Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najniższa stopa bezrobocia w Lubelskiem od kilku lat. Gdzie najłatwiej znaleźć pracę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2016 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Pracodawcy się skarżą? Dajcie zarobić uczciwie a nie smieciowe umowy i smieciowe stawki. Bezrobocie spada bo Polscy uciekają z tego kraju. Nie mają wyjścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, bo kupę młodziezy powyjeżdzało, zostali starsi lub emeryci i rozmnażająca sie patologia dla 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najniższa ? Bo wszyscy którzy chcą coś osiągnąć to wyjechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pomyśle o tych biednych pracodawcach co to płaczą że nie mają dobrych fachowców za te marne grosze zaczyna robić mi się niedobrze. Wyzysk, niewolnicza praca nieraz po 50 godzin tygodniowo za 1350 to niech sobie sami tyrają. Szanuj człowieka jeden z drugim to będziesz miał ludzi i to wielu do pracy, tych co mają 20 i tych co mają 50+ bo tych pracodawcy unikają jak ognia a to naprawdę najbardziej cenni pracownicy bo mają doświadczenie a kobiety odchowane dzieci więc mogą całkowicie oddać się pracy tak jak to jest zagranicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skali kraju to i tak dużo (8,2%). Na emerytach i rencistach i budowlanka daleko nie zajedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak urzedy pracy dzialaja  Zasilki dla rozpoczynajacych dzialalnosc dostaja znajomi 2 razy probowalem otworzyc zaklad blacharsko lakierniczy i staralem sie o dotacje 40 tys zl i co ANO urzednik powiedzial mi 50 procent dla mnie wiec mu podziekowalem a teraz pracuje za granica i mam pl w d,,,, W polsce urzednik to lapownik i zrobi wszystko by cie upie.....
bo urzędnik zarabia ok. 1200 zł, bo tyle mu płaci pieprziny rząd i też musi żyć z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu pierdu bedzie wiosna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile płaci Pan Właściciel Wamaco swoim specjalistom ??? Bo na pewno nie średnią wojewódzką o której mówi. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staże są po to aby przygotować pracownika do pracy a nie wymagać od niego po 3-4 dniach takjej samej wydajności co od starych pracowników a tak niestety bywa. Ułatwiają ten problem przepisy mówiące wyraźnie o 80 % wynagrodzeniu przez rok dla nowego pracownika aby zrekompensować pracodawcy ewentualne różnice w wydajności. Stażysta na ogół są refundowane przez urzędy pracy więc opłaca się przyjmować stażystów a nie zatrudniać po jego odbyciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...