Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nalot sanepidu na lokale na Starym Mieście. Dwa zamknięte

Utworzony przez ola, 3 października 2011 r. o 10:31 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze brawo!-skoro ide gdzies zjesc cos za duze pieniadze to wymagam:higieny milej obslugi fajnej atmosfery i smacznie przygotowanych potraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PO POŁUDNIU"!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanepid to straszna instytucja mam wrażenie je za nasze pieniądze powołana jest obecnie do niszczenia przedsiębiorców w Anglii działa zupełnie inaczej tutaj przepisy są dostosowane zupełnie nie realne do zniszczenia smaal biznesu gratuluję zwalcza ludzi prowadzących działalność w taki sam skuteczny sposób jak łukaszenka opozycję na białorusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaliśmy skontrolowani o złej porze.A jaka pora panie właścicielu była by dobra ? Każda knajpa obejrzana od kuchni to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe wybory... pijar po lubelsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
"PO POŁUDNIU"!!!!!!
Poprawione Dzięki za komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
i bardzo dobrze brawo!-skoro ide gdzies zjesc cos za duze pieniadze to wymagam:higieny milej obslugi fajnej atmosfery i smacznie przygotowanych potraw
to do mamy :-))) mało osób/klientów ma wyobrażenie jak funkcjonuje ten biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieli już tak blisko do przybytków na plac zamkowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Policzkiewicz - kierownik lubkleskiego sanepidu kandyduje w wyborach, więc takie akcje na pare dni przed wyborami sa jak najbardziej zrozumiełe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ RESTAURACJI "BIESY" JEDZENIE JEST WSPANIAŁE , PODANE ESTETYCZNIE ,OBSŁUGA JEST WSPANIAŁA! A KUCHARZE THE BEST!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK JEST W TWOJEJ KUCHNI DROGA HANIU?? MOŻE WYPADA OCENIĆ SIEBIE A NIE KRYTYKOWAĆ INNYCH?!!! WCALE NIE MUSISZ CHODZIĆ DO "BIESÓW" ZNAJDŹ TAKĄ RESTAURACJĘ W KTÓREJ NAJESZ SIĘ ZA DARMO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyję źle człowiek, Legende zamknęli, moją ukochaną mordownię. Nic dziwnego że zamknęli, ale jak posprzątaja to klimat nieco zwiędnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rezygnuje z BIESÓW !!! BYŁEM TAM PARE RAZY JADŁEM I NAWET BYLO OK. OSTATNIO MOWIŁEM ZE DOSTAŁEM STARE MIĘSO A KELNERKA MOWIŁA ZE NIE NIE NAPEWNO JEST ŚWIEŻE, O JAKIEJ KOLWIEK ROZMOWIE Z KIEROWNICTWEM ZERO ROZMOWY. AŻ MUSIAŁ SANEPID TO ZDRBIĆ !! CIESZE SIĘ BARDZO BO NIE ZA TO PŁACE PIENIĄDZE BY JEŚĆ PRZETERMINOWANE JEDZENIE Z BRUDNEJ I ŚMIERDZACEJ KUCHNI. JA MÓWIE BIESOM ... ŻEGNAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...