Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze wędliny w Lublinie - gdzie

Utworzony przez wojtas, 13 marca 2010 r. o 12:12
Gdzie waszym zdaniem jest sklep z najlepszą wędliną w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest tam,gdzie... nie myją wędlin :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze masarnia marysin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
Gdzie waszym zdaniem jest sklep z najlepszą wędliną w Lublinie?
NA UL GODEBSKIEGO SĄ DOBRE WĘDLINY I KIEŁBASKI SKLEP NAZYWA SIĘ WYROBY OD BABCI. POLECAM REWELKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
Gdzie waszym zdaniem jest sklep z najlepszą wędliną w Lublinie?
NA UL GODEBSKIEGO SĄ DOBRE WĘDLINY I KIEŁBASKI SKLEP NAZYWA SIĘ WYROBY OD BABCI. POLECAM REWELKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki sklep Serdelek na 1-go Maja niedaleko dworca. Mają kilka fajnych wyrobów bez chemii. Bardzo smaczną kiełbasę wiejską z koniny tam kupiłem. Dobre wędliny też mają w takim sklepie na kalinowszczyźnie... ul. Tumidajskiego chyba. Na wprost Lidla, na rogu, kiedyś sklep razem, a teraz chyba pod szyldem groszka działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze to nie wiem, ale jedne z najgorszych: suche i nieapetyczne+syf w sklepie+leniwa obsługa na ul. Choiny 21, delikatesy Bratek? Lewiatan? Lepiej tam nie kupować. Raz tam tylko kupiłem parówki i potem żałowałem a konkretnie mój żołądek jeszcze bardziej:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie najlepsze w Lublinie ale moim zdaniem smaczne wędliny można kupić w Groszku przy Kiepury 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica Lotnicza w dawnym domu książki. Mają chyba wszystko i jak na razie wszystko co kupiłam było świeże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba, że chcesz zamówić sobie wędliny w słoikach.. Kiełbsa z majerankiem, mielonka, pasztet.. Bardzo smaczne.. Wrzuć w google Wasz Sklep Zdrowa Tradycyjna i Ekologiczna Żywność i popatrz co mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na specjalne okazje zamawiam na befsztyk.pl - możecie nie martwić się kwestią tego, że zamawia się online i muszą dowieźć, absolutnie idzie szybko i mięso jest pierwsze jakości zawsze. A wędliny ... jejku czysta poezja, do tego kapitalne kabanosy i steki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nieświeże wędliny sprzedają na ul.Lotniczej 3 w Lublinie.W sklepach wystrzegajcie się wszystkiego co jest z metką "Wedlina z Lublina" bo kazdy z tych produktów to wedlina "z kolejnym życiem" Oni sami ic nie produkują lecz biorą od producentów z orginalnymi metkami,a jak im termin przydatnosci sie konczy poprostu zrywaja metkę i naklejają swoją! Oczywiscie uprzednio pięknie wędlinki umyją,za-vacują i jedzie na sklepy MASAKRA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nieświeże wędliny sprzedają na ul.Lotniczej 3 w Lublinie.W sklepach wystrzegajcie się wszystkiego co jest z metką "Wedlina z Lublina" bo kazdy z tych produktów to wedlina "z kolejnym życiem" Oni sami ic nie produkują lecz biorą od producentów z orginalnymi metkami,a jak im termin przydatnosci sie konczy poprostu zrywaja metkę i naklejają swoją! Oczywiscie uprzednio pięknie wędlinki umyją,za-vacują i jedzie na sklepy MASAKRA!!!!
Zgadzam się, też się nieraz przejechałam na tych wędlinach, po dniu od zakupu do wyrzucenia! To jest hurtownia, która nakleja swoje metki na cudze produkty z totalnie dowolną datą przydatności. Kroją starą wędlinę i nagle ma nowy termin przydatności, ciekawa polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, też się nieraz przejechałam na tych wędlinach, po dniu od zakupu do wyrzucenia! To jest hurtownia, która nakleja swoje metki na cudze produkty z totalnie dowolną datą przydatności. Kroją starą wędlinę i nagle ma nowy termin przydatności, ciekawa polityka
Też się zgadzam, zmarnowałam sobie święta ich wędlinami, to "wędlina-padlina" - może właściciel raczy posłuchać konsumentów i zmieni nazwę firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie teściowa poleciła ostatnio stronę wedlinylutobrok.pl. Tutaj sprzedają ekologiczne mięso w formie kiełbas, szynek, czy polędwiczek. Jedzenie jest tradycyjne, nie sięgają po jakieś cudne E-200 czy inne takie ekstra dodatki :P Można śmiało dawać dzieciom bez obaw, że się je chemią futruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wędliny w Lublinie można kupić w tesco orkana przy punkcie informacji jestam stoisko Wędzarni Roztoczańskiej wszystko pięknie leży po tydzień w lodówce sprawdziłem już nie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wedlince wyraznie przeszli z jakosci w ilosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super smaczne wędliny są w Mościbrodach na Kawaleryjskiej. Wszystko świeże i pachnące aż ślinka leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...