Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy”. Zagłosuj w plebiscycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 o 09:14 Powrót do artykułu
Wstydzą się swoich buziek???????gdzie są zdjęcia????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko Grzesio Goliszek :-D
0
w zyciu nie widzialem dzielnicowego. malo tego patroli na dzielnicy nie widac. chyba siedza w komisariatach a na ulice to wychodza jak wracaja do domu.
0
Najlepszy kontakt z dzielnicowym jest poprzez elektrody z tasera, tak jak we Wrocławiu.
0
Najlepszy jest ten, co żółtym samochodem jeździ :):):)
0
dzielnicowy z Głowackiego ciągle zajęty. Nieprzyjemny jest. kilka osób powtarzało mi, nawet gdy próbowałam z nim rozmawiac to przez telefon był jakis mało przystępny
0
Niestety nie wszyscy dzielnicowi z Lublina są na liście.. A szkoda! :(
0
G.G. Nr 16 Najlepszy :) !!!
0
Ten Ochal jest dzielnicowym od 6 miesięcy, przez ten czas wszyscy z jego rewiru zdąrzyli go rozpoznać...gratuluję natężonej pracy poza komisariatem
0
Zwycięscą tego "konkursu" będzie ten kto wyda więcej pieniędzy na smsy. 
0
Droga redakcjo co to za konkurs jak z jednego numeru telefonu mozna wysłać nieskończoną ilość smsów? Proponuję w przyszłosci Panom z perwszych miejsc żeby nie nabijali sztucznie wyników wysyłając smsy ze swoich prywatnych telefonów tylko dali szansę innym i w uczciwy sposób zbierali głosy od mieszkańców poszczególnych rewirów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: