Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na prokuratorkę w centrum Lublina

Utworzony przez jasio, 27 sierpnia 2008 r. o 17:25 Powrót do artykułu
zamknij morde EDEK TY DZIWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej napisał:
Z fotki jakaś ciota, co daje starszym panom za 5 złotych. Usta ma jakieś zmęczone od tej pracy i chyba dobrze zębów nie wymyła ciota jedna.
ty dziwko spotkajmy sie na zywo zobaczymy czy chojrak z ciebie taki deb***UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i bardzo dobrze niech zdechnie w celi
A CI DAM ZDECHNE W CELI DWAJ USTAWIMY SIE NA MIESCIE DZIWKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej napisał:
Z fotki jakaś ciota, co daje starszym panom za 5 złotych. Usta ma jakieś zmęczone od tej pracy i chyba dobrze zębów nie wymyła ciota jedna.
ku*** ZNASZ GO ZE TAK ONIM MOWISZ TAKA MOCNA JESTES TO DAWAJ SIE USTAWIMY I TY ku*** JESTES JAKIMS BRUDASEM I OKRUTNA CIOTA ZE NIE POWIESZ MU TEGO W OCZY KLAKU je***Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Dlaczego nie jest pokazana gęba złodzieja ? Spotykając go mógłbym go pozdrowić na ulicy krzycząc: cześć złodziej, jak dzionek...
TAK TY JAK GO BYS SPTKAL TO BYS SIE ZESRAL CWELUCHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ZAPEWNE SęDZIE GO ZAMKNIE , BO OKRADł JAKąś TAM PROKURATOR,JAKBY BYDLE OKRADłO INNEGO OBYWATELA TO BY ODPOWAIDAł Z WOLNEJ STOPY
CWELUCHU BYDLE TO CIE MOGLO ROBIC ZAKOMUNY ku*** JESTE CIA SIE Z TAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** PATATAJCE je***E NIE MACIE CO ROBIC TYLKO WYPOWIADAC SIE NA CZYJS TEMAT SPUJSCIE NA SIEBIE PEWNIE LEPSI NIE JESTESCIE PEWNIE JAKIES KALTUNY ALBO FRAJERY POPROSTU KURESTWO BO GO NIE ZNACIE A ONIM PISZECIE ZAJMIJCIE SIE SWIM ZYCIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by był chojrakiem nie chodziłby na łańcuszki.Zrywać łańcuszki z szyi bezbronnej kobiety czy dziewczyny może tylko "Frajer" Dla prawdziwej ferajny jest zwykłym śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał23 napisał:
Jak by był chojrakiem nie chodziłby na łańcuszki.Zrywać łańcuszki z szyi bezbronnej kobiety czy dziewczyny może tylko "Frajer" Dla prawdziwej ferajny jest zwykłym śmieciem.
a ty ku*** cioto zajmij sie soba zebys jeszcze wiedzial co to znaczy frajer to by bylo dobrze a jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy a zwyklym smieciem to ty jestes i gon sie z tad knago!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał23 napisał:
Złodziejowi to wisi,czy go ktoś rozpozna czy nie.Tacy drobni złodzieje bazują na tym że prawo jest przychylne dla nich,wiedzą że za to nie pójdą siedzieć,dlatego są bezczelni i perfidni w swym działaniu.Ciekaw jestem jak ta sprawa się skończy,jakby nie było to pani prokurator została pokrzywdzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradzież łańcuszka nie równa się z tym co się dzieje w Polsce. nie jeden bandyta chodzi po ulicy i nie ma na to prokuratury. zwykły człowiek który nie ma na chleb jest przez sądy traktowany jak najgorszy śmiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej napisał:
Z fotki jakaś ciota, co daje starszym panom za 5 złotych. Usta ma jakieś zmęczone od tej pracy i chyba dobrze zębów nie wymyła ciota jedna.
za to słownictwo co tu jest używane to powinni was wysłac nie do więzienia lecz do białych niedzwiedzi jeśli wiecie gdzie to jest. może tam by was nauczyli języka jakim kulturalni ludzie potrafią się posługiwac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy durnie to jest dobey czlowiek wiem bo jest moim bratem mienawidze was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale morda. Potfel na kiju i uciekać. Obciąć łapę to wiecej nie ukradnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście beznadziejni oskarżacie go wcale go nie znając. Ludzie czy wy wiecie co to jest "tolerancja"??? Pomyśleliscie o tym że ten chłopak kradnie bo może nie ma co jeść... Nigdy nic niewiadomo. Zastanówcie się ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kradnie bo musi... miec na koszulke nike... moze w koncu dostanie pozadny wyrok... do jego niby rodzenstwa... a jakby Twoja matke ktos okradl to bys sluchał/a od innych ze to dobry czlowiek... bo ja nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vip napisał:
tak kradnie bo musi... miec na koszulke nike... moze w koncu dostanie pozadny wyrok... do jego niby rodzenstwa... a jakby Twoja matke ktos okradl to bys sluchał/a od innych ze to dobry czlowiek... bo ja nie...
Ty ku*** wypieddalaj z tego neta zajmij sie soba a nie innych ludzi oceniasz knago je***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** WAS TO WSZYSTKICH OBCHODZI WYOBRAZCIE SOBIE CO JEGO MAMA MUSI CZUC JAK WY TAKIE GLUPOTY PISZECIE JA WIEM WIEC ZOSTAWCIE GO W SPOKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JEGO SIOSTRA MA DOPIERO 11LAT WIEC CO WY WOGOLE MOWICIE DO NIEJ ZASTANOWCIE SIE DOBILE je***E ZAJMIJCIE SIE SOBA A MOZE ON NIE MIAL CO JESC CO WY BYSCIE ZROBILI JAK WY BYSCIE NIE MIELI CO JESC BO JA TO CO ON.!!!!!! I TRZYMAJCIE JĘZYK ZA ZĘBAMI I NIE PISZCIE NOWYCH BAJEK PO PROSTY NIECH WAS TO JEBIE A JAK CHCECIE ZMIENIAC SWIAT TO ZACZNIJCIE PIERW OD SIEBIE Wku***A MNIE JEDNO ZE TU WSZYSCY SIE ZNAJĄ A JAK NIE TO I TAK PEWNIE SIE DOWIEDZA ZE PLOTKARY ZYCIORYS KAZDEGO NA BIEGU OPOWIEDZA COS DODADZA COS NOWEGO CO ROBILES I KIEDY GADAJA BZDYRY A I TAK GOWNO O TYM WIEDZA KAZDY MA SWOJE SPRAWY KAZDY MA PRAWO DO ZABAWY KAZDY MA PRAWO DO PRYWATNEGO ZYCIA PAMIETAJ O TYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** je***a masz zle informacje od psow on nie jest ze starowy hehe koniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diwi mni jedno,Prokurator wg dzinnika jest innym lepszym gatunkiem czlowieka., ii zlodziejowi nalezy sie wieksza kara niz za kradzierz torebki zwyklej kobiecie?Nie przesadzajcie zta sensacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...