Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahahaha ciekawe ile zgarneli, chłopaki na weekend bedą mieli :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wapniaki spod cukrowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to ich podziwiam, bo ani rzekoma ochorona ani te lipne kamery nie byly w stanie ich powstrzymac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 minut po całym zdarzeniu kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały Lateksową Pałę vel Świński Ryj gdy wraz i innym bliżej nie ustalonym osobnikiem w kominiarkach i na motorynce pośpiesznie popier dalali [  oddalali ] się z miejsca przestępstwa drogą wylotową na Biłgoraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ochrona. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Wreszcie "wielki świat" wchodzi do Lublina...;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie rąbać banków, to jak tusku żyć w tym dzikim kraju ??? nie ma pracy,fabryk,tylko banki i bankomaty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory mamy taki klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ukradli pieniadze i uciekli"...przeciez to graniczy z bezczelnoscia... dlaczego nie czekali na policje?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki bank obrabowali ? Widać czasy w jakim się oglądało GANG OLSENA nadal aktualne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielam sie w różnorakich forach w każdym ludzie piszą komentarze tybu i tu cytuje " złodzieje , reke obciąc, dozywocie im ,itd. A tu prosze kultura popieram , jestem z wami tylko banki i bankomaty , supermarkety a pytam tusku skąd brac kasę za 1200 to mi ledwo na opłaty wystarcza i czasami cos zjem chyba pójde do banku po pozyczke bezzwrotna jak chlopaki , albowyrwe jakis bankomat , lub emigracja bo tu sie zyc niestety nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham takich pismaków ! "Ukradli i uciekli".Pełne zdumienie.Przecież po kradzieży powinni stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielam sie w różnorakich forach w każdym ludzie piszą komentarze tybu i tu cytuje " złodzieje , reke obciąc, dozywocie im ,itd. A tu prosze kultura popieram , jestem z wami tylko banki i bankomaty , supermarkety a pytam tusku skąd brac kasę za 1200 to mi ledwo na opłaty wystarcza i czasami cos zjem chyba pójde do banku po pozyczke bezzwrotna jak chlopaki , albowyrwe jakis bankomat , lub emigracja bo tu sie zyc niestety nie da
Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu kurwa przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu ku*** przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu
Na tą  " komuszkę zakażną " tylko MAJDAN inaczej tego czerwonego,komunistyczno-konfidenckiego łajna nie ruszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.
  podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO sa K.......!!!!!!!!!  ZWYKLE MATERIALY UTYLIZACYJNE !!!!!!!  TE SMIECIE NA WYSOKICH STOLKACH MYSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO !!!!!!!  ZARABIAJA ZA SPANIE' i KRADNA w ZYWE OCZY !!!!!!!  i IM KU.... !  NIKT NIC NIE ROBI !!!!!!!!!   KONTA SOBIE NAPELNIAJA na Kajmanach !!!!!!!!!!!    A TAKI ZWYKLY SZARY CZLOWIEK ZDYCHA Z GLODU !!!    UKRADNIESZ MASLO i DOSTANIESZ 2 LATA wiezienia!!!!!  A TE KONDONY !  KRADNA GRUBE MILIONY i K.... !  NIC !  NIKT NIC NIE WIDZIAL i NIKT NIC NIE SLYSZAL !!!!!!!    TEN z AMBER GOLD WYKRECIL NIEZLY NUMER !  ALE MUSIAL MIEC ZNAJOMOSCI Z TYMI NA WYSOKICH STOLKACH !!!   ALE OCZYWISCIE ONI SIE WSZYSTKIEGO WYPRA !!!!!!!!    BRAK K..... SLOW!!!!!!!!!!!    99% LUDZI CICHO SIEDZI,BO SIE BOJA COKOLWIEK POWIEDZIEC TYM SMIECIOM !!!!!!!!!   PRZYDALOBY SIE RUSZYC 'Z TYMI SMIECMI !!!   BO ILE K..... MOZNA !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brakuje Studentom na życie to muszą sobie radzić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... dziennikarstwo tragiczne . "ukradli pieniądze i uciekli" a co mieli ukraść i ... poczekać. Lublin upada intelektualnie bo media tak kształtują naszą świadomość. Polska Press apel zamknijcie obydwa swoje wydawnictwa / dziennik i kurier/ a wówczas spojrzenie naszego regionu ulegnie zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow
No tak CYCU, ale to właśnie BOLEK-konfident namaśćił kaszubskiego żyda POdczas tzw. Nocnej Zmiany czyt. Zamachu Stanu po POlsku,POjechały wtedy te czerwone sQrwysyny po jedynym w po wojennej Polsce demokratycznie wybranym rządzie i do tej pory jedynym demokratycznym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...