Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobre, popieram taką akcję. Dzisiaj 1000zł na takiego imbecyla to mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Niechby nawet kilku takich w mieście i od razu uspokoją się i kierowcy i piesi, a za poważne łamanie przepisów policja powinna nakładać mandaty, taki film jest wystarczającym dowodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie że i tym panem powinna zająć się policja. Wydaje mi się że na wykonywqanie innych czynności poza prowadzeniem pojazdu też jest paragraf....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Wydaje mi sie że i tym panem powinna zająć się policja. Wydaje mi się że na wykonywqanie innych czynności poza prowadzeniem pojazdu też jest paragraf....
dokladnie tak jezeli kreci ludzi lamiacych przepisy niech sam ich nie lamie! a z drugiej strony popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten filmik z samochodem dostawczym to mandacik dla autora się należy. Zamiast uważnie obserwować przejście i jego otoczenie filmuje sobie reżyser jeden. Trzeba namierzyć TOFIKA i pouczyć o niestosowności takich zachowan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobre, popieram taką akcję. Dzisiaj 1000zł na takiego imbecyla to mało... [/quote]
grzegorz napisał:
I bardzo dobrze. Niechby nawet kilku takich w mieście i od razu uspokoją się i kierowcy i piesi, a za poważne łamanie przepisów policja powinna nakładać mandaty, taki film jest wystarczającym dowodem.
idzcie juz bronic krzyza zamiast sieedziec na DzW. [quote name='pirat' date='07 sierpień 2010 - 17:06 ' timestamp='1281193590' post='326300'] Za ten filmik z samochodem dostawczym to mandacik dla autora się należy. Zamiast uważnie obserwować przejście i jego otoczenie filmuje sobie reżyser jeden. Trzeba namierzyć TOFIKA i pouczyć o niestosowności takich zachowan.
moim zdaniem ten co to kreci to idiota, przepisy sa po to zeby ich drastycznie nie lamac ale czasem mozna nagiac jesli uznamy ze nie stworzymy zagrozenia dla nikogo bo jest w miare bezpiecznie i widocznie, przeciez kazdy w takich sytuacjach karnie odpowiada jesli cos sie wydarzy, kazdy jest dorosly i wie co za to grozi, a moim zdaniem wykroczenia sa beznadzieje widocznie temu co to kreci sie nudzi, ja na jednej dluzszej trasie bym 20 lepszych filmow nakrecil prawdziwych idiotow, jedynym wykroczeniem ktore bylo sluszne sfilmowane to ten matiz ktory jechal jak deb*** w wiekszosci przypadkow zas kierowca sam prowokuje pewnie jedzie jak ciota i dziadek i go wyprzedzaja i wogole, tak samo jak przejazdy na czerwonym, kiedy nie mozna gwaltownie hamowac i lepiej juz przejechac na wczesnym czerwonym niz zatrzymac sie na srodku skrzyzowania, zielone swiatlo i tak sie wlacza po 2-3 sekundach od wlaczenia czerwonego, poza tym kazdy ma obowiazek poczekac nim kierowca skonczy przejazd przez skrzyzowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może realizuje niespełnione marzenia bycia policjantem drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmuje pieszych którzy przebiegają a jedzie w mieście więcej niż 50 km/h bo widać to gołym okiem że znacznie przekracza prędkości ! wiec niech zacznie edukacje od samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Gość jeździ znacznie powyżej 50km/h (wyraźnie widać to na filmiku z Lotniczej - pi razy oko 70-80km/h)... 2. Gość filmuje z ręki... czyli używa jej nie do tego, do czego powinien w trakcie jazdy... niech sobie kupi statyw samochodowy do tej kamerki... 3. Gość jest pożyteczny, dlatego, że piętnuje jedne z najgroźniejszych zachowań (wjazd na czerwonym i zachowania kierowców względem pieszych na przejściu - vide ten filmik z Zana, na którym widać buraka z autobusu)... Ma chłopak hobby, to się bawi... z drugiej strony każdy z tych filmików to potencjalny dowód w sprawie o wykroczenie... tak więc poza Youtube chyba i gdzie indziej powinien je wysłać. Tam już biegli przeanalizują jego prędkość... no i wlepią wszystkim uwiecznionym na filmie piratom mandaty (czy to z nim włącznie, czy też i bez niego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daeer napisał:
Filmuje pieszych którzy przebiegają a jedzie w mieście więcej niż 50 km/h bo widać to gołym okiem że znacznie przekracza prędkości ! wiec niech zacznie edukacje od samego siebie
tak tu sie zgadzam,typ poprostu jest chory.sam zapierdziela po miescie a filmuje innych nawet pieszych ktorzy nie zaliczaja sie do piratow drogowych.ma idiota kompleks nizszosci wiec prubuje poprawic sobie samopoczucie filmujac innych.wiec porada dla typa idz chlopie do lekarza da ci tableteczki na nadcisnienie bo tym co robisz to i tak swiata nie naprawisz,potwierdzasz jednakze ze jestes pierdzielonym konfidentem za co i tak policja ci madalu nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy przepisami, a życie i praktyka uczy przewidywania skutków gwałtownego hamowania. Czasem lepiej przyspieszyć na dwupasmówce przy dobrej widoczności i przelecieć na wczesnym czerwonym niż ostro zahamować i dostać w tył od kogoś kto też myślał że jeszcze zdąży. Koleś na motocyklu mi tak wjechał ostatnio jak zacząłem hamować bo zapaliło się pomarańczowe a ja miałem jeszcze ze 20 metrów do przejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzizus k* ja p*, no po prostu straznik teksasu. ROTFL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Przepisy przepisami, a życie i praktyka uczy przewidywania skutków gwałtownego hamowania. Czasem lepiej przyspieszyć na dwupasmówce przy dobrej widoczności i przelecieć na wczesnym czerwonym niż ostro zahamować i dostać w tył od kogoś kto też myślał że jeszcze zdąży. Koleś na motocyklu mi tak wjechał ostatnio jak zacząłem hamować bo zapaliło się pomarańczowe a ja miałem jeszcze ze 20 metrów do przejścia.
No i właśnie przez takich "miszczów" jak ty mamy tyle trupów. Życzę ci, aby ktoś zastosował twoją "teorię" i skasował cię na skrzyżowaniu! Nawiasem mówiąc - bardzo celnie dobrany nick...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BeataA napisał:
No i właśnie przez takich "miszczów" jak ty mamy tyle trupów. Życzę ci, aby ktoś zastosował twoją "teorię" i skasował cię na skrzyżowaniu! Nawiasem mówiąc - bardzo celnie dobrany nick...
a ty widze nawet nie masz pojecia o ruchu drogowym, nie ma zadnego zagrozenia przy wjechaniu na poznym czerwonym bo wszedzie sie pala jeszcze czerwone swiatla, w tym na przejsciu dla pieszych, zielone sie zapala z opoznieniem.. wiec nie pieprz ze kogos na przejsciu moze zabic kretynie :/ piesi nigdy nie zrozumieja kierowcow, no chyba ze piesi ktorzy jezdza samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORMO wiecznie żywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..".tak samo jak przejazdy na czerwonym, kiedy nie mozna gwaltownie hamowac i lepiej juz przejechac na wczesnym czerwonym niz zatrzymac sie na srodku skrzyzowania, zielone swiatlo i tak sie wlacza po 2-3 sekundach od wlaczenia czerwonego, poza tym kazdy ma obowiazek poczekac nim kierowca skonczy przejazd przez skrzyzowanie..." [/quote] Widzę, że nowe przepisy tworzysz. Nie ma świateł "wczesno czerwonych". Właśnie ci jadący z dużą prędkością przez skrzyżowania na czerwonym aby zdążyć nim wejdą piesi i ruszą auta stwarzają największe zagrożenie. Tych powinno się karać bez taryfy ulgowej z górnej półki. Używając Twoich określeń to żółte powinno być dla Ciebie tym wczesno czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj chłopie ! Brawo ! Popieram i życzę byś się nie zniechęcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że autor bardzo dużo filmików nagrał, zarejestrował bardzo dużo wykroczeń, pewnie ze sto albo i więcej, to zapewne musiał w ten sposób bardzo dużo wypadków nagrać, szczególnie potrącenia pieszych, czy związanych z wjazdem na czerwonym świetle... niech autor zdradzi ile tych wypadków nagrał?> albo niech zgadnę sam? d***! i g***no!! żadnego zdarzenia nie udało mu się nagrać mimo tych 'niebezpiecznych' przejść pieszych po zakorkowanej ulicy czy wjazdach na czerwonym przy równie zakorkowane skrzyżowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że duch KAPUSIA w Narodzie jeszcze żyję. Jako żywo ORMOwiec. Kabluje teraz to ubecji też by kapował. Taki charakter. TFU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam ledwo wyhamował przed rondem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...