Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najzdolniejsi ze zdolnych. Uczeń I LO dostanie aż 3 tys. zł stypendium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2016 o 06:23 Powrót do artykułu
A łysy też dostał stypendium???Zarabia mało,a takie ma zasługi? Ostatnio min Szyszko to podkreślił przesyłając donos do prokuratury!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Doskonale, tak ma nie być. Trzeba podwoić te stypendia. Tak uważam. Jednakże wszyscy szczekają na moje wnioski twórcze. Każdemu miękną nogi z zawiści, a szczęki opadają. Google: lwgula ; było około 4000 wejść, a jest 1870. Licznik nadal pracuje, niestety na odwrót. To nie jest żart. Chyba i mnie przyjdzie przestać żartować. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A łysy też dostał stypendium???Zarabia mało,a takie ma zasługi? Ostatnio min Szyszko to podkreślił przesyłając donos do prokuratury!
Wakacje się jeszcze nei zaczęły-wracaj do klasy dzieciaku i bierz się za naukę!
0
"Nie podwójne, nie potrójne, ale aż poszóstne stypendium dostanie od prezydenta licealista ze „Staszica”, który zdobył sześć tytułów w ogólnopolskich olimpiadach, turniejach i konkursach organizowanych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych." TO DLACZEGO DZIECKO KTÓRE KOŃCZY SZÓSTĄ KLASĘ DOSTAJE TYLKO JEDNĄ NAGRODĘ. ?? NADMIENIAM ŻE JEST NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE I NAJLEPSZA ZE WSZYSTKICH SZÓSTYCH KLAS W SWOJEJ SZKOLE. DLACZEGO???????????????????
0
Gratulacje i wielkie brawa, nie żałować pieniędzy dla zdolnych i pracowitych, i ambitnych.
0
......a ja naiwnie myślałam, że w nowej Polsce zacznie się doceniać i wartości duchowe młodego pokolenia. Mój wnuk jest najwybitniejszym uczniem z religii i wolontariatu patriotycznego w swojej szkole, ale żaden "mundry" dyrektor nie pomyślał, aby i jemu dać nagrodę za odwagę wyrażania swojej wiary pośród ateistycznie i konsumpcyjnie nastawionej hałastry, która prześladuje wszelkie oznaki bycia dumnym Polakiem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: