Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najtańszy kantor w Lublinie

Utworzony przez pesztko, 3 grudnia 2015 r. o 13:06
Gdzie w mieście kursy walut są najkorzystniejsze? Chodzi o franki. Niby tylko 300 miesięcznie, ale jednak nawet kilka groszy różnicy w kursie robi dla mnie istotną różnicę. Coś wam się nasuwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wymienia się waluty na mieście - nawet jeśli akurat trafisz bardzo niski kurs to i tak nie będzie dostępnej waluty. Lepiej załatwiaj takiej sprawy przez internet - tam nie masz ograniczeń odnośnie kwot. Wymieniasz bez prowizji, ile chcesz, przy niskim kursie i niskim spreadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie znajoma sobie bardzo chwaliła internetowe kantory. Powiedziała, że u nich kurs funta był znacznie bardziej korzystny niż w kantorach stacjonarnych. Myślę, że w przypadku franka powinno być tak samo. Warto to sprawdzić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie chwaliła bo kantory internetowe są o wiele tańsze porównajcie sobie kursy w stacjonarnych z chociażby tymi w internetowych i nie mówię o bankach tylko o takich jak ergokantor.pl różnice są na tyle duże, że już przy wymianie nawet małych kwot są odczuwalne, dlatego też popularność kantorów online rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie nie opłaca się wymmieniać waluty w kantorze stacjonarnym a o banku już nie wspomnę... teraz bardzo atrakcyjne kursy oferuje kantorekspert.pl osobiście korzystam i jestem za***ony ile można z nimi zaoszczędzić, czasu i pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kepiej wymieniać przez Intenret niż na mieście. Tak uważam. Ostatnio korzystałem kilka razy z przewalutowań przez Pluskantor.pl, pierwsze wymiany poszły po czystym kursie rynkowym, a kursy stale są duż lepsze niż w tradycyjnych kantorach. Można też szybki przelew zrobić prosto z kantoru- co się przydaje np. płacającym kredyt w CHF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam wymieniac online, ja wymieniam w dobrykantorpl. Na start 20% rabatu i bardzo korzystne kursy. Zerknij na ich stronkę maja tez cykliczne wyprzedaze walut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam, że latanie do miasta jest passe. bardzo tanio jest w alior kantorze, opis i zalety tutaj: ***swiatowid.blox.pl/2017/11/jaka-karta-placic-za-granica.html - a jak trzeba gotowke to można odebrać w aliorze, bez opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozglądam się po mieście za kantorami już w sumie od paru dobrych miesięcy, na spokojnie przez internetową platformę gieldawalut.com wymieniam, bez planowania sobie na to specjalnie czasu, kurs moge podejrzeć w każdej chwili i wymienić również, nawet przez net w telefonie. Kursy bardzo są zbliżone do średnich rynkowych także i tak żaden ze stacjonarnych kantorów lepszego by nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakorzystniejsze wymiany zrealizowalem przez Pluskantor.pl. Niesamowiczie szybko w dodatku, także polecam jak ktoś ceni komfort przewalutować i atrakcyjne ceny oczywiście też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Sam mam to 'nieszczęście' być frankowiczem i muszę Ci kolego powiedzieć, że wymieniając franki na mieście daleko nie pojedziesz. Ja wymieniam teraz w Kantor Ekspert (takim internetowym kantorze) i w porównaniu do stacjonarnych jest najlepszy. Niski kurs ( w stacjonarnym kantorze takiego  nie znadziesz), szybka transakcja... Czego chcieć więcej? Chyba tylko spadku franka do 2,30 czego Wam i sobie życzę! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani w tradycyjnym kantorze, anie w banku nie spodziewajmy się atrakcyjnego kursu, użytkownik powyżej ma rację, że aby lżej się spłacało kredyt, warto samemu kupować CHF w kantorze internetowym. Choć ja nie spłacam w walucie zobowiązania a jedynie FV w EUR, to zerknąłem i na wycenę franka w Amronet. Napradę nieźle:) A kantor polecam rónież z racji jego funkcjonalności, bardzo sprawnie i często bezpłatnie można zrobić przelew, a więc zero fatygi żeby np.terminowo spłacać raty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z początku trochę nieufnie podchodziłam do wymiany waluty online, choć jak zobaczyłam o ile taniej mogę kupić EUR na gieldawalut.com niż w zwykłym kantorze to postanowiłam spróbować. Syn mi wytłumaczył co i jak trzeba zrobić, choć w zasadzie obsługa jest tak łatwa że już pierwszą wymianę zrealizowałem samodzielnie, a po kilku nabrałem pewności i zaufania, ze jednak warto. Polecam GieldeWalut jako alternatywę tańszą, całkiem wygodną zarazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kantorami trzeba uważać, najtańszy nie znaczy najlepszy, poza tym nigdy nic nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, tak samo jak kursy ważne jest bezieczeństwo i to  żeby kantor był ogólnie solidny, funkcjonalny, niezawodny. Ja w zasadzie z żadnym e-kantorem nie miałam większych problemów, ale najlepiej mi się korzysta z Plsukantor.pl. tu nawet drobnych opóźnień w księgowaniu środków nigdy nie było, co u konkurencji się zdarzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam dobrykantor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tyle długokorzystam z internetowego Amronet że nie sądzę abym raptem rozglądała się za innym kantorem, tym bardziej że od początku do dziś się sprawdza świetnie, jest wręcz więcej udogodnień dla klienta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantor Plus, taka sieć przy A4, ale to wiadomo - bardziej przy okazji. Zajrzyjcie sobie wtedy, a zresztą - możecie aktualny kurs sprawdzić online. Oni mają spread na poziomie 0,5 grosza i kursy nawet niższe niż w necie. Bywało, że euro kupowaliśmy przy spreadzie 0,3 grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zajerzeć przejazdem:) Natomiast wśród internetowych usług przewalutowania gieldawalut.com i sie podoba. Idealnie zdaje egzamin jak po przewalutowaniu środków trzeba przelew gdzieś zrobić, nawet transfery za granicę wychodzą zawsze w pierwszej możliwej sesji a tym samym sprawnie są księgowane na docelowym rachunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internetowy kantor jest dla mnie najpraktyczniejszym wariantem przewalutowania, zbyt często potrzebuję wymieniać walutę, żeby jeździć po tradycyjnych kantorach. Nawet jakby cenowo sie opłacało, straciłbym dużo czasu i doszłyby koszty paliwa. Na razie korzystam z Pluskantor.pl, jestem zdowolony. Spread symboliczny, usługa realizowana tak sprawnie jak oczekiwałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...