Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo!!! gratuluję koledze z wydziału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na 40 lat. Może przez tę naukę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysieje i siwe włoski widać, na pewno przez "kucie". Nie tędy droga. Był taki gość na osiedlu ,też był prymusem, po kilku latach spotykałem jego znajomych, byli w stanie o nim powiedzieć jedno zdanie: "R. lubiał się uczyć". Zacząłem drążyć temat, ale nic więcej nie potrafili o nim powiedzieć a byli to koledzy z klasy, roku hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawistni ludzie wszędzie doszukują się wad... Współczucie dla nich i gratulacje dla prymusa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z nim studiuje wie jak załatwia sobie oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram poprzedni komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politologia? Szkoda że mimo to będzie pracował w supermarkecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oto włazipupstwo, lizusostwo i wazelinka zostały nagrodzone podobnie jak "podpowiadanie" błędnymi odpowiedziami na egzaminach czy parcie na swój cel, nie patrząc na interes kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazelina!!!jedna wielka wazelina,szkoda że ktoś taki wygrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zenujace ze osoba ktora nie ma pojecia o tym co studiuje wygrywa takie nagrody, oceny ma doslownie za nic a w zasadzie za umizgiwanie sie do kazdego wykladowcy i cwiczniowca. tutaj nie chodzi o zazdrosc tylko o pewne zasady przyzwoitosci, 5 za same pojawienie sie na egzaminie to nie jest zadne odzwierciedlenie poziomu posiadanej wiedzy. szkoda ze inne osoby nie maja nawet dostepu do informacji o takich konkursach, gdyz w innym wypadku Wojtus nie mialby szans.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo przykre, że wyróżnia się tytułem najlepszego studenta (jakiegokolwiek zakresu) osobę, która na ten tytuł w ogóle nie zapracowała. Przynajmniej nie nauką ani rzeczoną działalnością społeczną. Pozdrawiam prawdziwie zasłużonych z IV roku politologii UMCS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest osoba która nie zasłużyła na ten tytuł, oceny za łażenie za wykładowcami, wazeliniarstwo, przypisywanie sobie zasług innych, załatwia sprawy za plecami - najlepiej na konsultacjach - byle tylko nikt nie widział. O egzaminach już nie wspomnę... Uporczywy, natrętny kolekcjoner świstków za obecność - a nie za aktywność i udział. To takie przykre... to oszustwo wobec osób które ciężko pracują na swoje wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo tym razem sprzedał lub komu wlazł w d*** żeby okrzyknięto go tytułem najlepszego studenta? co jeszcze zrobi pan nieinteligentny zakłamany kujon żeby pławić się w splendorze tytułów i gratulacji...żal żal żal, że promuje się brak inteligencji u młodych ludzi. Bardzo to przykre. To jest Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam gościa, ale nawałnica niepochlebnych opinnii na temat ów jegomościa daje do myślenia....... aaa chrzanić konkursy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość to bardzo brzydka cecha:0 Wojtek ja Cię nie znam ale 3 mam kciuki mam nadzieje, że dasz się przejechać samochodem jak już wygrasz...a resztą się nie przejmuj...brak im odwagi powiedzieć coś w oczy, to wypisują na forach głupoty...szkoda mi takich ludzi...głowa do góry kolego...powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żenujące. Ludzie ile wy macie lat zeby takie głupoty wypisywać? żadnemu z was nie chce sie ruszyc tylka aby cokolwiek wiecej zrobic. Tylko imprezy i piwo znajac zycie. Nie tedy droga! dorosnijcie, zacznijcie racjonalnie myslec. Wy - przecietni studenci ktorzy wrzucacie tutaj na Wojtka - nie macie dalej szans. Przeciętniarstwo nie w modzie. Ale zycze powodzenia w supermarketach! Wojtek jest racjonalista, ktory wie ze cos trzeba po prostu robic, aby w przyszlosci zostac kims. Zazdrosc jak byla tak i bedzie - nic tego nie zmieni. Wojtek tak jak i ja nie boi się isc pod prąd! najzwyczajniej w swiecie radze abyscie wzieli sie do roboty, po prostu :-) swoja droga "czuć" ze zero w was poczucia wlasnej wartosci i karmicie sie wrzucaniem na innych. WWW.ŻAL.PL A z wojtka jestem dumna i mu kibicuję :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest to, co osoby reprezentujące rzekomo wydział politologii, wypisują o koledze z wydziału. Zamiast cieszyć się, że nasz wydział poprzez jednego ze studentów został doceniony, wypisuje się, delikatnie mówiąc szereg niepochlebnych opinii. I dlaczego właściwie, poprawia się od tego komuś humor, wzrasta poczucie własnej wartości?? Wojtek naprawdę dużo robi na uczelni i poza nią. Mam nadzieję, że uda mu się w eliminacjach krajowych, trzymam kciuki )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
To żenujące. Ludzie ile wy macie lat zeby takie głupoty wypisywać? żadnemu z was nie chce sie ruszyc tylka aby cokolwiek wiecej zrobic. Tylko imprezy i piwo znajac zycie. Nie tedy droga! dorosnijcie, zacznijcie racjonalnie myslec. Wy - przecietni studenci ktorzy wrzucacie tutaj na Wojtka - nie macie dalej szans. Przeciętniarstwo nie w modzie. Ale zycze powodzenia w supermarketach! Wojtek jest racjonalista, ktory wie ze cos trzeba po prostu robic, aby w przyszlosci zostac kims. Zazdrosc jak byla tak i bedzie - nic tego nie zmieni. Wojtek tak jak i ja nie boi się isc pod prąd! najzwyczajniej w swiecie radze abyscie wzieli sie do roboty, po prostu :-) swoja droga "czuć" ze zero w was poczucia wlasnej wartosci i karmicie sie wrzucaniem na innych. WWW.ŻAL.PL A z wojtka jestem dumna i mu kibicuję :-)[/quote] [quote name='białostoczanka' post='144449' date='26.06.2009, 11:20:33']Przykre jest to, co osoby reprezentujące rzekomo wydział politologii, wypisują o koledze z wydziału. Zamiast cieszyć się, że nasz wydział poprzez jednego ze studentów został doceniony, wypisuje się, delikatnie mówiąc szereg niepochlebnych opinii. I dlaczego właściwie, poprawia się od tego komuś humor, wzrasta poczucie własnej wartości?? Wojtek naprawdę dużo robi na uczelni i poza nią. Mam nadzieję, że uda mu się w eliminacjach krajowych, trzymam kciuki )
zazdrość????jaka zazdrość???każdy kto go zna to wie w jaki sposób on pracuje i jak działa,wszystkie egzaminy zdaje na konsultacjach po cichu żeby tylko pupe wylizać i dostać 5,bo jak idzie ze wszystkimi normalnie to tak wspaniale mu nie idzie,płaszczy się przed profesorami,zgłasza że nie będzie na wykładzie chociaż wykład jest nie obowiązkowy,i po co to wszystko???pewnie dlatego że jest taki zdolny!!!!on musi używać wazeliny bo inaczej to on by był przeciętniak!!!!!żal to mi jest wojtka,Anna-jesteś dumna bo promujesz podobny styl do wojtka,trzeba to tu to tam się podlizać i wtedy wszystko jest ok,wybacz ale wazeliniarstwo to jest żenada i to dopiero powoduje że jest mi was żal!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wazeliniarstwo? ITS i IOS są właśnie po to, że jeśli ktoś nie może pojawić się w normalnym terminie na egzaminie to idzie na egzamin ustny, czy nawet konsultacje... nie rozumiem problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...