Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo zobaczyliby sfałszowane przez PiS wybory w Podkarpackem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby mordercy jeździli .... takie myślenie - każdemu zdarza się popełnić wykroczenie, ale niektóre osoby nie myśląc o innych czują się jak królowie szos. To są potencjalni mordercy każdego z nas, więc ślijmy te filmy. Niech tylko wymiar sprawiedliwości będzie bardziej konsekwentny i surowy. Bo co z tego że policja zabierze prawko, jak sąd je odda. I robi się błędne koło, i mordercy czują się bezkarni... przykład chociażby sławnego warszawskiego froga. Im większa świadomość ludzi, że to nie jest donoszenie, a tak naprawdę ratunek naszego życia. Ciekawe jakby się czuły osoby, które teraz krzyczą że osoby nagrywające to konfidenci , jakby taki zabił kogoś z ich rodziny....
Kilka,tylko kilka mniej kamer na drogach a więcej przy wyborach, przy urnach, w PKW a będzie się żyło lepiej,bez komuchów,konfidentów, płatnych pachołków Moskwy,będzie po prostu bardziej demokratycznie,będzie mniej draństwa,sQrwysynstwa,rozbojów,kradzieży,Polacy będą mieć pracę i będą pracować,będą zajęci a nie myśleli o rozbojach,kradzieżach czy chuligaństwie do którego dzisiaj komuchy ich zmuszają,dlatego kosy na sztorc,raz sierpem a raz młotem !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo zobaczyliby sfałszowane przez PiS wybory w Podkarpackem!
Idż z tym CYCU na UB !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy byłam na drodze świadkiem sytuacji, w których chyba tylko cud uratował mnie i moja rodzine, innych użytkowników drogi od tragedii. Polacy to naród o tragicznej kulturze, przejawia sie to na każdym kroku, także na drodze.cjezeli widzę kierowcę, który wyprzedza na zakrętach, na ciągłej, prosto na czołówkę, wjeżdża miedzy pieszych na przejściu....to wybaczcie, nie mam litości dla takich bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można określić tylko jednym słowem-PARANOJA, wszyscy wszystko nagrywają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można określić tylko jednym słowem-PARANOJA, wszyscy wszystko nagrywają!
Tylko wyborów komuchy nie nagrywają !!!!  usprawiedliwiony strach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa szczytna i bardzo potrzebna. Trzeba skonczyc z tym chamstwem i buractwem na drodze. Z tego co widze to te chamy i buraki sie wlasnie tu najbardziej bulwersuja w komentarzach. Nauczcie sie jezdzic z kultura i zgodnie z przepisami i nie bedzie zadnych problemow. W Anglii takich polaczkow buraczkow jest masa ale jakos nauczyli sie jezdzic normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultury to uczą rodzice. Cham chama jeszcze nigdy kultury nie nauczył i nie nauczy, więc nagrywanie kogoś tylko, aby mu dokopać, przykrywając to płaszczykiem swojej troski o ludzkie życie jest żałosne. Ludzie zacznijcie od siebie. Przestańcie wyprzedzać na trzeciego, nie parkujcie na chodnikach wjeżdżając na niego po pasach dla pieszych, nie wyrzucajcie śmieci tam gdzie stoicie, nie wyjcie na całą dzielnicę, bo się naćpaliście, albo nie macie umiaru w piciu, itd. itp., a od razu będzie milej i bezpieczniej. Pamiętajcie też, że życie bywa złośliwe - dzisiaj wy nagracie kogoś, a jutro ktoś was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj te komunistyczne świnie dążą do tego aby Polak na Polaka donosił,aby żona na męża a mąż na żonę kapował, o to tylko tym czerwonym sQrwysynom chodzi !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka donosiła, łojce donosiły to i ja bede donosił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka donosiła, łojce donosiły to i ja bede donosił
Tak trzymaj !!  czekamy na ciebie w PO,przyszłość i moc z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj !!  czekamy na ciebie w PO,przyszłość i moc z tobą.
juz za późno, wybrałem PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz za późno, wybrałem PSL
Skończysz jak oni wszyscy !!  w gumofilcach, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wyborów komuchy nie nagrywają !!!!  usprawiedliwiony strach ??
  Nie ma sensu nagrywanie wyborów. Przecież prezes ogłosi, że nagrania zostały sfałszowane :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończysz jak oni wszyscy !!  w gumofilcach, bu,ha,ha,ha.
ale z piniondzami kochana, z piniondzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu nagrywanie wyborów. Przecież prezes ogłosi, że nagrania zostały sfałszowane :D
Nie chodzi o to !!  tylko o to by nie było 3mln głosów nie ważnych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu nagrywanie wyborów. Przecież prezes ogłosi, że nagrania zostały sfałszowane :D
Nic już nie ma sensu,jak te komunistyczne Qurwy czerwone wprowadzą w nocy stan wojenny,jak kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu nagrywanie wyborów. Przecież prezes ogłosi, że nagrania zostały sfałszowane :D
Henio ,czytając twoje wpisy,to nie wiadomo gdzie du pa  a gdzie głowa,określił byś się w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerstwo na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "normalnego"-post 26.Zostałem wywołany do tablicy to odpowiadam.Na pytanie "dlaczego nikt nie chce kamer w lokalach wyborczych?.".Należy sobie wyobrazić,sprawdzić ile w Polsce jest lokali wyborczych. Do każdego należałoby zainstalować przynajmniej kamery i chociaż jednego operatora (tutaj znów pojawi się problem-z jakiej parti,a może po jednym z każdej).Po przeliczeniu głosów zaufana komisja (nie ta co siedzi przy stole-a następna-no bo ta nie jest wiarygodna),powinna zasiąść do przeglądania nagranych filmów.Wszyscy oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem.Jak umiesz liczyć to policz te koszty.Nie jestem zwolennikiemani kamer,ani kapowania.Jestem przeciwnikiem:bandytyzmu,cwaniactwa,chamstwa i wielu innych negatywnych cech,Mam po prostu inne normalne podejście do ludzi,świata,życia.Gdyby wszyscy byli normalni to napewno kamery nie byłyby potrzebne.Zmienić spojrzenie na ludzi,świat,a napewno będzie,żyło się lepiej,weselej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...