Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsza pielęgniarka to... pielęgniarz

Utworzony przez andrzej, 14 marca 2014 r. o 20:56 Powrót do artykułu
gratulacje, ale osobiscie bym sie wstydzil jakby moj syn byl pielegniarka ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego tu się wstydzić zawód dobry jak każdy inny  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja osobiście to bym się takiego ograniczonego ojca wstydziła. Chłopak z pewnością jest lepiej wykształcony od Pana więc mi się nasuwa pytanie kto tu się powinien wstydzić? Chyba raczej pan takiej wypowiedzi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorotko, raczej nie jest wyksztalcony lepiej ode mnie, jednakze nie bylbym dumny bedac glownym inzynierem firmy mowiac znajomym ze moj syn jest pielegniarka bo przeciez to jest kobiecy zawod dla ktorego mam bardzo duzy respekt. tak czy inaczej wyrazilem tylko swoje zdanie. dobrze ze moi synowie poszli w meskie zawody ;) a panu Wojtkowi gratuluje powolania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, jak na każdego Menszczyzne przystalo, stolek w Pana menskiej firmie dla synow zawsze się znajdzie. Oby więcej takich przedsiembiorcow z klasom. Panu Wojciechowi gratuluje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pielęgniarz, a nie pielęgniarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopernik też była kobietą Panie Andrzeju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorotko, raczej nie jest wyksztalcony lepiej ode mnie, jednakze nie bylbym dumny bedac glownym inzynierem firmy mowiac znajomym ze moj syn jest pielegniarka bo przeciez to jest kobiecy zawod dla ktorego mam bardzo duzy respekt. tak czy inaczej wyrazilem tylko swoje zdanie. dobrze ze moi synowie poszli w meskie zawody ;) a panu Wojtkowi gratuluje powolania!
męski zawód SYN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorotko, raczej nie jest wyksztalcony lepiej ode mnie, jednakze nie bylbym dumny bedac glownym inzynierem firmy mowiac znajomym ze moj syn jest pielegniarka bo przeciez to jest kobiecy zawod dla ktorego mam bardzo duzy respekt. tak czy inaczej wyrazilem tylko swoje zdanie. dobrze ze moi synowie poszli w meskie zawody ;) a panu Wojtkowi gratuluje powolania!
Nie jest wykształcony bardziej od Ciebie?A gdzie Ty się kształciłeś, skoro nie wiesz, że męska odmiana tego zawodu to PIELĘGNIARZ??? Oprócz tego, ze zna się na rzeczach, o których nawet Ci się nie śniło to jeszcze na dodatek ładnie prezentuje się w garniturze. Ty masz pewnie duży brzuch od żłopania męskich trunków typu piwsko.A kwiaty to pewnie trzymałbyś do góry łodygami. Skoro Twoi synowie poszli w męskie zawody to pewnie układają kostkę brukową albo kopią doły na budowie bo inżynier nie puszczałby takich tekstów. Wojtkowi możesz pozazdrościć wyglądu, wykształcenia, zawodu i przyszłości jaka czeka go za kilka lat. A wiedz, że prestiż tego zawodu ciągle wzrasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest wykształcony bardziej od Ciebie?A gdzie Ty się kształciłeś, skoro nie wiesz, że męska odmiana tego zawodu to PIELĘGNIARZ??? Oprócz tego, ze zna się na rzeczach, o których nawet Ci się nie śniło to jeszcze na dodatek ładnie prezentuje się w garniturze. Ty masz pewnie duży brzuch od żłopania męskich trunków typu piwsko.A kwiaty to pewnie trzymałbyś do góry łodygami. Skoro Twoi synowie poszli w męskie zawody to pewnie układają kostkę brukową albo kopią doły na budowie bo inżynier nie puszczałby takich tekstów. Wojtkowi możesz pozazdrościć wyglądu, wykształcenia, zawodu i przyszłości jaka czeka go za kilka lat. A wiedz, że prestiż tego zawodu ciągle wzrasta.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosia wyluzuj bo przeginasz ze swoją agresją. Złość piękoności służy a i nie wiadomo ile jej masz ;-)  Gratulacje, zawstydził Pan swoją wiedzą i umiejętnościami Koleżanki Pielęgniarki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje serdecznie! Sama byłam pacjentką w tym szpitalu i miałam przyjemność spotkać Pana pielęgniarza. Jest niesamowicie uprzejmy i bardzo pomocny, co niestety jest rzadkością na izbach przyjęć. Powodzenia i obyśmy więcej mieli więcej tak otwartych na pacjenta i kompetentnych pielęgniarzy i pielęgniarek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha.....i co wy na to drogie Panie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coż my na to...gratulujemy i cieszymy się,że nasz  Kolega weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu.Nie widzę tu pola i potrzeby jakiejś niezdrowej damsko- męskiej rywalizacji.Coraz więcej zawodów się feminizuje jak i kobiety przejmują męskie prace...i coż za sensacja.Jeszcze raz gratuluje Panie Wojtku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje, ale osobiscie bym sie wstydzil jakby moj syn byl pielegniarka ;/
Widać jak szczerze te gratulacje.Młody ,wykształcony człowiek odnoszący sukcesy w pracy ,doceniany i lubiany.Panie Andrzeju to wstyd pisać o wstydzie.Coś tu zalatuje kompleksami i niespełnionymi ambicjami względem synów.Bo Rodzice Pana Wojtka mają powody do dumy a nie do wstydu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem zawsze wygrywa PSK 4 i osoby nawet tak niedoświadczone i z tak małą wiedzą jak ten Pan. Kto siedzi w temacie ,ten nie jest naiwny i wie że zawsze wszystko jest ustawione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrywa PSK 4 bo tutaj pracują najlepsi.A skoro obnosisz się że jesteś medykiem to pewnie nie jesteś od nas i dlatego ci szkoda że z nami nie pracujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Medyku widać zazdrość Cię zżera:) Nic dziwnego, że konkurs wygrała młoda i zdolna osoba, która się kształci i podnosi swoje kwalifikacje. W tym zawodzie potrzeba młodych ludzi, którzy wnoszą świeżość i innowacje do zawodu, a że jest mężczyzną to tylko jego atut bo mężczyzna w tym zawodzie znajdzie pracę w każdym szpitalu. Ale taki nasz kraj - zazrość was zżera. Podejrzewam, że Panowie piszący te kiepskie komentarze sami osobiście robią kariery w hipermarketach na kasach hehehe i dlatego nie mogą znieść, że ktoś ma lepiej. no ale cóż każdy wybiera swoją drogę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze gratulacje! Fajny młody chłopak z ambicjami i secem dla ludzi!!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę ze wygrał chłopak. Bo te sloganowe teksty o sfeminizowaniu zawodu są już przestarzałe. Zmiany są potrzebne wszędzie zwłaszcza w takich dużych szpitalach jak ten oraz na ciężkich oddziałach, gdzie mieszany zespół lepiej się dogaduje. A i atmosfera jest dużo lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...