarczy porównać, co się działo za Pruszkowskiego czy Wasilewskiego. Martwi mnie, że PiS go tak atakuje, tylko w celu przjęcia władzy. Dobro miasta ich nie interesuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipińska to powinna się wstydzić, pielęgniarki w DPSach zarabiają najniższą krajową, a ona nagrody dostaje. Kopa w d.u.p.ę by się przydało co po niektórym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam się k...a za co???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to co i każdy inny w każdym innym zakładzie pracy
Za parzenie kawy rano!Za siedzenie aż ich dupa boli!Za załatwianie swoich i znajomych spraw poza kolejnością!Darmozjady, obiboki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety, są nadal ludzie tak głęboko zakorzenieni w realiach PRL, że dla nich zawsze wszyscy mają zarabiać tyle samo, wszyscy mają znać zarobki wszystkich, czy się stoi czy sie leży... Przypominam, że komuna upadła dawno temu a Polska nie jest już krajem rozwijającym się, tylko nowoczesnym. I ja jako mieszkaniec Lublina oczekuję własnie nowoczesnego zarządzania miastem. A nie wsamraśności, marazmu i zacofania.   p.s.stawiam, że najbardziej krzyczą Ci, co najmniej albo wcale nie dorzucają do miejskiej kasy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja już się nie dziwię dlaczego większość turystów w Tunezji Egipcie czy Turcji to urzędnicy i budżetówka a co stać ich przy takich premiach
A tu człowiek zapie rdala ciężko całe życie i nie stać go na takie wyjazdy.Takie czasy nastały."CZEMUŚ BIEDNY?BOŚ GŁUPI!CZEMUŚ BOGATY?BOŚ ŚWINIOWATY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...