Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poprawiam:"przynajmiej dwie kamery".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio ,czytając twoje wpisy,to nie wiadomo gdzie du pa  a gdzie głowa,określił byś się w końcu
  normalny, kiedy ty zmądrzejesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ,że jest to nagminne.Przydałoby się postawić między 7 a 9 rano ze 2 ormowców z kamerą aby pilnowali porządku
 
Potwierdzam ,że jest to nagminne.Przydałoby się postawić między 7 a 9 rano ze 2 ormowców z kamerą aby pilnowali porządku
Gdzie tych troli znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ormowiec musi być na każdym,kroku,skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to !!  tylko o to by nie było 3mln głosów nie ważnych !!
  Prezes ogłosi, że nagrania zostały sfałszowane nawet jak nie będzie głosów nieważnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wideorejestrator nagrywam i wysyłam na POLICJĘ. I co mi zrobicie? nic. każydy kierowca który przejedzie na czerwonym, wymusi pierseństwo przejazdu itp. musi się liczyć z tym że zostanie nagrany a potem dostanie mandacik i punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ormowiec musi być na każdym,kroku,skrzyżowaniu.
W końcu będzie praca w tym dzikim kraju, pod dostatkiem  tej pracy będzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wideorejestrator nagrywam i wysyłam na POLICJĘ. I co mi zrobicie? nic. każydy kierowca który przejedzie na czerwonym, wymusi pierseństwo przejazdu itp. musi się liczyć z tym że zostanie nagrany a potem dostanie mandacik i punkty.
Daj swój adres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj swój adres.
jak cię nagram to zobaczysz mnie w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe hobby gadżeciarzy, czy pożądana postawa obywatelska? Łamanie przepisów to jedno ale donoszenie to drugie. Jedno i drugie niesmaczne i naganne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cię nagram to zobaczysz mnie w sądzie
KAPUCHA  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam i nie wierzę.. Skąd w ludziach tyle zawiści, nienawiści? Fakt że internet jakąś tam anonimowość zapewnia ale kurcze ludzie, trochę szacunku dla drugiego człowieka, przecież żyjemy w jednym kraju (chociaż niestety wiadomo jak zarządzanym...). Zamiast się jednoczyć to się wyzywacie, co najlepsze wyzywacie tych gdzie nie wiecie kto siedzi po drugiej stronie monitora (może to być nawet przyjaciel)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: Polacy to maja we krwi KABLOWANIE, proponuje najbardziej aktywnym przyznawać ZŁOTE UCHO POLICJI a na szybę naklejke WZOROWY KABEL 2015 :ph34r:  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata i dziadek byl w ormo a teraz syn z pokolenia JPII zaimuje sie donosami Ludzie zastanowcie sie policjant nigdy nie bedzie przyjacielem kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamoni, którzy nie umieją jeździć należy nagrywać. ja kamery nie wyłączam nigdy - tyle idiotów na dogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem jak najbardziej zwolennikiem karania kierowców nieprzestrzegających prawa o ruchu drogowym ale w sądzie można się wykłócić ponieważ policja aby używać wideorejestratora musi mieć homologację na urządzenie i przeszkolenie do jego używania a film z prywatnej kamerki można zawsze powiedzieć że to nie moja ręka...hehe dlatego można się wykłócić w sądzie ja w każdym razie tak sądzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nagrywają i wysyłają do policji, tylko niech potem nie biadoli jeden z drugim że jest na okrągło wzywany na policję i do sądu jak to niedawno było na łamach gazety pl. Jak ktoś ma ogromna potrzebę sprawiedliwości społecznej to musi się liczyć z tym że ciągle będzie wzywany na przesłuchania. Proponuję zabezpieczyć sobie dużo czasu na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 aby używać wideorejestratora musi mieć homologację na urządzenie i przeszkolenie do jego używania
jesli film nie jest dowodem na przekroczenie prędkosci i prędkośc w nim nie jest podawana - to spokojnie dowodem w sprawie może być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę dziś ul. Mełgiewską, atu jakiś d... na tablicach WSI wyprzedza, prawie zachacza o mój błotnik i zaraz hamuje bo przed światłami ( na czerwonym) zatrzymał się samochód. Szkoda że nie mam kamery bo takich "kierowców jest za dużo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPUCHA  ???
Knajak feściarski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...