Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najazd rolników na Warszawę. Blokady na drogach

Utworzony przez sdwe, 11 lutego 2015 r. o 17:53 Powrót do artykułu
gość ma ziemi za 4mln i narzeka na milionowy kredyt... ludzie mają 2000 wypłaty i golfa 3 i kredyt 200tys na m2 to są powody do narzekania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wstaję o 5.00, mam własną firmę pracuję do często do 22.00 daję pracę kilku osobom, płacę ZUS i podatek dochodowy mam kredyt na mieszkanie leasinguje samochód i nie wiem co miałbym blokować wejście do banku, który dał mi kredyt? Znowu związkowcy zbierają żniwo, chcą władzy, zarabiają więcej niż ci rolnicy...trzeba żeby było obowiązkowe ujawnianie dochodów jak w przypadku urzędników, przecież nasze podatki na nich idą. To jakiś bezsens..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mamy kredyty ciemny rolniku ale nam Unia nie dopłaca tak jak Tobie i musimy sobie jakoś radzić i bez wychodzenia na ulice utrzymać rodzinę! A rynku zbytu sobie sam poszukaj, a nie obwiniasz za to swój kraj! Rusz dupę i szukaj, a nie czekasz aż Ci minister powie: " Panie Pawełku proszę swoje mleczko przywieźć tu i tu" . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 10-tys straty wyliczyły media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym ze rolnikom dopłacaja zarabiamy wszyscy rolnicy kupuja maszyny mat.bud,a ktos z nas to produkuje i sprzedaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mamy kredyty ciemny rolniku ale nam Unia nie dopłaca tak jak Tobie i musimy sobie jakoś radzić i bez wychodzenia na ulice utrzymać rodzinę! A rynku zbytu sobie sam poszukaj, a nie obwiniasz za to swój kraj! Rusz dupę i szukaj, a nie czekasz aż Ci minister powie: " Panie Pawełku proszę swoje mleczko przywieźć tu i tu" . 
 o czym ty mówisz  zeby sprzedac mleko musi byc mleczarnia a nie supermarket, to ty jako posrednik tak myslisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niedojrzałość narodu patrząc na koniec własnego nosa nie widzą że rozkradana Polska ginie prosty chłop to zauważa . a dopłaty to ochłapy w stosunku do rolników zachodnio europejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i juz się zaczęła w necie propaganda przez opłacane, sieciowe ZOMO Tak więc wszystkie ręce na pokład, tzn. na klawiatury i wypisywać bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak bardzo źle to pora zmienić prace, kto powiedział ze musicie do końca życia byc rolnikami. Z Z Rosją dogadac sie za wszelką cena byle tylko rolnik miał gdzie opchnać towar? A może by poszukać innych rynków no ale to trzeba wysiłku i moze zmiany w produkcji. Tego sie wam nie chce najlepiej jak ruski bral wszystko jak popadnie bez wiekszych zastrzeżen.  Jak moja firma ma problem ze zbytem to szukam innych rynkow nie domagam sie od rzadu by mi zalatwil zbyt i najlepiej cene podniosl na moj towar. I płace ZUS nie siedze w KRUS i nie żeruje na innych podatnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 o czym ty mówisz  zeby sprzedac mleko musi byc mleczarnia a nie supermarket, to ty jako posrednik tak myslisz
 
Wszyscy mamy kredyty ciemny rolniku ale nam Unia nie dopłaca tak jak Tobie i musimy sobie jakoś radzić i bez wychodzenia na ulice utrzymać rodzinę! A rynku zbytu sobie sam poszukaj, a nie obwiniasz za to swój kraj! Rusz dupę i szukaj, a nie czekasz aż Ci minister powie: " Panie Pawełku proszę swoje mleczko przywieźć tu i tu" . 
Ale ty w mieście idziesz do pracy na osiem godzin, wracasz do domu, otwierasz piwko i siadasz przed telewizorem. Sobotę i niedzielę musisz mieć obowiązkowo wolną, a w wakacje na dwa tygodnie nad morze,bo praca stresująca. A rolnik niestety praca około 10-14 godzin na dobę  (również w święta), a o wakacjach może zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle, powinien Pan blokować Moskwę i oczekiwać dymisji Putina i będzie Pan handlował w całej Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak bardzo źle to pora zmienić prace, kto powiedział ze musicie do końca życia byc rolnikami. Z Z Rosją dogadac sie za wszelką cena byle tylko rolnik miał gdzie opchnać towar? A może by poszukać innych rynków no ale to trzeba wysiłku i moze zmiany w produkcji. Tego sie wam nie chce najlepiej jak ruski bral wszystko jak popadnie bez wiekszych zastrzeżen.  Jak moja firma ma problem ze zbytem to szukam innych rynkow nie domagam sie od rzadu by mi zalatwil zbyt i najlepiej cene podniosl na moj towar. I płace ZUS nie siedze w KRUS i nie żeruje na innych podatnikach.
Super! Rolnicy zmieniajcie prace , a żywniść będziemy sprowadzać z zagranicy uzdatnianą sztucznie, albo nie po co komu żywność lepiej nic nie jeść!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurwa, szlag mnie zaraz trafi - od czasu wejścia RP do UE żadna grupa zawodowa nie uzyskała tyle pieniędzy ile dostali rolnicy. właśnie widać tą waszą biedę i ogrom pracy - chcecie, żeby rodacy kupowali wasze produkty a sami nie kupicie ursusa. w dupach wam się poprzewracało z tego nieróbstwa - unia daje to czemu nie brać więcej  - ot mentalność polskiego chłopa, który jak brał kredyt to w dupie miał jak go spłacić. Licze na polski rząd, że nie ugnie się pod żądaniami tych terrorystów w ciągnikach droższych niż niejedno mieszkanie w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***, szlag mnie zaraz trafi - od czasu wejścia RP do UE żadna grupa zawodowa nie uzyskała tyle pieniędzy ile dostali rolnicy. właśnie widać tą waszą biedę i ogrom pracy - chcecie, żeby rodacy kupowali wasze produkty a sami nie kupicie ursusa. w dupach wam się poprzewracało z tego nieróbstwa - unia daje to czemu nie brać więcej  - ot mentalność polskiego chłopa, który jak brał kredyt to w du*** miał jak go spłacić. Licze na polski rząd, że nie ugnie się pod żądaniami tych terrorystów w ciągnikach droższych niż niejedno mies       nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albbo jestem noga z matematyki ale: 500tys mleka x 1,2 zł = 600tys zł/rok - 120 tys/rok (kredyt)- 144 tys ( paliwo) - 156 tys (pasze) = 180 tys zysku, czyli miesięcznie  wychodzi 15 tys zł . to jakoś nie kumam o co lata. Do tego dopłaty z hektra itd.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że tyle pieniędzy dostajemy z unii jak więcej jest nam zabierane. Dziadek kiedyś za komuny w kryminale siedział bo planu nie wykonał a wnuczek teraz produkuje za dużo mleka i polski rząd nakłada kary finansowe bo za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi do działalności gospodarczej dopłaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albbo jestem noga z matematyki ale: 500tys mleka x 1,2 zł = 600tys zł/rok - 120 tys/rok (kredyt)- 144 tys ( paliwo) - 156 tys (pasze) = 180 tys zysku, czyli miesięcznie  wychodzi 15 tys zł . to jakoś nie kumam o co lata. Do tego dopłaty z hektra itd.?????
a gdzie prad ,woda,sanepid nawozy srodki ochrony roslin ,weterynarz ,czesci do maszyn ,podatki,potrzeby własne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możemy zrezygnowac z dopłat ale niech wrócą stare ceny na żywiec, mleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albbo jestem noga z matematyki ale: 500tys mleka x 1,2 zł = 600tys zł/rok - 120 tys/rok (kredyt)- 144 tys ( paliwo) - 156 tys (pasze) = 180 tys zysku, czyli miesięcznie  wychodzi 15 tys zł . to jakoś nie kumam o co lata. Do tego dopłaty z hektra itd.?????
Niestety jesteś "noga" i to nie tylko z matematyki,ale też z polskiego.Do Twoich obliczeń trzeba jeszcze dodać energię elektryczną, lekarstwa i usługi weterynaryjne, serwis maszyn i urządzeń, nawozy itd. itd...Jeśli chodzi o polski to poproś kogoś bardziej kumatego, żeby sprawdził Ci pisownię przed wystawieniem komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...