Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Namierzyli złodziei po telefonie, który ukradli

Utworzony przez czesio, 25 lutego 2009 o 12:51 Powrót do artykułu
Ten z prawej to nie ten bokser co am walczyc w sobote na "wielkiej" gali boksu ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Specjalne techniki operacyjne" a mi się wydaję, że chodzi o ustalenie do jakich BTS logował się telefon o danym numerze IMEI. Jakie to specjalne? Jedna z sieci proponuje (proponowała?) usługę "Gdzie jesteś" - wykorzystując tę samą "specjalną technikę operacyjną" można było samemu ustalić gdzie jest np. dziecko. Szkoda, że policja struga ważniaków zamiast wyłapać tak wszystkie kradzione telefony.
0
Ale warjaty;] Szacun na osiedlu terało bendzie. Ten po prawej to faktycznie bokser, natomiast ten po lewej to sklepikarz z warzywniaka;]
0
ale mordy wiejskich parobków - po 5 lat bez wyroku
0
dociekliwy napisał:
Szkoda, że policja struga ważniaków zamiast wyłapać tak wszystkie kradzione telefony.
Niegdyś kolejarz w Kłodzku przywłaszczył sobie mój telefon na kartę pozostawiony na siedzeniu w pociągu, a potem posługiwał się nim w kontaktach z żoną. Gdy po powrocie do domu po kilku dniach zablokowałem kartę SIM u operatora, na karcie zachował się nie odczytany mail od żony złodzieja z numerem jej telefonu. Podałem te dane dla policji w Kłodzku, ale oczywiście za miesiąc przyszło umorzenie z powodu "niewykrycia sprawcy". Mając zawiadomienie zwykłego obywatela nie chcą nawet sobie dupy zawracać ściganiem złodzieja. Co innego gdy dotyczyłoby kogoś z rządu lub posłów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: