Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na ochroniarzy hurtowni przy ul. Chemicznej

Utworzony przez Mahoney, 27 stycznia 2011 r. o 21:45 Powrót do artykułu
S C H I Z O F R E N I K napisał:
Czas już na wieczorne leki. [media]http://www.youtube.com/watch?v=pfdt_151Jag[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jadmUwQY4IM[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudi pierwsza podstawowa sprawa nie obrażaj. Nie zaprzeczę że w szeregach ochrony w tym konwojentów zdarzają się tzw. nienadający się ludzie i to jest tylko wina zatrudniających te osoby a my musimy się z nimi użerać, po drugie jeżeli się orientujesz w przepisach prawa np. policja posiada trudną do interpretacji ustawę o policji tak my ochroniarze także mamy swoją ustawę również trudną do interpretacji.Uwierz mi nie jest problemem zastrzelić dla kogoś, kto bronią włada na codzień i prywatnie szkoli się z nią co miesiąc (prywatnie bo nasze firmy przewidują taką możliwośc raz na pół roku)tylko co następuje potem, tego nikt niechciałby doświadczyć, sądy prokurator udowadnianie swojego działania Rudi wybacz niemasz pojęcia o czym piszesz bo nasze polskie prawo jest poje***e a my wykonujemy zawód taki jak każdy inny bo każdy musi z czegoś żyć. Proszę Cię nie oceniaj działania tych panów z Altestu, bo ja osobiście ich znam i oni są dobrymi fachowcami, przypadek sprawił że stało się tak a nie inaczej. Myślę że ty na głos wystrzału broni byś popuścił czy ty kiedyś poczułeś działanie gazu na ryju-nie życzę i każdy razem z dwoma koleżkami jestem w stanie odnieść sukces gazując każdego ochroniarza z zaskoczenia i dokonać łupu. Pozdrawiam myśliciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...