Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsza eLka nazywa się Piotr

Utworzony przez madakk, 11 września 2007 r. o 08:22 Powrót do artykułu
...z tego co widze to po obu wykazach-z przed pół roku i ostatniego-w sierpniu-EFEKT jes the best:)-mieści sie w czołówce w obu rankingach-sama robiłam tam kurs i uważam że są najlepsi(mam porównanie...),polecam wszystkim:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osrodek szkolenia kierowcow w lubartowie ALMA jest super a najbardziej instruktor Zbyszek dziekuje mu za wszystko zdalam za 3 podejsciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się , że w końcu te szkoły, które biorą tylko kasę nie bedą miały racji bytu. Nie jest to oczywiście tak do końca pewne, że jak trafisz do ośrodka, który jest w czołówce to już masz gwarancję sukcesu ale... Jest to juz jakiś punkt zaczepienia, trochę własnej inicjatywy, predyspozycji i zaufania do instruktora, który jeśli mówi , że trzeba jeszcze poćwiczyć to znaczy, że trzeba i już. Wtedy jest szansa na pozytywny wynik. No bo nie oszukujmy się, że wszyscy dokładnie po 30 h już są orłami! Niektórym trzeba 35, a nawet więcej... I trzeba się z tym pogodzić. Byłoby dobrze jeszcze gdyby przed zakończeniem kursu był WSZĘDZIE egzamin wewnętrzny- ale taki z prawdziwego zdarzenia jak egzamin państwowy!!! Bez naciągania! I wtedy to zamiast 30% na egzamnie państwowym byłoby 60% zdawalnośći!!!Może tędy prowadzi droga do sukcesu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam kurs w MILI i szczerze odradzam. Beznadziejni instruktorzy, nie dosc ze spozniaja sie 15 minut, bo wola pogadac przed budynkiem niz zajac sie kursantem, to jeszcze nic nie ucza. Nie zdawalam kilka razy az poszlam na doszkalanie do EWANA. Całkiem inne podejscie. Instruktorzy tłumaczą, dostosowuja sie do kursanta, inna atmosfera!W mili jkazdy jest anonimowy, bo oni stawiaja na ilosc a nie na jakosc. Żeby tylko kasa, kasa i wy...!!!Odradzam szczerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wam wybrałem szkółkę i się nie zawiodłem,za pierwszym podejściem do przodu.Szczerze polecam OSK DALKO Pozdro 600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ludzie dalej będa kierować się tylko cena kursu to zdawalność nie wzrośnie. Z duzych szkół napewno dobry jest EFEKT, jest we wszystkich rankingach. Z mniejszych napewno Speed i Wiraż. Widac, że trzymają poziom, klienci zadowoleni. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę PIOTRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Marko, mają dobrych instruktorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja polecam ele na głębokiej z czystym sumieniem Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy jest "Alfred"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co byście powiedzieli na pks ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś potrzebuje nauczyć się jeździć profesjonalnie a nie tylko" zdać egzamin" to polecam tylko PIOTRA. Ja zaczynałem od Uranii - zdałem przy pierwszym podejściu, a potem Piotr ciężarówki, przyczepy - szkolili mnie do tej pory, aż stwierdzili, że dam radę na egzaminie (zdany za pierwszym podejściem), potem był autobus i motocykle - też bezproblemowo!! Nie uważam się za alfę i omegę wśród kierowców, ale podejście instruktora do kursanta ma tu kluczową wagę. Pozdrawiam gorąco pana Piotra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr to najhujowsza szkoła jazdy jaką znam: 1. Zawsze skracane wykłady z teorii, z jakiegoś dziwnego powodu 2. Brak jakichkolwiek pomocy (książek, rzutników itd.) na początku pomoce naukowe miały być w cenie 3. Badanie lekarskie nie wliczone w cenę kursu 4. Brak 6-biegówek tylko 5-biegówki 5.Instruktor Waldemar nie tłumaczy nic w czasie jazdy na mieście, na każde pytanie reaguje agresją i wulgarnym słownictwem. Mówi że "On nie jest od tłumaczenia ale tylko od egzekwowania manewrów na drodze" 6. Podczas jazdy część instruktorów gada więcej niż 10 minut przez telefon Jest to beznadziejna szkoła, przez to większość kursantów nie wyjeżdża nawet z placu w WORDZIE Nie polecam tego osk nikomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam polecam Dalko zdawałem u nich na B i na A i nie mam zastrzeżeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja także polecam dalko zdałam za 2 razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
królik napisał:
ja także polecam dalko zdałam za 2 razem
a ja nie polecam, beznadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...