Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na bank przy ul. Bursztynowej

Utworzony przez youtubowicz, 19 lutego 2010 o 19:46 Powrót do artykułu
Maciuś.. Co się stało??? -Pamiętacie to?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
youtubowicz napisał:
Maciuś.. Co się stało??? -Pamiętacie to?
Ba! Pamiętamy!!! ŁAZIENKA JEST ZAMKNIETA. I jeszcze jakieś techno pod to krążyło w sieci
0
Bardzo dobrze, nareszcie złodzieje okradają ZŁODZIEI !!! Hura.
0
BANK ODBIJE SOBIE NA KLIENTACH!!! DOLICZĄ DO RAT KREDYTU 200% WYŻSZE UBEZPIECZENIE I BĘDZIE OKI!!!
0
ha ha ha napisał:
Bardzo dobrze, nareszcie złodzieje okradają ZŁODZIEI !!! Hura. :lol:
wez deb***u sie nie wypowiadaj nawet. nie wiesz co przezywa taka kobieta gdy ma pistolet przystawiony do glowy. zycze ci podobnej sytuacji. a pieniadze sa ubezpieczone i nikt na nikim nie bedzie sobie odbijal
0
Redaktorku, nie "tą" informację tylko "tę informację". Ja wiem, że nie wszyscy muszą mieć maturę...
0
Zgadni czytelniku kiedy maja miejsce takie wydarzenia - jak gospodarka sie rozwiza czy wrecz przeciwnie? Aby patrzec jak do "grupy trzymajacej sondaze" dokoptuje "grupa trzymajaca socjologie"
0
piotreklublin napisał:
wez deb***u sie nie wypowiadaj nawet. nie wiesz co przezywa taka kobieta gdy ma pistolet przystawiony do glowy. zycze ci podobnej sytuacji. a pieniadze sa ubezpieczone i nikt na nikim nie bedzie sobie odbijal
Ciekawe skąd pijaczki z Perłowej mialyby mieć pistolet? Chyba na kapiszony...
0
ja napisał:
Ciekawe skąd pijaczki z Perłowej mialyby mieć pistolet? Chyba na kapiszony...
jakies 13-15 lat temu kilku wtedy malolatow z poreby mialo spluwy.
0
I TAK TO WYGLĄDA JAK ZAOSTRZYLI WYMOGI PRZY DAWANIU KREDYTÓW
0
czy to w tym samym budynku co mieści się Pronet (NPLAY)??
0
Borys napisał:
Redaktorku, nie "tą" informację tylko "tę informację". Ja wiem, że nie wszyscy muszą mieć maturę...
wikipedia; 2. Widziałem tą piekną kobietę. (Forma niezgodna z normą wzorcową, zgodna z normą użytkową, swobodna, potoczna, coraz częściej też pisana)
0
hyg napisał:
wikipedia; 2. Widziałem tą piekną kobietę. (Forma niezgodna z normą wzorcową, zgodna z normą użytkową, swobodna, potoczna, coraz częściej też pisana)
Właśnie - niezgodna z wzorcową. Kto ma propagować poprawną polszczyznę jak nie dziennikarze? Co jakiś czas ktoś straszy, że można już mówić "poszłem", bo tyle osób tego słowa używa, a to wierutna bzdura. Dbajmy o nasz język. Nie bądźmy Amerykanami, którzy nie przejmują się zasadami gramatyki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: