Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najważniejsza jest miłość. Medal dla najstarszej Polki z okazji Dnia Kobiet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 o 09:43 Powrót do artykułu
Sympatyczny gest. Brawa dla p.Jadwigi za dożycie jak najbardziej słusznego wieku a także dla p. prezydenta za to, że nie zapomina o ludziach tak wyjątkowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bóg daje ludziom różne dary: jednemu umysł, drugiemu głos, trzeciemu długowieczność; i ta Pani właśnie jest tą trzecią ...
0
Grunt to okazja do lansiku dla prezydentunia.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zrób dla miasta tyle co Żuk i też będziesz się mógł, jak to nazwałeś, "lansować". A póki nie zrobiłeś nic, zamilcz, zawistny hejterze.
0
Fakt, prezydentunio pracowity jak mały żuczek - wczoraj był niemal w każdym materiale Panoramy Lubelskiej. Żenada.
0
Fakt, prezydentunio pracowity jak mały żuczek - wczoraj był niemal w każdym materiale Panoramy Lubelskiej. Żenada.
A to dziwne, TVPiS popiera Żuka? Widocznie facet faktycznie jest dobry.
0
Sto lat dla najstarszej kobiety w Polsce a hejterom już dziękujemy - idźcie na inne forum wylewać swoje frustracje
0
Gość (około minutę temu) Zgłoś 0 Sto lat dla najstarszej kobiety w Polsce a hejterom już dziękujemy - idźcie na inne forum wylewać swoje frustracje..... 200 LAT - BO 112 JUŻ MA !!!!!!!!!!!!!!
0
Niech pokazują prezydenta jak najczęściej, to nic złego. Ma się czym chwalić, do tego jest lubiany w mieście. Ja nie mam nic przeciwko.
0
Wszystkiego najlepszego!
0
mieszkaniec napisał:
Zrób dla miasta tyle co Żuk i też będziesz się mógł, jak to nazwałeś, "lansować". A póki nie zrobiłeś nic, zamilcz, zawistny hejterze.
Pocałuj mnie w moją platformerską d...ę
0
Serdeczne życzenia dla pani Jadwigi i pozdrowienia dla pana Prezydenta
0
Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, a przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i wiary w Boga ! :)
0
Precz z dr.żuczkiem
0
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia i radodści dla Pani Jadwigi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: