Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to jest że prywatnemu się opłaci za 1.50 zł. A Mpk bilety mają podrożeć i jeszcze im nie pasuje wiecznie coś...Bo zarząd MPK to normalnie granda i złodzieje siedem osób trzy z MPK i cztery z Ratusza. A związki zawodowe zamiast się upomnieć o swoje to trzęsą dupami przed zwolnieniami... natomiast zarząd buduje sobie wille za miastem. Ja się pytam za czyje pieniądze sobie buduje te wille. Najwyższy czas żeby spadł komunistyczny łeb Mpk Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Jak to jest że prywatnemu się opłaci za 1.50 zł. A Mpk bilety mają podrożeć i jeszcze im nie pasuje wiecznie coś...Bo zarząd MPK to normalnie granda i złodzieje siedem osób trzy z MPK i cztery z Ratusza. A związki zawodowe zamiast się upomnieć o swoje to trzęsą dupami przed zwolnieniami... natomiast zarząd buduje sobie wille za miastem. Ja się pytam za czyje pieniądze sobie buduje te wille. Najwyższy czas żeby spadł komunistyczny łeb Mpk Lublin.
MPKA SIE NIE OPLACA DLATEGO ZE MPK ODPROWADZA PODATKI ZATRUDNIA LUDZI DO OBSŁUGI PRACOWNIKÓW (O KOŁO 1200 OSÓB kierowcy mechanicy magazyny i całe biuro) A PRYWACIAŻ TO W PRAKTYCE SZEF MOŻE KSIEGOWA I np. 8 KIEROWCÓW zatrudnionych za najniszą krajową lub umowa o dzieło i rozlicza sie z podatku ryczałtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA DLA AUTORA . JESTEM ZA, KIEROWCA TO NIE KIOSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W AKCIE POPARCIE NIECH WSZYSCY WYSLĄ EMAIL DO ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO MPK.sp.zoo KIEROWCA MA PROWADZIĆ AUTOBUS I SKUPIĆ SIE NA TYM A JAK MAJĄ ZMIANY PO 9.58MIN A MAŁO KTO O TYM WIE ZE TO NIE PRACA PO 8 GODZIN ZE WSTAJĄ O 2-3 W NOCY KONCZĄ PRACE O 13- 14 PO POŁUDNIU ZACZYNAJĄ 13-14 WRACAJĄ DO DOMU 23-24.30 WIEC NIECH WYKONUJĄ SWOJĄ PRACE W SPOKOJU A BILETY ZOSTAWIĄ W KIOSKU POPIERAJMY TAJEMNICZEGO AUTORA WYSYŁAJMY EMAIL DO WŁASCIWYCH INSTYTUCJI!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A keidy mpk bedzie wysylac kierowcow na kursy jazdy? albo chociaz naucza wlaczac ich kierunkowskazow ? bo nie sadze zeby nie montowali kierunkow w nowych mercedesach aby ciac koszty zeby autobus byl tanszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Jak to jest że prywatnemu się opłaci za 1.50 zł. A Mpk bilety mają podrożeć i jeszcze im nie pasuje wiecznie coś...Bo zarząd MPK to normalnie granda i złodzieje siedem osób trzy z MPK i cztery z Ratusza. A związki zawodowe zamiast się upomnieć o swoje to trzęsą dupami przed zwolnieniami... natomiast zarząd buduje sobie wille za miastem. Ja się pytam za czyje pieniądze sobie buduje te wille. Najwyższy czas żeby spadł komunistyczny łeb Mpk Lublin.
Przewoźnicy prywatni, w przeciwieństwie do MPK, odsługują tylko rentowne linie. Miejski przewoźnik musi obsługiwać również mniej popularne linie i utrzymywać, drogie w eksploatacji, trolejbusy. Komunikacja prywatna zgarnia najlepsze linie w mieście, uszczuplając w ten sposób przychody MPK i wozi pasażerów starym rzęchami (najmłodsze z kupowanych przez "prywaciarzy" autobusy mają 15 lat i spełniają normę Euro 2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzatoslaw napisał:
Przewoźnicy prywatni, w przeciwieństwie do MPK, odsługują tylko rentowne linie. Miejski przewoźnik musi obsługiwać również mniej popularne linie i utrzymywać, drogie w eksploatacji, trolejbusy. Komunikacja prywatna zgarnia najlepsze linie w mieście, uszczuplając w ten sposób przychody MPK i wozi pasażerów starym rzęchami (najmłodsze z kupowanych przez "prywaciarzy" autobusy mają 15 lat i spełniają normę Euro 2)
Prawie dobrze.... Pominełeś tylko jedno ogniwo - ZTM, które od ponad roku płaci MPK za liczbe przejechanych kilometrów, a nie liczbę sprzedanych biletów. A autorowi naklejek gratuluje pomysłu i oby było ich więcej !!!! Moze do niektórych ćwoków to przemówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja jak najbardziej odpowiednia, obejrzyjcie sobie ten filmik a szczególnie końcówke filmu i wszyscy ci którzy kupują bilet w autobusie wezmą sobie informacje do serca: http://www.youtube.com/watch?v=bsCespI6QM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa się proste pytanie - Po co kierowcy sprzedają bilety ? Skoro nie chcą robić ze swojej kabiny kiosku, to niech dogadają się z władzami aby zakazać sprzedaż w autobusach - po sprawie. A jak na dzień dzisiejszy kierowca ma "psi" obowiązek sprzedać mi bilet. Nie interesuje mnie to czy mu się to podoba czy nie, że te bilety sprzedaje - ma obowiązek sprzedać i koniec. Tak samo jak jest kierowca upoważniony do kontroli biletów, tak samo jest upoważniony do ich sprzedaży. Fakt faktem mało jaki kierowca nie jest opryskliwi i niemiły gdy zakupujemy bilet(z wyjątkami - nielicznymi) ale nie zmienia to faktu, że bilet sprzedać nam musi - no chyba, że mu się skończyły. Jak dla mnie te naklejki na szybach, to ewidentnie działanie kierowców, którym ich własne obowiązki nie odpowiadają. Wątpię, a żeby jakikolwiek pasażer był tak troskliwy o "nerwy" kierowców autobusów. Przy dzisiejszej znieczulicy jaka panuje wśród ludzi taka troskliwość to byłby ewenement na skale europejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejcu kierowcy tych wszystkich gówniarzy,którzy zawracają mu dupę chcąc kupić bilet wyp...bym z autobusu. Zamiast kupić bilet w kiosku to pali skręty za wiatą przystankową a potem zdziwiony wsiada bez biletu i tylko wk...i opóźnia przejazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darayavahus~ napisał:
Nasuwa się proste pytanie - Po co kierowcy sprzedają bilety ? Skoro nie chcą robić ze swojej kabiny kiosku, to niech dogadają się z władzami aby zakazać sprzedaż w autobusach - po sprawie. A jak na dzień dzisiejszy kierowca ma "psi" obowiązek sprzedać mi bilet. Nie interesuje mnie to czy mu się to podoba czy nie, że te bilety sprzedaje - ma obowiązek sprzedać i koniec. Tak samo jak jest kierowca upoważniony do kontroli biletów, tak samo jest upoważniony do ich sprzedaży. Fakt faktem mało jaki kierowca nie jest opryskliwi i niemiły gdy zakupujemy bilet(z wyjątkami - nielicznymi) ale nie zmienia to faktu, że bilet sprzedać nam musi - no chyba, że mu się skończyły. Jak dla mnie te naklejki na szybach, to ewidentnie działanie kierowców, którym ich własne obowiązki nie odpowiadają. Wątpię, a żeby jakikolwiek pasażer był tak troskliwy o "nerwy" kierowców autobusów. Przy dzisiejszej znieczulicy jaka panuje wśród ludzi taka troskliwość to byłby ewenement na skale europejską.
kierowca nie ma prawa kontrolować biletów !!!!!!!!!!!! a w umowie kierowca ma zapis stanowisko ,,KIEROWCA" NIE sprzedawca Kierowca ma sie zwrócić do władz tak ,a władza zapyta o to kogo .....? KIEROWCA MA ,,PIS" OBOWIĄZEK OK. TO DALEJ KUPUJMY U KIEROWCY I DALEJ BIJMY PIANE ZE SĄ OPRYSKLIWI PISZMY SKARGI ZE NIE TRZYMAJĄ SIE ROZKŁADU. BO MAJĄ OBOWIĄZEK !!!!!!!!!!! GRATULACJE JAK NAM TO KRZYWDĘ ROBIĄ JAK IM TO CO MNIE TO OBCHODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darayavahus~ napisał:
Przy dzisiejszej znieczulicy jaka panuje wśród ludzi taka troskliwość to byłby ewenement na skale europejską.
No to odkryłeś właśnie taki ewenement. Wlepki pochodzą z lubelskiego forum ltek. Poczytaj też ten wątek, ludzie nie związani z mpk troszczą się(!) o komunikację w swoim mieście, niesamowite! http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=566507
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co dziennie jadę autobusem do pracy i co dzienie te same osoby kupują bilet na przystanku gdzie jest kiosk co nie można kupić wiecej lub miesieczny . Efekt 5 przystanków od końcowego 4 min do tyłu ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniaki kupuja u kierowcy. pod novą jest masakra, 2 kioski + 1 samochod a i tak ci pinda kupuje u kierowcy. Na miejscu kierowcy nawet nie otwieralbym okienka;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darayavahus~ napisał:
Nasuwa się proste pytanie - Po co kierowcy sprzedają bilety ? Skoro nie chcą robić ze swojej kabiny kiosku, to niech dogadają się z władzami aby zakazać sprzedaż w autobusach - po sprawie. A jak na dzień dzisiejszy kierowca ma "psi" obowiązek sprzedać mi bilet. Nie interesuje mnie to czy mu się to podoba czy nie, że te bilety sprzedaje - ma obowiązek sprzedać i koniec. Tak samo jak jest kierowca upoważniony do kontroli biletów, tak samo jest upoważniony do ich sprzedaży. Fakt faktem mało jaki kierowca nie jest opryskliwi i niemiły gdy zakupujemy bilet(z wyjątkami - nielicznymi) ale nie zmienia to faktu, że bilet sprzedać nam musi - no chyba, że mu się skończyły. Jak dla mnie te naklejki na szybach, to ewidentnie działanie kierowców, którym ich własne obowiązki nie odpowiadają. Wątpię, a żeby jakikolwiek pasażer był tak troskliwy o "nerwy" kierowców autobusów. Przy dzisiejszej znieczulicy jaka panuje wśród ludzi taka troskliwość to byłby ewenement na skale europejską.
z jakiej wsi pochodzisz? kierowca jak NAZWA MÓWI ma obowiązek KIEROWAĆ POJAZDEM;/ od sprzedawania jest SPRZEDAWCA, w przedszkolu nie uczyli zawodów? może czas się cofnąć do wczesnych lat szkolnych, bo luki w wychowaniu drogi wieśmaku:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC napisał:
BRAWA DLA AUTORA . JESTEM ZA, KIEROWCA TO NIE KIOSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W AKCIE POPARCIE NIECH WSZYSCY WYSLĄ EMAIL DO ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO MPK.sp.zoo KIEROWCA MA PROWADZIĆ AUTOBUS I SKUPIĆ SIE NA TYM A JAK MAJĄ ZMIANY PO 9.58MIN A MAŁO KTO O TYM WIE ZE TO NIE PRACA PO 8 GODZIN ZE WSTAJĄ O 2-3 W NOCY KONCZĄ PRACE O 13- 14 PO POŁUDNIU ZACZYNAJĄ 13-14 WRACAJĄ DO DOMU 23-24.30 WIEC NIECH WYKONUJĄ SWOJĄ PRACE W SPOKOJU A BILETY ZOSTAWIĄ W KIOSKU POPIERAJMY TAJEMNICZEGO AUTORA WYSYŁAJMY EMAIL DO WŁASCIWYCH INSTYTUCJI!!!!!!!!!!
Popieram i jestem za ,ślijmy emaile do władz moze coś zrobią z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! trzeba tępić kupno biletów u kierowcy bo to rujnuje cały przejazd. Pani rzecznik MPK - prosimy też o zrywanie vlepek motoru, które w przeciwieństwie do tych naklejek o biletach niczemu nie służą i są brzydkie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak się skończy ten artykuł? Kierowca w którego szoferce była naklejka zostanie ukarany, pewnie jakaś nagana i polecą po premii... To proponuję od razu ukarać kierowców którzy z nalepek dotyczących zasad sprzedaży biletów wycinają słowo "powinien". MPK może się odżegnywać, ale chyba powinno zauważyć, że ta nalepka to jest ich korzyść. Bardzo dobrze, że ktoś to nakleił. Może komuś do głów to trafi. Miejmy nadzieję, że ktoś z MPK albo ZTM przeczyta te komentarze. I spróbują coś słusznego zrobić. Na razie to gadają szefowie, że trzeba ukrócić sprzedaż u kierowców. A praktycznie jest stare lubelskie "niedasie". I jeszcze lament gdy ktoś ich wyręcza nalepkami w walce z tłumami kupującymi u kierowców... Zamiast pomyśleć że dobrze ktoś robi to jest myślenie że może kierowcy się buntują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ltek nie placzcie tak !! jutro chetnei przejade sie autobusem i kupie jeden bilet i dam do zaplaty 100 zl :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wolę kupować bilety przez komórkę ładowanie konta jest proste, jeszcze prostsze kupno biletu. ale wszystkim najeżdżającym na kupowanie biletów u kierowcy przypominam, że w niedzielę wiele kiosków jest nieczynnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
emeryci dla swoich piesków i wozków na zakupy tez powinni kasowac bilety ....
Odkumkaj sie od emerytow...Ty tez nim bedziesz pewnego pieknego dnia...Wy. mlodzi i wypasieni fizycznie, bo nie intelektualnie, nauczcie sie podstawowych zasad savoir-vivru. Do autobusu wchodzimy gaszac peta uprzednio, plecak z garba zdejmujemy, aby nie byl zawada dla wspolpasazerow..ryja nie drzemy, bo co innych obchodzi szemrot deb***a/li..nie sadzamy dupska na wolnym krzeselku, jesli w poblizu stoi staruszka, emerytka itp...nie rozmawiamy przez komorke o pier***ach, zwlaszcza glosno i obscenicznie, bo to wspolpasazerow nie bawi, a jakby lekko zakloca spokoj...Nie uzywamy slow na K i Ch i tym pokrewnych, bo to ani smaku nie ma, a staje sie nudne, i swiadczy o deb***izmie wymawiajacego...Tak w ogole, to Wy, mlodziezy wypasiona inaczej, omijajcie srodki komunikacji miejskiej i zap..cie na piechote ! Dla zdrowia, fizycznego, a zwlaszcza psychicznego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...