Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taka operacja to dostępna dla pacjentów którzy będą czekać po kilka miesięcy jak nie lat w kolejkach albo z kopertą z dopiskiem "prezent". Bo niestety taka rzeczywistość w służbie zdrowia że zamiast leczyć bez względu na wszystko to tylko kasa i biurokracja. Lekarzom i całej służbie zdrowia powinno płacić państwo grube pieniądze-ale za to oni powinni leczyć każdego jak najszybciej i najlepiej z dostępem do wszystkich urządzeń bez dodatkowych opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że to nie od lekarzy i pracowników systemu ochrony zdrowia zależy ile pacjentów mogą przyjąć, tylko od NFZu, który podlega Ministerstwu Zdrowia. To oni ustalają limity i cenę zabiegów, które często są niedoszacowane. Przykład: w KAŻDYM szpitalu SOR jest niedofinansowany i przynosi straty, wątpię aby było to spowodowane przez zarządzanie. Poza tym taki sprzęt nie da rady obsłużyć 10 pacjentów na dzień, ponieważ używa się go w operacjach neurologicznych, które często trwają po kilka-kilkanaście godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na operację guza mózgu w Lublinie czeka się ok dwóch miesięcy, bez koperty z dopiskiem "prezent", wiem bo właśnie taka mnie czeka i wiem że w skali kraju to wcale nie jest wyjątkowo długo .... najprościej być malkontentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze jest Pan Wielkim Czlowiekiem! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...