Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gangsterka:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TERAZ JESZCZE BĘDZIEMY ICH UTRZYMYWAĆ NA PAŃSTWOWYM WIKCIE .SZKODA ŻE NIE MA OBOZÓW PRACY TO BY CHOCIAŻ NA UTRZYMANIE SIEBIE I STRAŻNIKÓW ZAROBILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gang rogala co smietniki opier***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna dziewczyna . Szkoda jej. Dziwne ,że dała się namówić na coś takiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perez napisał:
gangsterka:D
hehehe:))))))))))) ... gangsterka rzyzko wieksze niz hazard...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna dziewczyna? Przecież widać ze siłą od pługa oderwana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam ci dwaj nie sprzedali reszty to git by mieli ile ze 3 miechy sledczaka a potem maly wyrok wokanda i hajs na wolnosci dobrze zainwestowany he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę, patrzę, szukam śladów inteligencji i nie widzę ! Pod celą może im wytłumaczą, że to robota nie dla nich. Niech lepiej zostaną przy piwnicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja policja chce to potrafi nawet złapać złodzieja... tyle, że do tego trzeba nagłośnienia sprawy w całej Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech Romełów i Żulia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfred napisał:
Trzech Romełów i Żulia?
to Ty Baku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
Ładna dziewczyna .
Bedzie teraz zaspokajać więźniów , dobrze jej tak, beda ją posuwac jak bura kotkę, i dobrze, juz ostrzą sobie narzędzia na posuwanko, dobrze jej tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
Ładna dziewczyna . Szkoda jej. Dziwne ,że dała się namówić na coś takiego .
Masz chłopie gust, szkoda słów !!!!! Przecież po ich gębach widać, co sobą reprezentują.Opaski na oczach nie przeszkadzają w tym, aby się zorientować ,że to margines społeczny.Ich fotki mogłyby szczury w piwnicach odstraszać, a Ty wyjeżdżasz z jakąś Miss.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh znam ja... Dobra dziewczyna ale w złe towarzystwo wpadła i życie sobie spier***iła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chodzilem z nia do klasy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW napisał:
a ja chodzilem z nia do klasy xD
a ja z tym michałem to do sql chodzilem szkoda mi ich troche ale 3cie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta monika to szmata z zemborzyc siostra Frajera Rafała Pastusiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak,głupota i tyle.Sztuką jest odnaleźć się w strukturze drugiego życia w półświatku.Kto jest miękki to stanie się pożywką dla mocniejszych.Widać po wieku,że to skokobryki, oj ciężko będzie. Pozdrawiam tych wolnych,bo to jest bezcenne a oni zgotowali sobie wyrok na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika to ku***! kiedys byla spoko a teraz.... zle towarzystko i wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...